Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

UnauS

Kayıtlı Üye
Gliflerle ne zaman işlem yapsam kağıt sonuna kadar yanmıyor. Sebebi ne olabilir? İşlemlerin başarısız olması bu yüzden mi acaba
Benimki cayır cayır yanıyor ama daha başarılı olduğum işlem yok. Yani alakası yok bence. Bana gelecek olursakta "majide hak" konusuna göre yeteneğim kısıtlı demekki

Alex06

Kayıtlı Üye
Benimki cayır cayır yanıyor ama daha başarılı olduğum işlem yok. Yani alakası yok bence. Bana gelecek olursakta "majide hak" konusuna göre yeteneğim kısıtlı demekki
Doğru yöntem bu olmayabilir. Bence Arakne Göktürk gibi çalışmalar çizmeyi sevmekle ilgili. Yetenekten bahsetmiyorum karalamayi seviyorsanız o noktada enerji yonlenmeye başlıyor. Başka ekoller başka yöntemler deneyin. Belki de daha hazır degilsiniz ben forumda bir kaç sene sadece okudum. Hiç birşey yapmadım. Aklıma yatmayan şeyleri eledim aklıma yatanlarla ufak ufak denedim. Hatta ilk yaptığım şey burada başlık altında anlatılan bir şey değildi. Sohbet esnasında biri ne yaptığını söylemişti ve bende yaptım ve olduğunu gördüm.

createtherules

Kayıtlı Üye
Belki de yaptığınız işlemler tutuyordur ama kaynananızın büyüde görevli varlıkları sizin yaptığınızı işlemleri iptal ediyordur.
Böyle oluyor. Hatta karşı taraf büyü yapmasa bile korunması kuvvetliyse giden enerjiyi keserler. Hele zayıf tarafın varsa. Heyecan, şüphe vs. gibi... O zaman işin direnci azalıyor. Ben de başta çok önemsemiyordum savunma kırmayı çünkü büyü bilmeyen kişilere çalışınca zaten gerek olmaz diye düşünüyordum ama tecübe ettikçe onlara bile gerektiğini farkettim.

UnauS

Kayıtlı Üye
Böyle oluyor. Hatta karşı taraf büyü yapmasa bile korunması kuvvetliyse giden enerjiyi keserler. Hele zayıf tarafın varsa. Heyecan, şüphe vs. gibi... O zaman işin direnci azalıyor. Ben de başta çok önemsemiyordum savunma kırmayı çünkü büyü bilmeyen kişilere çalışınca zaten gerek olmaz diye düşünüyordum ama tecübe ettikçe onlara bile gerektiğini farkettim.
Bence tabiki gerekli çünkü mesela çocuk yaştaki bir çocuk büyü mü bilir korunma mı bilir ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bence tabiki gerekli çünkü mesela çocuk yaştaki bir çocuk büyü mü bilir korunma mı bilir ?
Bilmez mi çocuk derken kaç yaşındaki çocuk. anne baba bu işlerden anlıyor mu, yaptığınız işlem neydi, hangi gliflerle çalıştınız bunlari bilmeden bir şey söylemek zor. Glifler hızlı çalışır her konuda hemen sonuç vermeyebilir işlemi tekrar etmek gerekir mesela ben Tokyo'ya taşınmak için gliflerle tek bir işlem yaparak bunu başaramam :oops:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir çocuk kendi korumasına sahip değil o annesine bağlı. 12-14 yaşlarında bağ incelmeye başlıyor ve 21-22 yaşlarda tamamen kopuyor. Korunma bağından bahsediyorum. Bir de soyunun egregorunun korunması var. Oldukça güçlü olabilir. Yine dininin egregorunun korunması olabilir.
Yani, maji ile hiç alakası olmayan insanın korunması güçlü olabilir.
Öyle internetten bir iki ritüel alıp de kırabileceğiniz bir koruma olmayabilir. Birçok faktör var. Teorik bilgilere sahip olmanız gerekiyor.
Bilgi güçtür.;)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir çocuk kendi korumasına sahip değil o annesine bağlı. 12-14 yaşlarında bağ incelmeye başlıyor ve 21-22 yaşlarda tamamen kopuyor. Korunma bağından bahsediyorum. Bir de soyunun egregorunun korunması var. Oldukça güçlü olabilir. Yine dininin egregorunun korunması olabilir.
Öyle internetten bir iki ritüel alıp de kırabileceğiniz bir koruma olmayabilir. Birçok faktör var. Teorik bilgilere sahip olmanız gerekiyor.
Bilgi güçtür.;)
Yalnız bazı çocuklar çocuk gibi değil çocuksu masumiyeti yok. Bunlar 3-5 yaşındaki bebeler değil bahsettiğim. 10-11 yaşlarında okul kazanması gereken dönemde pislik peşinde.. hayvanlara eziyet ediyor, kizları taciz ediyor. yemedikleri halt yok, öyle birisi vardı ve arkadaşı kuzenini taciz ettiğini söylemişti. Bunlar da mı koruma altında, bazıları doğuştan kötü korunmayi hak etmiyor. Mesela bir sokak hayvanina şiddet uygulayan yaratığa bizim de kara büyü yapmak hakkımız olur değil mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yalnız bazı çocuklar çocuk gibi değil çocuksu masumiyeti yok. Bunlar 3-5 yaşındaki bebeler değil bahsettiğim. 10-11 yaşlarında okul kazanması gereken dönemde pislik peşinde.. hayvanlara eziyet ediyor, kizları taciz ediyor. yemedikleri halt yok, öyle birisi vardı ve arkadaşı kuzenini taciz ettiğini söylemişti. Bunlar da mı koruma altında, bazıları doğuştan kötü korunmayi hak etmiyor. Mesela bir sokak hayvanina şiddet uygulayan yaratığa bizim de kara büyü yapmak hakkımız olur değil mi?
Hakkımız var. Ama annesine babasına yapılır. Bir de kötü insanların koruması iyilerden de daha güçlü olabilir. Belki o çocuk gelecekteki Hitler . Böyle biri çok iyi korunur. Gelecekte yapacağı büyük kötülükler içindir.

Teyla

Kayıtlı Üye
Sevgili @Absoluta Virtute glifler en kısa ve hızlı cozum veriyor bu hızı da operatörün yeteneği mi etkiler?mesele glifi çizdik ve aktiflestirdik diyelim, oldu gibi mi imgeleyelim yoksa enerji kesmek mi daha uygun olur ?

UnauS

Kayıtlı Üye
Bilgi güçtür.;)
Yani ben de benzer şeyleri düşündüğüm için tersten söyleyerek anlatmak istemiştim ama sizin açıklamanız çok daha iyi ve yerinde oldu

UnauS

Kayıtlı Üye
Bilmez mi çocuk derken kaç yaşındaki çocuk. anne baba bu işlerden anlıyor mu, yaptığınız işlem neydi, hangi gliflerle çalıştınız bunlari bilmeden bir şey söylemek zor. Glifler hızlı çalışır her konuda hemen sonuç vermeyebilir işlemi tekrar etmek gerekir mesela ben Tokyo'ya taşınmak için gliflerle tek bir işlem yaparak bunu başaramam :oops:
Yok yanlış anlattım kendimi. Olaya tersten bakıp anlatmaya çalıştım, çocuk sadece metefor

Lunat

Kayıtlı Üye
Merhaba, gliflerle çalıştığımda dudağımda uçuk çıkıyor. Enerji kaybının yanında bağışıklık üzerinde de etkisi olabilir mi ya da niyetimizin başarısı hakkında bir alamet olabilir mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba, gliflerle çalıştığımda dudağımda uçuk çıkıyor. Enerji kaybının yanında bağışıklık üzerinde de etkisi olabilir mi ya da niyetimizin başarısı hakkında bir alamet olabilir mi?
İşlem başarılı. Konuyu tamamen okursanız, bir çok kişiye olduğunu göreceksiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
Maalesef bende de oluyor uçuk olayı ve direk kremi sürüp köreltiyorum başka yerden bi daha baş gösteriyor ben ordan bastırsam da.İyi bi yönü işlem başarılı absolute dediği gibi :)

Alex06

Kayıtlı Üye
Benim kendimde gözlemim, koruması güçlü olanlara yapınca oluyor. Koruması güçlü demek maji biliyor vs. Demek değil. Iradesi güçlü olanların iradesini kırarken uçuk oluyor.