Antiess

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Burada oturan kişi, elinde var olan kaynakları iyi kullanmayan, dediğiniz gibi vadeyi bekleyen kişi. Hayırlı, iyi niyetli ve inancı doğrultusunda yaşayan biri. Ancak bu kişiyle de sonunuz yok.

Kumral kişi ise, rüyanızdan sonraki sürecinde; Önce kendi hayatında kazanmış olduğu bir sınavın, üst aşamasına geçerek ilerlemeye devam edecek. Rütbe ve makam, sözünün geçerli ve tesirli olacağı bir iş yapacak. Bazı engellerle karşılaşsa da başarılı olacak.

Size gelince iftiraya uğrayacağınız, fakat daha sonra suçsuzluğunuzun ispatlanacağı işaret edilmiş. Üzücü hadiseniz burada görülmüş. Üzüntü, şiddet ve kederden kurtulmanız için beklemeniz, üç dört yıl gibi bir zaman sözleşme, anlaşma veya atılım gerçekleştirmemeniz işaret edilmiş. Tabi, sizin bu işaretlere uyup uymadığınızı bilemiyorum.

Kumral adamın talebi hala geçerli ve o da vadesini beklemekte olabilir. Veya siz bu kişiyle karşılaşıp, dikkate almamış da olabilirsiniz. Onun sizle ilgili muradına nail olacağı belirtiliyor.:) Kendisine ün ve unvan da görünüyor. Bir yakını ile şu an prensipleri doğrultusunda yaptığı bir işi, yardımcıları, yolculukları ile meşgul.

Sevgiler

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Rüyanız hayır olsun…

Burada oturan kişi, elinde var olan kaynakları iyi kullanmayan, dediğiniz gibi vadeyi bekleyen kişi. Hayırlı, iyi niyetli ve inancı doğrultusunda yaşayan biri. Ancak bu kişiyle de sonunuz yok.

Kumral kişi ise, rüyanızdan sonraki sürecinde; Önce kendi hayatında kazanmış olduğu bir sınavın, üst aşamasına geçerek ilerlemeye devam edecek. Rütbe ve makam, sözünün geçerli ve tesirli olacağı bir iş yapacak. Bazı engellerle karşılaşsa da başarılı olacak.

Size gelince iftiraya uğrayacağınız, fakat daha sonra suçsuzluğunuzun ispatlanacağı işaret edilmiş. Üzücü hadiseniz burada görülmüş. Üzüntü, şiddet ve kederden kurtulmanız için beklemeniz, üç dört yıl gibi bir zaman sözleşme, anlaşma veya atılım gerçekleştirmemeniz işaret edilmiş. Tabi, sizin bu işaretlere uyup uymadığınızı bilemiyorum.

Kumral adamın talebi hala geçerli ve o da vadesini beklemekte olabilir. Veya siz bu kişiyle karşılaşıp, dikkate almamış da olabilirsiniz. Onun sizle ilgili muradına nail olacağı belirtiliyor.:) Kendisine ün ve unvan da görünüyor. Bir yakını ile şu an prensipleri doğrultusunda yaptığı bir işi, yardımcıları, yolculukları ile meşgul.

Sevgiler

Sevgili Duman Lekesi detaylı bilgi almak istediğim birkaç sorum olacak.Affınıza sığınarak.

Birinci sorum;Rüyamda bahsi geçen iftiraya uğrayıp kurtulacağınız ve üzücü hadisenin rüyada da görünmesinden kasıt henüz yeni yaşadığım olay mı yoksa 17 yaşımda başımdan geçen hadise mi? merak ettim

Bu rüyadan 3 yıl sonra esmer çocukla tanıştım .Tam 20 yaşında.Ve üniversiteyi bi sene geç kazanmamdan dolayı.3 sene boyunca hiçbir atılım değişim olmadı hayatımda...

İkinci sorum ise Bu kumral kişi tanıştığım biri mi yoksa değil mi ?Çünkü ben böyle biriyle tanıştım.Fakat ayrıldım .olması imkansız.Biryerde sonradan karşılaştık birbirimize uzaktan bakmamıza rağmen,asla olamayacağını bildiğimiz için birbirimizden kaçtık :):)Bu kişi o kişi olabilir mi ?Çünkü ben ona ,o bana aşıktı.Ve çok kariyerli yurtdışı seyehatleri olan biri bu kişi zaten yabancı biri fakat ailesi türk ve köken olarakta bakraç durumuna müsait :D

Üçüncü sorum yoksa henüz tanışmadığım ,fakat ilerideki akıbetimde varolacak farklı bir kumral şahıs mı ?Bunu merak ettim

Sorularıma yanıt verebilirseniz çok memnun olurum .Duman Lekesi sizi meşgul ettiğim için kusura bakmayın.Rüyam gerçekleşen bir rüya olduğu için detaya iniyorum .:)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Sevgili Duman Lekesi daha açıklayıcı olmak gerekirse

Ben 17 yaşımda büyük bir olay yaşadım.Akabinde kurtulduktan birkaç gün sonra bu rüyayı gördük.Tam 3 sonra ben üniversite 1 deyken bu esmer çocukla tanıştım.

Rüyaya göre kumral çocukla tanıştığım zaman ise geçen sene 2.ci yaşadığım kötü olayı yaşarken tanıştığım bir kumral çocuk vardı .oda bahsettiğiniz gibi kariyerli hayatındaki zorluklardan sonra bir yere gelmiş.yabancı ülkede doğmuş ,iş dolayısıyla seyahatleri olan biriydi.
Sonra bu 2.olaydan da kurtuldum.Fakat rüyamın yarısı gerçekleşmedi.

Acaba bu kumral çocuk bu tanıştığım çocuk mu farklı birimi.Eğer aynı kişiyse tekrar olması imkansız.ayrılalı çok uzun zaman oldu.
Ayrıca yaşadığınız büyük olay burda da gözüküyor derken , 17 yaşımda yaşadığım olay mı yoksa geçen sene yaşadığım olay mı ?
çok merak ediyorum.

Çok teşekkür ediyorum Duman Lekesi.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bu insanlar haricinde de insanlar var .Fakat bu 2 insan 2 büyük olay öncesi ve sonrasındaki insanlar olduğu için .özellikle bu 2 insandan bahsediyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlk sorunun cevabı 17 yaşında yaşadığınız olayı işaret ediyor. Bu tip bir olayı yaşamadan önce bu istihareyi yapmış olsaydınız, yine aynı şekilde bu olacakları kestirip önlem alabilirdiniz.

İkinci sorunuzda ise evet, ben de rüyanıza baktığımda bu kişiyle tanışmış olabileceğinizi hissettim. Rüyada ilk çimenlikteki konumu, karşılaşmış olabileceğiniz mesajını veriyor. Akabinde giydiği takım elbise, bir kısım sorumluluk ve gelenekler nedeniyle engelleri temsil ediyor. Fakat daha sonrasında, bu kişi yine caminin önünde ve sürece göre de, hakkınızda belirlenmiş hayırlı kişi. Dolayısıyla gidişata bakarsanız, bu kişiyle tanışıp ayrılmış olmanız normal. Daha sonraki olacakları ancak Allah bilir. Olamaz imkansız demekle, kendisi bile kendi kaderine engel olamaz. Zaman öyle ihtiyar bir bilgedir ki, nice olmaz dediğimiz şeyi sihirli değneğiyle altüst edip, seyrini değiştirmiştir.

Son soru ise yeni bir kumral adayla tanışıp gelişmeleri gözledikten sonra yanıtlanabilir.

Burada size tavsiyem; yeni bir istihare yaparak, bu soruların yanıtlarını almaya niyet etmenizdir. O taktirde daha net ve ileriye huzurla yürüyebilirsiniz. :)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Çok şaşkınım.Duman Lekesi aslında kalbimden geçen ben kumral çocukla tekrar devam etmek istiyorum.Fakat imkansızın da ötesi.Ayrılan benim,bir buçuk sene oldu.Şimdi bir beraberliğim var.O da esmer.
Fakat ben hala ona aşığım.Ayrıca bir yerde karşılaştık.Uzaktan uzağa birbirimize bakıyoruz.Yanına çok gitmek istedim öyle bir hissiyata büründüm.Ve süper ikili denecek kadar iyi anlaşıyorduk.Büyünün etkisiyle ayrıldık.

Öyle birşey olsa , size tarif edemem herhalde dünyanın en mutlu insanı olurum.Fakat çok umutsuzum.

Yoksa rüya bana şunu mu diyor o sondu.başka olmayacak hayatında kimse ... :D
Tabii öyle birşey olsa şuan benim kimseyle çıkmamam gerekiyordu:D

Tekrar istihareye yatmayı düşünüyorum.Kaderimdeki hayırlı kişi için...İstihare her zaman size net gösterilmeyebilir.Fakat çok şiddetli bir olay ardından yapıyorsanız,Allah size yardımcı oluyor.Bu rüyamda bunun ispati.
İstihareye yattığımda buraya gördüklerimi detayıyla yazacağım.Bakalım ne olacak.

Çok teşekkür ederim Duman Lekesi.Sizi seviyoruz. :)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Rüyamda siyah bir pardesü giyiyordum.Önce kamera gibi bir arkadaşım ve sevgilisini çocuk parkında oynarken gördüm.Arkadaşım erkek ,sevgilisi ondan küçüktü.Bu çocuklarla mı takılıyor diyorum rüyamda ...Rüya da bir sandalın içinde tanımadığım cılız esmer orta yaşlı bir kadın ve orta yaşlı bir kadın keyif yapıyor.Gülüyorlar.Sonra bir şirket gibi biryere gidiyorum.Mavi cemakanlı kapıları var.İnsan kaynakları bölümüne gidiyorum.Aynı esmer kadını ve sarışın kadını görüyorum.kavga ediyor.Sarışın kadın bana sinirle ileri git yürü diye parmağını işaret ediyor.Ben kamera gibi onları izleme modundan çıkıp,siyah montumla tekrar görünüyorum.Bir imza kalemi var.İki bebek var .Biri sarışın tombul , biri esmer cılız bir bebek.birşeye imza atıcam rüyamda.Fakat kalemin ucu vitaminmiş.Ben esmer bebeği seçiyorum.Bebeğin ağzına kalemi tutuyorum.Ucundan vitamin akıyor.Ben bunu kağıda imza attığımı düşünerek yapıyorum.O anda hızla arkamdan biri itiyor.Fasulye yemeğinin havuzuna düşüyorum.Ben burda boğulurum .Heryer fasulye diyorum.Biraz yürüyorum içinden yol var .Yani istediğim kadar fasulye yiyebilirim.İleriye bakıyorum pilav var.Böyle gidiyor havuz.Fasulye tenceresinin içindeykende siyah pardesü var üzerimde... :)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Sevgili duman lekesi,rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Sandaldaki kadınların biri esmer diğeri sarışın ve orta yaşlı ikisi de.Bu ikisiyle mavi camekanlı şirkette de karşılıyorum ;)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İyileşme sürecindesiniz ancak geçmişin izleri de hala üzerinizde. Gelen misafirleriniz olabilir. Bu kişiler aynı zamanda size iş veya kazançlı bir teklif de getirebilirler. Aydınlık ve heyecanlı gelişmeler yaşayacaksınız, gücünüzde de artış olacak.

Bir vazife veya memuriyet hakkında üst seviyeye geçmek için beklemekle, yeni gelen bir teklifi değerlendirmek arasında kararsız kalabilirsiniz. Çifte talih görünüyor. İkisi de hayırlı.
Bir isteğiniz yerine gelecek, ayrıca geçiminizde iyileşme görünüyor.

İleride ise sizi daha büyük bir kısmet bekliyor. Dileklerinize kavuşacaksınız.

Sevgiler