Ankara Buluşması Yeniden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AJA

Elit Üye
Daha sık yapıIacagına sevindim.

serfiraz

Kayıtlı Üye
Zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, her şey çok güzeldi. Bilgilendirici sohbet, zihin gücü ve olumlamayla ilgili uygulamalar, aydınlanma meditasyonu, çiğ köfte yapımı :D derken akşamı yaptık. Biz daha sık toplanmayı düşünüyoruz, arzu eden katılır.
Önceki toplantıda olup da bugün katılamayan serfiraz, leda, sonol ve diğer üyelerimizide sevgiyle andık. Hele Leda, sünger keki keserken hep sen, suratının yarısını kaplamış olan nutellalı halin aklıma geldi.
Bir daha ki toplantıya daha çok katılım olur umarım, gelmek isteyip de gelemeyenleri bir daha ki sefere bekliyoruz :)
Sevgi ve ışıkla kalın:)

Sevgili embriyo inanki şu anda önceki toplantı geldi gözlerimin önüne gözlerim doluyor,sizleri çok özledim

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Hayatım boyunca yediğim ikinci çiğköfteydi (ilki denemeydi bir daha yememiştim ondan sonra), her ne kadar hiç acı değil dense de neye göre kime göre :D ama Adarr'ın eline sağlık çok güzeldi :) Sayın Urum'un muffini, sebzeli poğçamsı şey, nutellalı sünger ve o aromalı çay hepsi de harikaydı. Sohbet muhabbet bence çok iç açıcıydı, kafama takılan herşeyi sordum Allah razı olsun :) başta Urum'a ve herkese teşekkürler. Sevgiyle kalın.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben sabah 9'a bilet almıştım ama malesef babamla arkadaşı geldiler cumartesi akşamı, adamın oğlu selçuk üni kazanmış bende oranın başvekiliyim ya herşey benden sorumlu ya ben yardımcı oluyorum. Hem biletim yandı, hemde çok heves etmiştim çok hazırlanmıştım. Gerçekten çok utandım :( Özür diliyorum sizlerden :(

ikizler17

Kayıtlı Üye
Biraz geç gitmeme rağmen her şey çok güzeldi, aydınlanma meditasyonu, farkındalık sohbeti, poğaça, turta, çiğ köfte... hepsinden önemlisi çok sıcacık bir ortamdı herkesle ilk kez karşılaşmama rağmen kendimi yabancı hissetmedim. Herkese her şey için çok teşekkürler. bir daha ki toplantıyı iple çekiyorum. :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Elmalı turta da tarçın var mıydı :)

Sevgili gümüş;
Merak ettiğiniz cevap turtanın içinde tarçın vardı. :D Kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Tüm herşey mükemmeldi. Adarr'ın çiğköftesi, yule'nin poğaçası, embriyo'nun sünger keki ve urum'un muffini..:) Veee finalde de elmalı turta. :D(Başıma taş yağmaya başladı sanırım.) Son kısımdaki aydınlanma meditasyonuna katılamadım maalesef, merak ettim şimdi neler yaptığınızı. :) Kısa süre içinde tekrar buluşma yapılması için bastırmanızı tavsiye ederim...

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili gümüş;
Merak ettiğiniz cevap turtanın içinde tarçın vardı. :D Kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Tüm herşey mükemmeldi. Adarr'ın çiğköftesi, yule'nin poğaçası, embriyo'nun sünger keki ve urum'un muffini..:) Veee finalde de elmalı turta. :D(Başıma taş yağmaya başladı sanırım.) Son kısımdaki aydınlanma meditasyonuna katılamadım maalesef, merak ettim şimdi neler yaptığınızı. :) Kısa süre içinde tekrar buluşma yapılması için bastırmanızı tavsiye ederim...

:)

Yok taş değil de, dünden beri hayalimde el kadar thermal güdümlü mancınıklar ardarda elmalar fırlatıyordu , şimdi şiddeti arttı sadece :D

Kısmet olmadı gelemedim ama dolu dolu zaman geçirmenize sevindim, kurulan dostlukların pekişmesi dileğiyle +)

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Başıma bir şey gelmeyecekse toplantıyla ilgili yorum yapmak istiyorum. :biggrinjester:

Onlarca aksiliğin ardından mumyalanmış bir halde geç de olsa katılabildim. Kesinlikle değerdi. Yine olsa yine gelirim yani. :) Fazla yiyemedim ama kek, çiğ köfte, turta ve ikram edilen her şey muazzamdı. Bir dahaki sefere 3 gün yemek yemeden geleceğim. :) Dükkanın :D yeri çok iyi. Hatta bir ara "Hocam bu gece burda yatayım mı ben?" moduna bile girdim ama belli etmedim kimseye. Ayrıca gerçekten çok güzel döşenmişti. Emeğinize sağlık...

Mabet efradı (her ne kadar fiziksel olarak hiçbir tahminim tutmasa da) çok samimi ve vaktin nasıl geçtiğini unutturacak kalitede insanlar. Anlayış hat safhada... Hayatımdaki ilginç ve bir o kadar da keyifli sayılı saatlerdendi. :) Kendinizi zorlasanız bile onların yanında huzursuz hissetmeniz imkansız. :D

Sayın Urumha...(çok uzun yazamadım)'in yüzüğünde zehir var mıydı çok merak ettim ama korktum soramadım. :D Sayın Yule cidden daha önce tanıdığım ama çıkaramadığım biri gibiydi. Sayın Embriyo'yu çok sevdim ya ben. :) Bize gösterdiği ufak düşünce gücü uygulamasını saçlarımda denemeye başladım. :D Sayın Chillout ile hiç sohbet etme fırsatımız olmadığı için(!) kendisiyle ilgili yorum yapamayacağım. :D Ve nicklerini unuttuğum katılan diğer tüm arkadaşların hoş sohbetleri harikaydı. Önyargısız, keyifli ve paylaşımlar üzerine bir araya gelmiş samimi insanlardı hepsi. (Ama her 10 kişiden çıkan o şanslı 1 kişi benim tabiki :D) Finalde, aydınlanma meditasyonu... Anlatılmaz yaşanır o. :)

Kısacası harikaydı. Gelemeyenler dizlerini dövsün. :D Şaka tabiki... İnşallah bir dahaki sefere daha çok katılımla daha güzel paylaşımlarda bulunabiliriz. Bu imkanı sağlayan Mabet yönetimine ve katılımlarıyla renk katan Mabet sakinlerine çok teşekkür ederim. :)

P.S: Sayın Origanum gelmezse bir dahakine gelmeyeceğim. :biggrinjester:

origanum

Yönetici
Başıma bir şey gelmeyecekse toplantıyla ilgili yorum yapmak istiyorum. :biggrinjester:

Onlarca aksiliğin ardından mumyalanmış bir halde geç de olsa katılabildim. Kesinlikle değerdi. Yine olsa yine gelirim yani. :) Fazla yiyemedim ama kek, çiğ köfte, turta ve ikram edilen her şey muazzamdı. Bir dahaki sefere 3 gün yemek yemeden geleceğim. :) Dükkanın :D yeri çok iyi. Hatta bir ara "Hocam bu gece burda yatayım mı ben?" moduna bile girdim ama belli etmedim kimseye. Ayrıca gerçekten çok güzel döşenmişti. Emeğinize sağlık...

Mabet efradı (her ne kadar fiziksel olarak hiçbir tahminim tutmasa da) çok samimi ve vaktin nasıl geçtiğini unutturacak kalitede insanlar. Anlayış hat safhada... Hayatımdaki ilginç ve bir o kadar da keyifli sayılı saatlerdendi. :) Kendinizi zorlasanız bile onların yanında huzursuz hissetmeniz imkansız. :D

Sayın Urumha...(çok uzun yazamadım)'in yüzüğünde zehir var mıydı çok merak ettim ama korktum soramadım. :D Sayın Yule cidden daha önce tanıdığım ama çıkaramadığım biri gibiydi. Sayın Embriyo'yu çok sevdim ya ben. :) Bize gösterdiği ufak düşünce gücü uygulamasını saçlarımda denemeye başladım. :D Sayın Chillout ile hiç sohbet etme fırsatımız olmadığı için(!) kendisiyle ilgili yorum yapamayacağım. :D Ve nicklerini unuttuğum katılan diğer tüm arkadaşların hoş sohbetleri harikaydı. Önyargısız, keyifli ve paylaşımlar üzerine bir araya gelmiş samimi insanlardı hepsi. (Ama her 10 kişiden çıkan o şanslı 1 kişi benim tabiki :D) Finalde, aydınlanma meditasyonu... Anlatılmaz yaşanır o. :)

Kısacası harikaydı. Gelemeyenler dizlerini dövsün. :D Şaka tabiki... İnşallah bir dahaki sefere daha çok katılımla daha güzel paylaşımlarda bulunabiliriz. Bu imkanı sağlayan Mabet yönetimine ve katılımlarıyla renk katan Mabet sakinlerine çok teşekkür ederim. :)

P.S: Sayın Origanum gelmezse bir dahakine gelmeyeceğim. :biggrinjester:

PS ye hemen cevap vereyim o zaman:D
Gelmeyi çok isterdim ancak Ankaradan araba ile 10 saat kadar uzaklıkta bir yerde yaşadığım ve her istediğimde seyahat etme imkanım olmadığı için üzülerek aranızda olamadım. Selamlarımı göndermiştim ama. İletmeyen varsa onların boynuna:D Geçen toplantıya katılmıştım, buna kısmet olmadı, bir dahakine kısmet olur mu bilemem, çekim yasası kullanmak lazım şimdiden:D

Ori

Kayıtlı Üye
Anlatılanlara bakınca insanın orda olası geliyor. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın chillout nerelerdeydiniz böyle resmen hortladınız aniden hoşgeldiniz diyelim :)
Besmele çekin bir zarar gelmez o zaman hortlaktan. ;)

Bu arada tekrar edilsin mi sevgili üyeler? Bir durum yoklaması yapalım bakalım. :party:

schutze07

Kayıtlı Üye
Ben türkiyeye geldiğimde olsun lütfen ve Chillout sizi görmek ne güzel:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Hadi eller havaya, gelmek isteyenleri görelim :)

alin

Kayıtlı Üye
Ankara Ankara güzel Ankara :) Ankara'da bizi görecek mi? Sevgili embriyo el kaldırıp gelmek isteyip gelemeyenler de var ama :)

AJA

Elit Üye
Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrr..Ben yeni bir işe başIadım yapmayın ne oIur geIemem :( :( :( Yoksa koca bir yaIan söyIemek zorunda kaIacagım şirkete :D

gümüş

Kayıtlı Üye
Ya aslinda bence hemen herkes istiyor da sartlar uymuyor tarih ters geliyor birsey birsey iste :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...