Ani enerji patlamalarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Öncelikle başlığı yanlış yazdıysam özür dilerim arkadaşlar. Ben başımdan geçen bu olayı "Ani Enerji Patlaması" diye adlandırıyorum. Şimdi olaya geçeyim.

Bu günün herhangi bir anında başıma geliyor. Astral seyahatle bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. Ben böyle normal bir şekilde yaşamıma devam ederken aniden etraftaki sesleri daha az duymaya başlıyorum. Böyle çok hızlı bir şekilde bedenimden dışarı çıkmaya çalışıyormuşum gibi oluyor. Bir süre (15 sn) böyle devam ediyor ve sonra aniden kalbim sıkışıyor. Göğsümde müthiş bir enerji hissediyorum. Çok fazla adrenalin hormonu salgılanıyormuş gibi oluyor. Veya gerçekten salgılanıyor bilmiyorum. Ben deli gibi çırpınınca da geçiyor. Bu hissi ilk defa yaz tatilinde köyde gece astral seyahati denerken yaşamıştım. Kendi bedenimi yukardan izlediğimi hayal ederken birden vücudumu bu enerji kapladı ve hareket edemedim. Bu his özellikle de dini işler yaparken oluyor. Gece yatmadan önce hep dua falan okur öyle yatarım. Gece kabus görmekten ve karabasandan korktuğum için dua edip yatıyorum. Duanın ortasında birden yine aynı his oluyor. Aşırı bir enerji kaplıyor içimi. Bu hissi daha önce yaşayan var mı veya ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Aşırı enerji patlamaları yaşarken ne yapıyorsun ?? Adrenalin bozukluğu olma şansı var ama doktora görünmeden bir şey diyemeyiz diye düşünüyorum

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Ben de uzun zaman astral seyehat tekniklerini denedim.Ve yatakta hiç kıpırdamadan beynimi odaklamaya çalışırken birden vücudumün aşırı hareketsizlikten sıçrama şeklinde tepkiler verdiğini hissettim.Bu hissi ilk defa astral seyahat çalışmalarında hissettim.Uzun bir zaman ara verdim ve psikolojik problemlerimin çok yoğun olduğu bir sırada tekrar bu sıçramalar başgöstermeye başladı.1 hafta nörolojide yattım.Beyinde birşey çıkmadı psikolojik denildi.Artık bu tür çalışmalar yapımıyorum kendiliğinden olursa oluyor onun dışında vücut farklı tepkiler veriyor ve başka problemlerde o şekilde tepki vermeye alışıyor

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
İşte günün herhangi bir anında kendi içime odaklandığımda oluyor genellikle. Ya da düşüncelere daldığımda oluyor. Ben hareket edip koşunca falan geçiyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle başlığı yanlış yazdıysam özür dilerim arkadaşlar. Ben başımdan geçen bu olayı "Ani Enerji Patlaması" diye adlandırıyorum. Şimdi olaya geçeyim.

Bu günün herhangi bir anında başıma geliyor. Astral seyahatle bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. Ben böyle normal bir şekilde yaşamıma devam ederken aniden etraftaki sesleri daha az duymaya başlıyorum. Böyle çok hızlı bir şekilde bedenimden dışarı çıkmaya çalışıyormuşum gibi oluyor. Bir süre (15 sn) böyle devam ediyor ve sonra aniden kalbim sıkışıyor. Göğsümde müthiş bir enerji hissediyorum. Çok fazla adrenalin hormonu salgılanıyormuş gibi oluyor. Veya gerçekten salgılanıyor bilmiyorum. Ben deli gibi çırpınınca da geçiyor. Bu hissi ilk defa yaz tatilinde köyde gece astral seyahati denerken yaşamıştım. Kendi bedenimi yukardan izlediğimi hayal ederken birden vücudumu bu enerji kapladı ve hareket edemedim. Bu his özellikle de dini işler yaparken oluyor. Gece yatmadan önce hep dua falan okur öyle yatarım. Gece kabus görmekten ve karabasandan korktuğum için dua edip yatıyorum. Duanın ortasında birden yine aynı his oluyor. Aşırı bir enerji kaplıyor içimi. Bu hissi daha önce yaşayan var mı veya ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.
Depremlerden önce sadece buna benzer şekilde hissederim, depremin şiddetine ve tipine göre şekillenir.

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Demek depremlerden önce böyle hissediyorsun. Hmmm. İlginç. O zaman deprem falan olacak olursa bana da haber ver.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...