ani ayrılık, nasıl döner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Noira

Kayıtlı Üye
merhaba benim beş aylık bir ilişkim var herşey güzel başlamıştı sonra sevgilimin (aileler işin içinde okul bitince evlilik düşünülüyor) hastalıkları başladı sebepsiz doktorlar çaresini bulamıyor bir bağırsaklarında problem çıkıyor bir kabarıyor psikolojisi bozuldu depresif oldu ve ayrıldık. bir şeyler var diye düşünüyorum büyü gibi. ben hiç anlamıyorum bu işlerden ama nasıl desem babam ben kardeşim yıldızımız mı hafif ne derler arada görürüz ev içinde annemde öyle bişey yok ters bişeyler hissediyorum sanki kulağıma fısıldıyorlar. lütfen yardım edin. geri döndürmek onu iyi etmek için napmalıyım?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bakım yapmadan kimse net bişey diyemez ki büyü var mı yokmu?Terslikler zaman zaman her evde her ailede olabilir.Büyü etkiside olabilir yaşadıklarınız hayatın getirdiği zor bi süreçte.Önce büyü var mı bakımla bu tespit edilmeli ,ikinci adımda şayet büyü çıkarsa bozma yoluna gitmektir.Emin olmak gerek tabi,geçmiş olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Vasküler bilmem ne diye bir rahatsızlık var, tarif onu gösteriyor. Çok nadir bir hastalıktır. Genelde bir organa sıçrar ve iflas ettirir. Ağrılı ve sancılı kırmızı kabarıklıklar görülür. Hiçbir tedavisi yoktur, kortizon yüklemesi, diyet yapılarak ağrılar vs. hafifletilir. Kan belli zamanlarda temizlenmek zorundadır.
Şimdi bu hastalığın bir kişide bağlama büyüsü yoluyla ortaya çıktığına tanık oldum. Bilemiyorum aynı durum mudur diye. Hem ciddi bir doktor kontrolüne, hem de ciddi bir bakım uzmanına ihtiyacınız var. Umarım ne o hastalıktır ne de büyü vs dir.

Benim gördüğüm kişinin de bağırsaklarına atmıştı bu hastalık. Hem bağırsak hem kabarma diyince aklıma o geldi. Kişiye yapılan büyü, evi terk etmesin, kendisine bağlı olsun vs. diye idi. Kişi evinin bulunduğu şehirden yaklaşık 100 km ayrıldığı anda hastalık ani biçimde ortaya çıkıyordu. Evinin yakınlarında olursa hastalık durağan hale geçiyordu. Yalnız benim bu dediğim büyü çok ciddi bir uzman tarafından, üst düzey bir maji bilgisiyle yapılmıştı. Yani hem bunu yapanı bulmak zor, hem de bu işlem kolay kolay yapılacak bir işlem değil. Ayrıca lanet kategorisindeki büyülere giriyor. Yapana da, yaptırana da sonuçları inanılmaz derecede ağır olur. Bu kişiye bu işlemi yapan kişinin başına gelmeyen kalmadı, yaptıran da artık uyuyamıyor gördükleri yüzünden, bir tür insomnia oluştu ve psikolojisi darmadağın oldu.
Diyelim ki bahsettiğiniz kişide de aynı hastalık var, bu demek değildir ki illa büyü ile yapılmış olsun. Doğuştan bu hastalığa sahip insanlar da var Dünya üstünde. Tabii aslına bakarsanız doktorlar 2 yıl sonra bu kişiye bu tanıyı koydular ki hala emin olamıyorlar. Hastalığın tanılarına uygun olduğu için bu hastalığa sahipsin demişlerdi bu kişiye. Tabii biz sebebini de, nasıl olduğunu da vs. bildiğimizden hastalıktan çok hastalığa sebep olan duruma da eğildik. Kişi de itiraf etti zaten marifetini.

Noira

Kayıtlı Üye
Vasküler bilmem ne diye bir rahatsızlık var, tarif onu gösteriyor. Çok nadir bir hastalıktır. Genelde bir organa sıçrar ve iflas ettirir. Ağrılı ve sancılı kırmızı kabarıklıklar görülür. Hiçbir tedavisi yoktur, kortizon yüklemesi, diyet yapılarak ağrılar vs. hafifletilir. Kan belli zamanlarda temizlenmek zorundadır.
Şimdi bu hastalığın bir kişide bağlama büyüsü yoluyla ortaya çıktığına tanık oldum. Bilemiyorum aynı durum mudur diye. Hem ciddi bir doktor kontrolüne, hem de ciddi bir bakım uzmanına ihtiyacınız var. Umarım ne o hastalıktır ne de büyü vs dir.

Benim gördüğüm kişinin de bağırsaklarına atmıştı bu hastalık. Hem bağırsak hem kabarma diyince aklıma o geldi. Kişiye yapılan büyü, evi terk etmesin, kendisine bağlı olsun vs. diye idi. Kişi evinin bulunduğu şehirden yaklaşık 100 km ayrıldığı anda hastalık ani biçimde ortaya çıkıyordu. Evinin yakınlarında olursa hastalık durağan hale geçiyordu. Yalnız benim bu dediğim büyü çok ciddi bir uzman tarafından, üst düzey bir maji bilgisiyle yapılmıştı. Yani hem bunu yapanı bulmak zor, hem de bu işlem kolay kolay yapılacak bir işlem değil. Ayrıca lanet kategorisindeki büyülere giriyor. Yapana da, yaptırana da sonuçları inanılmaz derecede ağır olur. Bu kişiye bu işlemi yapan kişinin başına gelmeyen kalmadı, yaptıran da artık uyuyamıyor gördükleri yüzünden, bir tür insomnia oluştu ve psikolojisi darmadağın oldu.
Diyelim ki bahsettiğiniz kişide de aynı hastalık var, bu demek değildir ki illa büyü ile yapılmış olsun. Doğuştan bu hastalığa sahip insanlar da var Dünya üstünde. Tabii aslına bakarsanız doktorlar 2 yıl sonra bu kişiye bu tanıyı koydular ki hala emin olamıyorlar. Hastalığın tanılarına uygun olduğu için bu hastalığa sahipsin demişlerdi bu kişiye. Tabii biz sebebini de, nasıl olduğunu da vs. bildiğimizden hastalıktan çok hastalığa sebep olan duruma da eğildik. Kişi de itiraf etti zaten marifetini.
geçmiş olsun çok üzüldüm. şu an konuşmuyoruz biz sanki benim ona kötülük yapacağıma inanıyor gibi kaçıyor benimki. çok garip hareketleri sağlığı birden bozuldu 1.90 dev gibi adam eridi resmen.

Noira

Kayıtlı Üye
ard arda yazmak uygun olmuyor ama acil birşey öğrendim bu durumla ilgili arkadaşalr ortak bir arkadaşımız vardı sevgilimle kız biraz erkek delisi, özellikle güçlü erkek seviyor. neyse bu kızla aramız çok iyiydi sevgilim uzak dururdu ben hep kızarıdm yazık diye hatta. kız bana hep büyülerle ne kadar içli dışlı olduğundan falcı arkadaşları olduğundan bahsederdi bugün kız bana resmen sevgilinle biz senden iğreniyoruz sana güvenmekle hata etmişiz temalı saydırdı. sevgilime ulaştığımda asla böyle bişey olmadığını ve gör bak yılanı gör işte dedi. ben bu kızdan çok şüpheleniyorum arkadaşlar nazar için uzaktaki birine napabiliriz lütfen yardım

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ne ölümcül hastalıkları olanlar ayrılmıyor, kanser olsa yarın ölcek olsa bile hastanede evlenen çiftler var. Seviyor olsa ölse ayrılmazdı. Belki ayrılmak istemiştir, kendi seçimidir, hastalık bahanesi olmuş kader ağlarını örmüştür. beklemediğiniz bu ayrılık sizi kötü etkilemiş, psikolojinizi çökertmiş olabilir. Ama büyü olması aklınızı kurcalıyorsa, bakım yaptırın içiniz rahat etsin

Noira

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eski sevgilimle o kızın beraber ortaklaşa bunu planladıklarını öğrendim.

fransula

Kayıtlı Üye
Ne insanlar var. Derler ya bu devirde kimseye güvenmeyeceksin diye meğer ne doğruymuş.. Allah iyilerle karşılaştırsın.

phenomenon

Kayıtlı Üye
Bence acilen ikisiyle de bağlarınızı koparın. Böyle insanlardan sadece zarar gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...