AkuJuk

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba, bakıyorumda herkes rüyalarını yorumlatıyor bende yorumlatim dedim.

1. RÜYA Rüyamda okuldayım ama benim okulum değil yani gerçek hayattaki gibi değildi. Koridorları biraz daha dardı ama çok uzundu.Kalabalık ve boğucu bir gürültü vardı.Her kapıdan öğrenciler, öğretmenler çıkıp giriodu. baya bi karışıktı.Eskiden tanıdığım arkadaşlarımla aynı okuldaymışız.4 kız ve ben yakın arkadaşmışız.(Aslında onları pek sevmem şuan küsüz görüşmüyoruz zaten.onlarda beni sevmez) Hep beraber merdivenlerde oturuoruz.Konuşuyoruz birşeylerden ama hatırlamıyorum.Çevreye baktığımı hatırlıyorum.Pencereler duvarın yukarısında ve küçük biraz basıktı.Ve sanki okulda sis varmış gibi pencereden gelen güneş ışığı biraz solgundu sanki.Hafif bir karaltı vardı gibi geldi bana.

2. RÜYA Bu rüyamı bundan 2-3 ay önce gördüm ama daha önce buna benzer bir rüya görmemiştim. Uyandım gözlerim açık ama beynimde bir perde varmış gibi bir yük varmış gibi hissediyorum.Kollarımı fln hareket ettiremiyorum sadece gözlerim.Tavana doğru bakıyorum.Sanki gerçek gibiydi uyandığıma yüzde yüz eminim.Duvar-tavanın bitiştiği yerde küçük böyle koyu renkte buruşuk biraz küçük ayaklarını ve ellerini tavana yapıştırmış.iğrenç birşey bana bakıodu. ilk başta ne olduğuna anlam veremedim. ona bakmaya devam ederken sanki o görüntünün önünde sarı [çok güzel bir sarıydı tıpkı güneş ışığı gibi]bir ışık belirmeye başladı bir sonra bu ışığa baktıkça kendimi başka bir bedende buldum. bulunduğum beden sanki bir erkeğe aitti. ama hala parlıodu ve yerden 10-15 cm yukarda uçuodum o bedende. beden hemen diğer odadaydı yani kendimi içind gördüğüm beden. bulunduğu odadaki tüm pencerelerden çok güçlü bir ışık geliodu sanki güneş dünyaya yaklaşmış gibiydi.sonra o ışığa tekrar bakarken yatağımda gördüm kendimi yine hareket edemiodum ve o ışığın içindeki bedenle kendi bedenim arasında bir gidip geliodum.tekrar yatağıma döndüğümde o yaratığın önündeydi yine ışık huzmesi. ve yaratık öylece bana bakıodu.sanki gözetliyomuş gibi.çok tuhaftı 2 yer arasında kalmışım gibiydi

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlk rüyanız psikanaliz gerektirir. Diğeri ise eterik beden rüyası, astrale geçiş. Yani ikilik rüyalarından.