Aklınızda olmayan bir şahıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahent

Kayıtlı Üye
Selamlar, merak ettiğim bir konu var, bir süredir aklımda olmayan bir kişi, sabah uyandığımda neden aklıma gelir yoğun ve şiddetli bir biçimde gün boyu o kişiyi aklımdan çıkartamam ve bunun üzerine kişi ile ilgili haberci rüya görürüm. Benim haberci rüya olarak tabir etmemin sebebi genelde haberci rüya görmem ve rüyalarımın benzer şekilde belirli bir süre sonra gerçekleşmesi. Durugörü yeteneği olan biriyim, ve telepatik bağlara da açığım sanırım, bu karşıdaki kişinin istemeden beni düşünerek telepatik bir bağ kurduğunu anlamına gelebilir mi? Çünkü hayatımın hiçbir köşesinde yeri olmayan ve düşünmediğim uzaklaştığım şahıs.iki gündür sebepsiz yere aklıma geliyor ve günümün her anonı onu düşünerek geçirdim. Rüyalar görüyorum kendisi ile ilgişi benimle konuşmaya ulaşmaya çalışıyoru rüyalarda.

Mcahit

Kayıtlı Üye
Gördüğümüz rüyanın yüzde doksanını unuturuz diye biliyorum.Belki rüyanızda görmüş unutmuş olabilirsiniz.Ama bir şekilde aklınızda kalmış olabilir.Telepatik bir bağ da olabilir.Bir kaç kez bende şahit oldum bu tarz olaylara.

dexter

Elit Üye
Telepatik bir ilişkisi olması mümkün. Karşıdaki insan sizi çok şiddetli şekilde düşünüyorsa böyle bir bağ oluşturmuş olabilir.

2. ihtimal; Karşıdaki insanın size ihtiyacı olmuş olabilir. Belki sizi hiç düşünmemiş hatta aklına bile gelmemiş olabilirsiniz. Fakat onun hayatında sizin etki etmeniz gereken bir durum söz konusu olabilir ve rüyalarınız sizi ona ulaşmanız için bilgilendiriyor olabilir.

Ya da diğer bir seçenek; aranızda neler yaşandı bilemiyorum, fakat insanın yaşadığı 'pişmanlık, özlem vs.' gibi duygular da buna sebebiyet verir.

Cevabını siz bulabilirsiniz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aşık olmuşsundur belki...:)

Rahent

Kayıtlı Üye
Aşık olduğun kısmk doğrudur, eski kız arkadaşım. Hayatıma onsuz devam ediyorum ve hayatımda başka biri var, onu unutmuştum ve uzun bir süredir görüşmüyorum, ne haber ne bir konuşma tamamen çıkmıştı aklımda fakat son 3 gündür şiddetli bir şekilde aklıma geliyor, düşünmeden edemiyorum. Rüyamdada uzun bir süredir görmüyorum yani bilinçaltı faktörü olması zor. Bilimç altımdan çıkmış bir vaziyette be rüyalarım genelde haberci rüyalar hep benzer şekilde gerçekleşiyor. Ama şu an aşıkmıyım diye sorarsanız değilim :) ama garip bir şekilde aklıma gelmeye başladı rüyalarla, ve daha önce rüyamda birçok olayı gerçekleşmeden gördüm kendi hayatımla ilgili.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aşık olduğun kısmk doğrudur, eski kız arkadaşım. Hayatıma onsuz devam ediyorum ve hayatımda başka biri var, onu unutmuştum ve uzun bir süredir görüşmüyorum, ne haber ne bir konuşma tamamen çıkmıştılımda fakat son 3 gündür şiddetli bir şekilde aklıma geliyor, düşünmeden edemiyorum. Rüyamdada uzun bir süredir görmüyorum yani bilinçaltı faktörü olması zor. Bilimç altımdan çıkmış bir vaziyette be rüyalarım genelde haberci rüyalar hep benzer şekilde gerçekleşiyor. Ama şu an aşıkmıyım diye sorarsanız değilim :) ama garip bir şekilde aklıma gelmeye başladı rüyalarla, ve daha önce rüyamda birçok olayı gerçekleşmeden gördüm kendi hayatımla ilgili.
Aklın bir şekilde başka şeylerle melgulse, kendini oyalamış, unuttuğuna inandırmış, başka şeyler düşünmüş olabilirsin. Benim samimi fikrim duygusal bir bağ olduğu yönünde. Yazdığın kişinin eski sevgilin olduğunu bilmezken bile yazından aşk olduğunu hissettim. Zaten hep aşık olduğumuz kişiye atmazmıyız suçu? Aşık olan biz değilmişiz gibi hep aşık edene kızarız :)
Mantıklı bi açıklama arıyor insan, psişik olabilir, büyü olabilir vs diye, sen gene iyisin ben beynimde tümör olduğunu düşünmüştüm :)
Aslında bu işin tek nedeni kendimiz, suçu karşımızdakine atsakta sevende, nefret edende kendimiziz

Postacı

Kayıtlı Üye
İlişki yaşadığın veya günlük hayatta karşılaştığın kişilerle aramızda bağlar oluşuyor ,enerji alışverişi olduğu için .Bu bağlara eterik bağ deniyor insan vucudundan yayılan enerji iki elinle yaptığın chi topu mesela bence eterik enerjidir herneyse bu bağlar göbek kordonu şeklinde ama enerji biçiminde göbeğimizden diğer insanlarla bizi birbirine bağlıyor ben meditasyon yaparken Babamla aramdaki sorunu şöyle halletmiştim sanada yazıyorum ben özgürleştim tüm duygu ve düşüncelerimden umarın senin içinde faydalı olur : Sessiz ve loş bir ortamda mum ve tütsüde (ağır kokmasın) faydalı olur sırtüstü uzan gözünü kapat ve o insanı düşün kendini huzurlu hissettiğin bir yerde hayal et kumsal ormanlık alan vs. sonra o insanın sana uzaktan geldiğini yavaş yavaş yaklaştığını hayal et yanına geldiğinde merhaba de sarıl öp ne yapmak istiyorsan özgürsün sonra onu çok sevdiğini ve artık özgür bırakmak istediğini söyle göbeğinden ona doğru uzanan bir bağ göreceksin (yada imajine et) elinde bir kılıç veya bıçak olduğunu düşün aranızdaki bu göbek bağını bu kılıç yada bıçakla kes (ben kesmeden önce Bismillah demiştim öyle kestim ) sonra o kişinin yine sana selam vererek yavaşça uzaklaşarak gözden kaybolduğunu hayal et sonra gözlerini aç işte bu kadar .

Rahent

Kayıtlı Üye
Eterik bağı kopardığımız zaman bütün bağımız kesiliyor mu? Yani bir daha aklıma geldiğinde ki gelirse daha az mı etkileyecek beni?

Postacı

Kayıtlı Üye
ikiniz sadece bu evrende birbirlerine birşeyler öğretmek için bir zaman için bir araya gelmiş ruhlarsınız aranızda geçmişten kalan bir bağ var ,aklına geldiğinde rahatsız oluyorsan bu bağı keserek kendini ve onu özgürleştirebilirsin

Rahent

Kayıtlı Üye
Güzel bir çalışmaya benziyor fakat içgüdüsel olarak bağı kesmekte kararsız kaldım şu an eğer bu bağ karşıdaki kişiye de acı veriyorsa biraz daha devam etmeyi yeğlerim zira bana yapılanların bedelini çekmesi gerekli, birini unutabilirim lakin sevmeyedebilirim fakat affetmek doğamda yok nedense bana yapılan her yanlışı ve verilen her zararı ödetmek gibi bir huyum vardır. Bu durumdan hiç hoşnut değilim fakat bana acı çektirmiş ( kasti olarak ) birini bırakma fikri pek hoşuma gitmedi ne yalan söyleyeyim..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Neden karşınızdaki kişinin size acı çektirdiğini hiç düşündünüz mü? Bu durumu hakettiniz demiyorum fakat hayattan alınan her derste ve bu hayat dersinin bizde oluşturduğu hislerde, davranışlarda mutlaka bir sebep var. İster acı çekmiş olun ister hisleriiz başka yönde olsun tüm bunlar ruhsal-kişisel-manevi gelişimimiz için önemliler. Bu bağlamda diğer üyelerimizin yorumlarına ve ilk cümlelerde yazdıklarıma ek olarak, sadece kendinizi düşünerek bencil olmak istemiyorsanız eğer size acı veren ve bunu kasten yaptığını düşündüğünüz kişiyi serbest bırakmanız her ikiniz içinde en hayırlısı olacaktır. Tercih size kalmış, ister bağınızı koparmayıp kafanıza takılan bu durumla birlikte yaşayın isterseniz 2.seçeneği uygulayın.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...