Aileme büyü yapılmış olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evdekises

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar. Benim şöyle bir sorunum var. Ben 22 yaşındayım ve ailem ben kendimi bildim bileli problemli. Sürekli kavga gürültü hakim evimize. Annem ve babam daima tartışırlar kavga ederler. Annem sinirli stresli biridir. Ufak şeyde bile bağırıp kavga çıkarabilir. Babamın da yaptığı çok hatalar oldu. Defalarca boşanma eşiğine geldiler ve çocukları için vazgeçtiler. Ama bu sefer ciddi görünüyorlar, dilekçelerini yazıp başvuru yapmaya bile gittiler fakat bir aksilik olmuş başvuru yapamamışlar. Ama yarın öbür gün tekrar gidecekler. Belki de bu ayrılma hayırlı olacak 22 yıldır içinde olduğum bu huzursuzluğun bitecek ve herkes mutlu olacak, Allah bilir... Benim size sorum acaba büyü vb bir uygulama yapılmış olabilir mi yıllar evvel? Yıllardır süren bu kavgaların ve huzursuz evimizin sebebi büyü olabilir mi? Büyü olup olmadığını net bir şekilde anlayabileceğim bir yöntem bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Hayırlı günler dilerim herkese...

origanum

Yönetici
Büyü yapılıp yapılmadığı ancak bakım ile belli olur. Çevrenizde işin ehli birine bakım yaptırın. Böyle birini bilmiyorsanız sitemizde de profesyonel bakım yapılmaktadır, yule ye mesaj atın bakım yaptırma isteğinizle ilgili.

asterix

Kayıtlı Üye
Bütün bunlar psikoljik çatışmaların ürünüde olabilir,büyü de olabilir bu konuda ehil bir kişi kolayca bakar varsa gerekenler yapılır yoksa onları bir psikolga aile terapistine gitmiye ikna etmelisin,benzer durumlar yaşadım/yaşıyorum,evdeki bedensiz yerleşik bazı varlıkların da bunu yapabileceğini duymuştum.Ekonomik sorunlardan,alkole varana kadar sayısız şey irdelenmesi gerekir.

evdekises

Kayıtlı Üye
Bütün bunlar psikoljik çatışmaların ürünüde olabilir,büyü de olabilir bu konuda ehil bir kişi kolayca bakar varsa gerekenler yapılır yoksa onları bir psikolga aile terapistine gitmiye ikna etmelisin,benzer durumlar yaşadım/yaşıyorum,evdeki bedensiz yerleşik bazı varlıkların da bunu yapabileceğini duymuştum.Ekonomik sorunlardan,alkole varana kadar sayısız şey irdelenmesi gerekir.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Ne yazık ki aile terapisti veya psikoloğa gitmeye ikna olmazlar, kesinlikle emin olabilirsiniz bundan. Önceki yorum yazan arkadaş Yule'ye bakım yaptırmamı önermişti. Bakım nedir nasıl yapılır bir bilgim yok fakat Yule'ye mesaj attım cevabını bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...