Ailem Ayrıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cnklnc

Kayıtlı Üye
1 Aydır yaşamadıgım olay kalmadı annem en son dün gitti , babamla kaldım ve evde huzurlu olamıyorum bişey var bu evde bizi koparan her zaman kavga olurdu ama bu sefer herşey ters gitti üniversiteyi kazandım bu sene ona bile sevinemedim sorun şu üvey ablam var hep onun yüzünden kavga çıkıyor onun sorunları yüzünden bu aşamalara gelindi ama 20 yıldır vardı yeni eve taşındık tüm kavgalar sorunlar herşey katlanarak geldi cidden bişeyler ters gidiyor normal hayatın akışına göre değil bişey bozuyor ailede öncedende büyü olayları olmuş 40 sene gibi belki daha eski babamların ailesine yapılmış zenginlikleri bitsin işleri ters gitsin gibisinden nasıl anlayabilirim ?

damned

Kayıtlı Üye
Merhaba bence de ihmal etmeyin ertelemeyin biran önce
bakım yaptırın sn yule' a. Eğer bir şey varsa mutlaka çıkacaktır. Hem kafanızdaki soru işareti gider hem de asıl sorun neyse ona odaklanabilirsiniz.

cnklnc

Kayıtlı Üye
Üyeye ulaşıcam en kısa zamanda biraz bilgi verebilir misiniz en azından kafamda bi şema oluştarabilecek kadar

damned

Kayıtlı Üye
Üyeye ulaşıcam en kısa zamanda biraz bilgi verebilir misiniz en azından kafamda bi şema oluştarabilecek kadar

Merhaba kendisine özel mesaj ile ulaşarak bu konu hakkında doğrudan kendisinden bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır. Reklam yapmak gibi olmasın ama yıllar önce büyük faydasını gördüğümü söylemek istiyorum.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Bunlar herkesde olan şeyler halinize şükredip daha beterleri olmaması için çalışmanızı öneririm benim de ailem ayrıldı, ben babamın yanında kalıyordum babam evi terk etti ben bi süre sokakta kaldım annemin ve üvey babamın yanına geldim ve bana bu evde yük gibi davranılması yüzünden okulu bırakıp işe girdim bunlar benim bu zamana kadar yaşadığım en iyi şeyler ben bunları yaşamama rağmen halime şükrediyorum çünkü daha beterleri de var ve gördüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...