Ağır bir cismi hareket ettirmek

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Bu konuda psı-whell dışında daha ağır bir cismi hareket ettirmeyi anlatacağım bu cisim geldiğiniz seviyeye göre değişir psı-whell konusunda ustalaşmadan daha ağır bir cismi hareket ettirebilmek çok zor olacaktır sonuç alınması pek mümkün değil ve sizden bir ricam olacak telekineziyle ilgilenenler geldikleri seviyeyi yazarsa daha çok yardımcı olabilirim bugün 1 teknik yazıyorum ama iki gün içinde 3 tane daha yazacağım

Teknik
Bu teknikte pilot kalem kapağı kullacağız.Önce pilot kalemimizin kapağını masaya yada nerede çalışacaksanız oraya koyuyoruz.Elimizi kalemin yanına yada üstüne koyuyoruz ve odaklanıyoruz döndüğünü yada bir yöne doğru hareket ettiğini hayal ediyoruz içimizden hareket et cümlesini sakince tekrarlıyoruz elimizi cismin üstünde bir yöne doğru gezdiriyoruz ve hareket et diye tekrarlıyoruz odaklanmanız ve enerjiniz yeterliyse cisim hareket edecektir ilk denemede olması kesin değil büyük ihtimalle düzenli çalışırsanız kısa sürede sonuç alacaksınız

CAMİLLA
(Kesinlikle alıntı değildir)

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Hızlı sonuç almak için ne yapabilirim arkadaşım ya da bir yan etki olması mümkün mü ve bunu günde kaç kere tekrarlamamız gerekir, bilelim öyle uygulayalım.

morofka

Kayıtlı Üye
camilla ;

Şuanda kağıt döndürme ve küçük ağır olmayan cisimleri kolaylıkla ilerletebiliyorum ama ağır cisimlerde nasıl olacak bu çok denedim ben. Mesela içi su dolu sürahiyi oynatmaya çalıştım, hiç tık yok bu nasıl olacak?

Eldarya

Banlı Kullanıcı
PeTeRPanN;
İçi su dolu surahiyi hareket ettermek kolay değildir, daha büyük bir enerji kullanımı gerektirir. Kalemini sonra cep telefonunu hareket ettirmeyi dene, sürahiye bunları rahat bir şekilde yapabildiğin zaman geç.

morofka

Kayıtlı Üye
Ben bu telekinezi ile uğraşıyorum ama senin önerebileceğin bilgiler var mı ? Akıl akıldan üstündür...