Acil yardım.Kızarkadaşıma dadanan 3 varlık var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Selam sevgili mabet üyeleri , kız arkadaşım'ı rahatsız eden 3 varlık var.İkisi iyi bir tanesi kötü diye anlatıyor.Göğsünün ortasında bir yara var ve bu yarayı onların açtığını söylüyor bazı gecelerde ona seslendiklerini ve gördüğünü anlatıyor...Babaannesi büyüler yapan bir kadınmış ve en büyük kız torunu benim sevgilimmiş.Onun da kendisi gibi olmasını istemiş ve sanırım kız arkadaşım onun bir büyüsünü bozmuş..Bundan kurtulmak için ne yapabiliriz..Lütfen yardımcı olun.

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Aleyküm selam, bir varlığa iyi cin ile kötü cin aynı anda musallat olamaz,kız arkadaşına bulaşmaları için ilk önce onların birbirleriyle savaşması gerek sanırım.İyi bir cinle kötü bir varlık yan yana gelmeleri halinde savaş çıkar bildiğim kadarıyla,3 kötü varlık bulaşmış 2si iyi cin rolü yaparak kız arkadaşını kandırıyo olabilirler.

memories

Kayıtlı Üye
[
bir varlığa iyi cin ile kötü cin aynı anda musallat olamaz

Olamaz demek yanlış.Gayet oluru vede olmuşluğu vardır.

kız arkadaşına bulaşmaları için ilk önce onların birbirleriyle savaşması gerek sanırım

Sataşma veya bulaşma hallerinin etkileri günün her anında, aynı şiddeti ve bütünlüğü genel olarak sergilemez.Birbirine düşman iki varlığın bile ortak belirlediği düşman için kendi aralarında savaşı gereklilik arzetmez.Heleki konu cinlerin insana karşı sataşma hali olursa.Unutmamak gerekir ki iyi cin diye tanımladığınız varlık bile insanla belirli şartları içeren antlaşma dahilinde ilişki kurar.Bunun haricinde olan ilişkilerde varlıklar hakkında iyi veya kötü olarak bir genelleme de bulunmakta yanlıştır.

Selam sevgili mabet üyeleri , kız arkadaşım'ı rahatsız eden 3 varlık var.İkisi iyi bir tanesi kötü diye anlatıyor.Göğsünün ortasında bir yara var ve bu yarayı onların açtığını söylüyor bazı gecelerde ona seslendiklerini ve gördüğünü anlatıyor...Babaannesi büyüler yapan bir kadınmış ve en büyük kız torunu benim sevgilimmiş.Onun da kendisi gibi olmasını istemiş ve sanırım kız arkadaşım onun bir büyüsünü bozmuş..Bundan kurtulmak için ne yapabiliriz..Lütfen yardımcı olun.

Açıklamanız da bir detay dikkat çekici.Kız arkadaşınızın büyü bozduğunu iddaa etmişsiniz.Büyü hakkında ilim sahibi olmayan hiçkimse o büyüyü bozma hakkında ki ilme de sahip değildir.Anlaşılan babannesinden bilmediğimiz kadarıyla büyü hakkında bir bilgi almış ve uygulama da bu bilgiden istifade etmiş.Anlattığınız dar bilgiler sebebiyle bu konuda site içinde size yardım edilebilmesi çok zor bir durum.Ve anladığım kadarıyla sizde konu hakkında a bir bilgiye sahipsiniz.Ortada büyü yapan bir babanne ve onun bir öğrencisi bulunmakta.Uygulamaya varlıklar da dahil edilmiş olabilir.Burda irade ve rıza hakkı vardır.Ve bunun döngüsel sonuçları vardır.Site üzerinden verilecek uygulamarın geçerlilik gücü bu tür durumlar için çok zor.

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Memories yanlışlarımı düzelttiğin için teşekkür ederim,dikkat ettiysen bazı tecrübelerimden yola çıkarak yardımda bulunmaya çalıştım,kesin net birşey söylemediğimi üstüne basa basa söylemek isterim :)
Sevgi ve ışıkla

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Öğrencisi değil fakat babaannesinin onu yanında istediğini biliyorum defalarca bi karışım içirdiğini ve öğrencisi olması için büyük çaba harcadığını da biliyorum.Fakat şimdi sorunlar daha da karışık bizim hayatımıza dair birşeyler izletiyorlar ve ben Allah'tan başka kimse geleceği bilemez kanısındayım fakat bizim 6 yıl sonra nasıl bi düzen kuracağımızı başımıza neler geleceğini bir film şeridi gibi kız arkadaşıma iletiyorlar...Bunun için nereye,kime danışmalıyız sizden bu konu hakkında bilgi talep ediyorum.Ve yahut yardım edebilecek biri bize özel mesaj atarsa minnettar olurum şimdiden teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...