Acİl yardim edİn

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Merhaba arkadaŞlar İsmİm burak hemen konuya geÇmek İstİyorum..astral seyehat'tan kurtulmak İstİyorum kendİ kendİme astral oluyorum ve bu benİ Çok korkutuyor heryerİ araŞtirdim hereye baktim lakİn hİÇ bİr yerde sonuÇ alamadim eĞer kurtulmanin bİ yolu varsa allah rizasi İÇİn yardim etsİn

apalbagurkan

Kayıtlı Üye
bro yatmadan önce et ye yada yumurta ye 2-3 saat önce de yesen olur

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Tavsİyen İÇİn teŞekkÜr ederİm denİycem pekİ bunun ne yarari ola bİlİr kİ

apalbagurkan

Kayıtlı Üye
hayvansal gıda yediğin için zihnin tam olarak konsantre olamıyor çıkamıyorsun bende öyle oluyordu ve bazı yazılardada okumuştum rica ederim

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Ben astral yapmak için can atıyorum millet astralden kurtulmaya çalışıyor vay arkadaş :D

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Hergün hergün kendimi çok yorgun hissediyorum ve bu beni öldürüyor

kıvep

Banlı Kullanıcı
Konuyu gec farkettim keske daha onceden gorseymisim. Et yemek gercekten bir etki etti mi? Garip geldi ama ciddi olarak soruyorum?

dark_angel

Banlı Kullanıcı
kafaniza takmayin zamanla gecer astral seyehatin kötü yan etkilerinden biride bu yaptikca sonra normal uyku moduna beyin gecemiyor yorgun baygin uyaniyor insan uykusunu alamadigindan beyin dinlenemediginden bitkin oluyor bezginlik getiriyor. Arkadasinda belirttigi gibi yatarken birseyler atistirin ve kafaniza takmayin kendiligincen gecer sitede vermis oldugum ayetelkürsi dairesini uygulayip yatin uyuyun belki cinlerde sizi görünmeden astrale cekebilirler daireye alirsaniz kendinizi yapamazlar....