acı çektiren aşk için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

khaya

Kayıtlı Üye
nasıl baslayacagimi bilemiyorum doğru konu mu açtım belki benden önce birsuru insan bu konuda birşeyler yazmıştır eğer site kurallarına aykiri birşey yapiyorsam şimdiden herkesin affına sığınıyorum bir yardım çağrısı olarak değil kimseye anlatamadigim sikintilarimi paylaşmak istiyorum belki bu yaşadığım acıyı biraz hafifletir.Öncelikle derin bir boşlukta olduğumu belirtmek istiyorum maddi manevi kayiplarim yuzunden.Belki bu konuyu tek taraflı dinlediğiniz için acaba gerçek mi diye merak ediyor olacaksiniz .Çünkü insan olarak kendimize yapilan kötülükleri paylaşmak konusunda oldukça comertiz.Ama ben doğruluk yolundan ayrılmadan herşeyi yaptığım kotu şeyleri dahi tüm çıplaklığıyla anlatacağım.
Ben bir yıl bir aylık bir iliski yaşadım iyisiyle kotusuyle ama bundan bir ay önce çok sevdiğim uğruna maddi manevi tüm imkânları seferber ettiğim kadın tarafından terkedildim.Çok sıkıntılı bir süreçte terkedildim hemde hayatta bugüne kadar yaşadığım en kotu olaylar başımdayken birde tek sığınağım tek desteğim gördüğüm kadın tarafından son bir darbeyle paramparça edildim.Bundan bir yıl öncesine dönüyorum hayatta hicbir kaygı gütmeden mutlu mesut yasayan günlük her insanin yaşadığı sıkıntılardan başka bir sıkıntısı olmayan bir insandim.Güzel bir arkadaş cevrem yaşadığım ufacık dertler de yanıma kosan siginacagim liman olan arkadaşlarım vardı.Kendi halinde mutlu mesut bir hayat suren bi insandim.Bi kadınla tanıştım öğrenciydi ilk gördüğümde iste bu demiştim iste bu kadın benim geleceğim olmalı sonra sevgili olduk.Tüm problemlere rağmen güzel bi iliskimiz vardı bana yalan söyledi görmezden geldim defalarca beni ezdi çevresindeki insanların ezmesine müsaade etti ses cikarmadim.Kavgalarimiz oldu hep özür dileyip alttan almaya çalışan ben oldum.Borcu vardı odedim tatil planların defalarca.Hayal ettiği tüm şeyleri vargucumle çalışarak önüne sundum kendime beş kuruş para harcamazken ona tüm maddi imkânları sundum bu yüzden bir sene içinde yedi defa kredi çektim elimde olan tüm birikimleri harcadim bi sorunum olduğunda hep kendim çözmeye çalıştım mutsuz ve yorgun olduğum zamanlarda ona hic caktirmadim o mutsuz olmasın diye her zaman onun istediği yerlere gittim onun giy dediğini giydim ye dediğini yedim hayatımı ona adadim.Ailesiyle tanıştım ailesine de ayni ozveriyi gösterdim.Arkadaşlarına keza öyle hep evlilik planları yaptık bunun üstüne konuşup hayaller kurduk.Evimin kirasını ödeyemez hala geldim evimden ayrılıp sokakta yaşadığım günler oldu.Hicbir zaman ona belli etmedim hastalandim cigerlerimde problem yaşadım kronik faranjit oldum.Karacigerimde problem yaşadım hiçbirini anlatmadim.İsyerimde yemek yemek için param yoktu aksama kadar ac gezdim sırf aksam onu yemeğe çıkarabilmek icin .Daha onlarca problem yaşadım.İşyerinde sevilen saygı duyulan bi insandim insanlar sürekli isten kaçıp kavga edip onun dertlerine kostugum için bana olan saygısını kaybetti defalarca savunma aldım isimi kaybetme tehlikesi yaşadım.Tüm arkadaşlarımi ailemi ihmal ettim sadece borc istemek için aradım ama hiçbirine geri odeyemedim.Ana caddelerde yürüyemez hale insanların yüzüne bakamaz hale geldim.en son bundan bir buçuk ay önce haciz geldi.Psikolojik açıdan sıkıntılı bi donem geçirdim her gece çok acayip rüyalar gormeye başladım herşeyden korkmaya başladım.Ama hicbir problemi ona Anlatmadım hep iyi ve mutlu davrandim.Bundan bir ay önce hicbir sebebi yokken sevdiğim evlilik hayalleri kurduğum insan beni terk etti.Nedenini sordum sadece istemiyorum dedi üstüne gittim hiçbirşey söylemedi sadece konuşmak istediğimi söyledim kufretti beni tehdit ettirdi.Ne yapacağını bilemez haldeyim.Yüzbin lira borcum var maaşım hacizli elimde avucunda hiçbirşeyi kalmadı tek bir dostum dahi benimle konuşmuyor tek basıma kaldım anlayacağınız.Bazen ona aşırı şekilde nefret duyuyorum.Beni hakir gören ailesine arkadaşlarına acılar çektirmek istiyorum ama kendime engel oluyorum.Onu çok özlüyorum ama bana yaşattıklarının da bedelini ödetmek istiyorum.Bana donup tüm problemlerimi hallederken yanimda olup onunda benimle bu bedelleri ödemesini istiyorum.Lütfen bana yardim edin herşeyi yapmaya hazırım.Hayatım mahvoldu lütfen.

Kayıtlı Üye
Sizi çok iyi anlıyorum.Bende zamanında buna benzer bir olay yaşadım.Gerçi sizinki çok daha ağır olmuş fakat bende yaptığım fedakarlıkların karşılığını göremedim.Önce çok canım yanıyordu.Birilerini buldum paralar gönderdim fallar baktırdım.Sonuç;sadece giden param ve zamanım oldu.Paradan bile geçmiştim ama döneceğini ümit ederek beklediğim zamanları unutamıyorum.Burada kimse size ondan intikam almanız için bi formül vermeyecektir.Ben öyle bir noktaya geldim ki dini olarak bir takım şeyleri sorgular oldum.Canım çok yanıyordu ve çok yakarmıştım Allah'a.Neden bir kerecik bile olsa benim için birşey yapmadı gibi düşünceler geçmeye başladı aklımdan.Yani sadete gelirsek burdan kimse size bu konuda birşey söyleyecekti.Bence sizde intikam duygusunun yerine onu affetmeyi deneyin

AJA

Elit Üye
Konu yanlış yere açılmış bunu sorularınız kısmına açmanız daha uygun oluaktı.Taşınacaktır.Lütfen forum kurallarını okuyup site hakkında fikir edinmenizi tavsiye ediyorum.

İyi forumlar :)

khaya

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın mobilden girdigim için yanlış olmuş.Diğer konuya gelince intikam almak istemiyorum sadece dönsün ve yanımda olsun istiyorum

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Dostum o kız sana onca şeyi yaptıktan sonra geri dönse bile sen ona ne kadar güvenebilirsin ki ?
Sana diyeceğim , herşeyi oluruna bırak , bu işin üstüne düştükçe daha çok canın yanacak .
O kızı yeniden kazansan bile sana bunu yapabilen bir insanla yeniden beraber olmanı tavsiye etmem .

khaya

Kayıtlı Üye
Mantık çerçevesinden bakınca dediğin doğru.Bende dışardan baksam aynı şekilde seninle aynı fikirleri paylaşırım ama olay kendi başına gelince bu yetini kaybediyosun.Aşkta mantıklı olanı bildiğin fakat uygulamaya geçiremediğin bir duygu.Keşke bende uygulamaya mantığímı koyabilsem ama olmuyor.Yine de çok teşekkür ederim ciddiye alıp yorum yaptığın için.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Önemli değiş dostum , kendini düşün biraz bırak onu kendine zaman ayır iki gün kadar o zaman daha iyi olur emin ol .

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kendi kendini öldürmüşsün maalesef.Belkide ölmesi gereken ikinci bir kişi daha vardır?

khaya

Kayıtlı Üye
Bütün unutma uzaklaşma yollarını denedim fakat kafamı bir türlü toplayamiyorum.Ölmesi gereken ikinci bir kişi derken hazaR anlamadim ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kafanızdan bir cinayet işleyin gitsin.Yaşayan birinin yasını tutmak mı yoksa ölen birinin yasını tutmak mı daha kolay? Tabikide ölmüş birinin.Sizde nesi varsa atın bir eyşası hatırası olan herhangi bir şey olabilir.Mektup falan hiç kalmasın,daha sonra onu birdaha göremeyeceğiniz bir yerlere gidin,borçlar falan bir şekilde hal olur gerçekten.
Biliyorum geri dönmesini istiyorsunuz ama inanın hiç bir şey eskisi gibi olmaz,daha acı olur.Daha çok üzülürsünüz.

khaya

Kayıtlı Üye
Ne kadar infaz etmeye çalıştıysam beceremedim sorunda zaten bu.Herşeyi yapmaya hazırım.Amacım kesinlikle ona zarar vermek degil .Bunu istesem çoktan yapmıştım.Sadece yardım istiyorum.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Dostum hazaR haklı , unutmak en iyisi belki en zoru ama zor olanın sonunda her zaman aldığın ödül daha büyük ve daha tatmin edici olacaktır bunu unutma lütfen .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Sayın khaya;
Ne kadar geçmişe dönük yaşarsan o kadar acı çekersin.
İleriye 1 adımla başla. Arkana sakın bakma. Yeni hobiler edin, yeni işlerle uğraş emin ol işe yarar :)
İYİ FORUMLAR

Faros

Kayıtlı Üye
Eski hayatini unut eski yaptiklarini, tasinabiliyorsan baska sehre tasin, arkadaslarindan çevrenden ayril ve yeniden basla. Bu durumda yapabilecegin bir sey yok ne yazikki. Senide elestirmeye hakkim yok sonuçta gonul bu.

khaya

Kayıtlı Üye
Önerileriniz için çok tesekkur ederim ama imkânım yok inanın çaba gosteriyorum ama olmuyor bunu başka şekilde cozmem lazim.

khaya

Kayıtlı Üye
ehil birinden yardım almak istiyorum son çare benim için bu.Ne vasıtayla olursa olsun dönmesini istiyorum amacım intikam değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...