7362

7362

Kayıtlı Üye
rüyamda ailem beni bir hocaya götürüyorlardı neyim oldugunu anlamak için , böyle yol kenarında 2 katlı bir eve gittik . orta boylu göbekli 50 yaslarında bi adamdı hoca giyimide iiydi yani köylü gibi degildi. bizi biraz bekletti sonra mavi gibi katlanarak küçültülmüş bir kağıt getirdi hocayla divanda oturuyorduk hoca sagımdaydı bu kagıdıda sol yanıma divanın örtüsünün altına koydu , bu seni koruyacak dedi. ben korktum kagıt düşmesin diye daha geriye iteyim derken kagıt düşecek gibi oldu tuttum fakat açıldı ve kocaman bi sayfaya dönüştü içinde yasin suresinin davetimi havassımı ne varmıs ama yasin suresiyle alakalıydı. hoca kızacak diye hemen katlamaya çalısırken hocanın karısı ve kızı gelip bakmaya calıstı ne yazdıgına . sonra katladım fakat defter büyüklüğüne getirebildim ancak o küçücük katlı kagıdı. sonra hoca omzuma elini attı bende ona yaslandım basımı göğsüne bastırdı bişeyler okudu sonrada 3 kere 'güm ' diyeceğim dedi 1.sini dedi boynumdan tutup yere baktırdı sonra diğerlerini diyemeden ben titredim içime bişey girmiş gibi adam beni bıraktı gözleri açık divana düştü öldü.sonrada tireyerek uyandım .s

biraz uzun ama değişik oldugu için bütün ayrıntıları yazmak istedim .tesekkür ederim şimdiden.

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
İlginç Son Zamanlarda Musallat Tarzı Bir Film Seyrettinizmi Belki Ordan Bilinçaltınıza Yerleşmiş Olabilir !

7362

Kayıtlı Üye
hayır izlemedim çoktandır korku filmi izlemedim hatta..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Doğa üstü varlıklar bölümünden okuyup bilgi almanızı tavsiye ederim.