7 Mart Dolayı Etkileri

Darkon

Kayıtlı Üye
bağlantıya tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz

Daha önceki yazıyı da okumuştum. Son olaylardan sonra yorumlarınızı da merak ediyordum ama sormayayım diye frenlemiştim kendimi yazınızı görünce sevindim.

Marmara depremi "3 sonra" diye kalmış. Ben 3 sene olarak anladım tabi umarım 3 ay değildir.

Bir de önceki yazınızda ejder dönemi ve bir aday ismi vardı. Aynısı geçerli mi hala yoksa bir değişiklik var mı?

Aslında sorulacak çok soru var ama burayı siyaset meydanına çevirmeyeyim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Daha önceki yazıyı da okumuştum. Son olaylardan sonra yorumlarınızı da merak ediyordum ama sormayayım diye frenlemiştim kendimi yazınızı görünce sevindim.

Marmara depremi "3 sonra" diye kalmış. Ben 3 sene olarak anladım tabi umarım 3 ay değildir.

Bir de önceki yazınızda ejder dönemi ve bir aday ismi vardı. Aynısı geçerli mi hala yoksa bir değişiklik var mı?

Aslında sorulacak çok soru var ama burayı siyaset meydanına çevirmeyeyim.
Evet 3 yıl .
Hala aynı kişiyi görüyorum

Fehu

Kayıtlı Üye
7 mart için çok korkutuyorlar, deprem bölgesindeyiz ve deprem olmadan bu korkutmalar yüzünden öleceğiz gibi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
defalarca kontrol ettim yine aynı şekilde deprem olacak olarak görünmüyor. yani kötü olaylar var lakin bu deprem şeklinde değil de daha çok sosyal ya da siyasi olarak görünüyor. Deprem bölgelerin de ihtiyaçların karşılanması ile ilgili sorunlar görünüyor. Umarım da gördüğüm gibi deprem olmaz 🙏

Fehu

Kayıtlı Üye
defalarca kontrol ettim yine aynı şekilde deprem olacak olarak görünmüyor. yani kötü olaylar var lakin bu deprem şeklinde değil de daha çok sosyal ya da siyasi olarak görünüyor. Deprem bölgelerin de ihtiyaçların karşılanması ile ilgili sorunlar görünüyor. Umarım da gördüğüm gibi deprem olmaz 🙏
Umarim 😪 çünkü buralarda sağlam kalan binalar bir sonraki depreme hazır mı bilmiyoruz. Teşekkür ediyorum 🌸

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL

7 mart 2023
yoğun duygular,salgın ve su ilgili ateşli sorunlar,baş kaldırı demişsiniz aslında koronavirüs tam olarak bitmedi halada devam etmekte
2030 a kadar sizce yeni bir virüs olur kapanma olurmu bu seferki kapanma 1-2 sene deil 5-10 sene gibi bir süreç yaşanabilirmi

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
bağlantıya tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz

Daha iki gün önce bir yazı gördüm. Yardımlar azaldığı için deprem bölgesindeki insanların su ihtiyacı ile alakalı. Kuraklık zaten deprem öncesinden beri başa çıkmaya çalıştığımız bir sorun. Keşke herkes ciddiyetini kavrasa susuzluğun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
@URUMHAMATAHAYİL

7 mart 2023
yoğun duygular,salgın ve su ilgili ateşli sorunlar,baş kaldırı demişsiniz aslında koronavirüs tam olarak bitmedi halada devam etmekte
2030 a kadar sizce yeni bir virüs olur kapanma olurmu bu seferki kapanma 1-2 sene deil 5-10 sene gibi bir süreç yaşanabilirmi
Uzun süreli görünmüyor kısa süreli tedbirler şeklinde görünüyor lakin 2026 ya kadar kontrol ettim 2026 sonrasına bakmadığım bir şey söyleyemiyorum.