4 yol ağzında anlaşma yapmak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Supernatural dizisinde görmüştüm dört yol ağzında bir şey gömüyor sonra şeytan gelip anlaşma yapıyor.Gerçekten böyle bir şey mümkün mü ? Nasıl yapıldığını bilen varsa anlatsın veya link atsın lütfen :boxing_smiley:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Supernatural dizisinde görmüştüm dört yol ağzında bir şey gömüyor sonra şeytan gelip anlaşma yapıyor.Gerçekten böyle bir şey mümkün mü ? Nasıl yapıldığını bilen varsa anlatsın veya link atsın lütfen :boxing_smiley:

Yanlış anlamayın ama çok komik bir soru olmuş.Adı üstünde dizi.Tamam bazı şeyleri gerçekten alınma ama o gibi anlaşmalar gerçek değildir. :)

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Ona bakarsanız Hz.Yusuf un konu alındığı şey de dizi.Ve olaylar gerçek :beta1: Yani neden olmasın belki gerçektir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ona bakarsanız Hz.Yusuf un konu alındığı şey de dizi.Ve olaylar gerçek :beta1: Yani neden olmasın belki gerçektir

O gibi dizilerde de hayat konu alınıyor.Dizi olabilir ama her bölümde hayatının bir parçası anlatılır biraz da kurgu eklenir.
Ama supernatural farklı bir dizi.Her bölüm farklı olay .Gerçeklikle biraz bağı var ama çoğunluğu kurgu olan bir dizi.. :)

avtime12

Kayıtlı Üye
dizideki formulu tamamen uygula ama 3 yol bulmalısın 4 üncü yolu kendin yapıp patika şeklinde ortaya kutunu gömmelisin sonra yaptıgın 4 yolun sonuna ilerle istedigini alıcaksın

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Anlaşmayı kenarda yapın da maazallah anlaşamadan kazaya kurban gitmeyin ;)

Psikite

Kayıtlı Üye
Öyle birşey mümkün olsa bile ruhunu satıp sonsuza dek cehennemde kalmayı göze alırmıydın??

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Selamlar. Oncelıkle belırtmek ısterım kı dızıyı ızlemeyenler ıcın komık gelıyor olabılır fakat dızı ne kadar kurgu olursa olsun olayları genellıcek olursak gercek dısı hıcbırsey yoktur. cemberler , daireler , isimler ve olaylar kurgu degıl gercekten alıntıdır. Konuya donucek olursak anlasma yapmak mumkundur fakat 4 yol agızında olucak dıye bır sey yok. Dedigim gıbı dizide kı olaylar gercek ve kurgunun harmanlanmıs halıdır .. saygılar

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Konuyu gördüğüm an, şu tepkiyi verdim. "Supernatural is coming..." Nitekim öyle de oldu :) Yapmak istediğin anlaşma, zaten yapılabilir. Biraz aksiyon istiyorsun anlaşılan, ama doğru olduğunu pek sanmıyorum.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Anlaşma dört duvar arasında da olur. Dört yol ağzına ihtiyacınız yok.
Ama açıklık doğada biryeri tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...