3 parmakli cuce?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
boyu yaklasik 50-70 cm, bazisi sivri tirnak bazisi yumusak, 3 parmakli bir cuce hayal edin. Bu cuce sadece uyudugunuzda yaniniza geliyor ve sanki ruyanizi kontrol ettigini dusunun. Nefes seslerini duyabiliyorsunuz ve sanirim uyanmaya basladiginizda cuce de nefes almakta zorlaniyor daha fazla duramiyor. Boyle bildigibiz bi karakter var mi karakter dedigim irk/tur/mitolojik varlik veya efsane gibi gibi, benzettiginiz ney veya kim olabilir?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Bide
boyu yaklasik 50-70 cm, bazisi sivri tirnak bazisi yumusak, 3 parmakli bir cuce hayal edin. Bu cuce sadece uyudugunuzda yaniniza geliyor ve sanki ruyanizi kontrol ettigini dusunun. Nefes seslerini duyabiliyorsunuz ve sanirim uyanmaya basladiginizda cuce de nefes almakta zorlaniyor daha fazla duramiyor. Boyle bildigibiz bi karakter var mi karakter dedigim irk/tur/mitolojik varlik veya efsane gibi gibi, benzettiginiz ney veya kim olabilir?
Bide ek olarak belki fazla kollu da olabilir 3 parmakli ama sanki 4 taneden fazla kolu var hayal edin ahtapot gibi.

business woman

Kayıtlı Üye
yıllar önce babaaannem böyle cücelerden bahsetmişti sadece cüce olarak tabi. fal bakmıcaksın bi daha diye bunu çok şiddetli hırpaladıklarından. kemiklerimin kırıldığını hissettim demişti. sonra bırakmış kahve falını. bilmiyorum işine yarar bi bilgi mi?

Demre

Kayıtlı Üye
Farah Yurdozunun bir videosunda Mersinde yasayan bir hanimin evinin bahcesinde goruntulenen (guvenlik kamerasiyla) bir cuce gormustum bir kac hafta once. Guvenlik kamerasi kaydindan fotografladiklari icin net degildi goruntu ama bazi ecnebilerin bahcelerinde gordugum cuce heykellerine cok benziyordu. Basinda kukuletasi olan minik adamlar... Bahsettigim evde yasanan bir cok paranormal olayin kamera kaydi bulunuyor. Hatta Farah Hanım bi kac gun o evde kalip arastirma yapmak istiyor. Sizin olaynizla benzerlik var mi bilemem ama videoyu bi izleyin isterseniz.