3. göz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kathrine

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size birşey sorucam.eğer 3. gözü açarsak başka varlıkları görme ihtimalimiz var mı? Ben açmak istiyorum ama birşeyler görmekten de korkuyorum.
Bilgi verirseni sevinirim.

bendekiben

Elit Üye
Korkuyorsanız denemeyin, deneyecekseniz korkmamanız lazım çünkü bilinçaltınızın bu korkuları nasıl yönlendireceğinizi bilemezsiniz.

nekrohell

Banlı Kullanıcı
dmt ve ayahuasca 3. göz ü açmada faydalı bileşenler tabi tecrübelilerle paylaşılmalı, ben de merak etmiyor değilim açıkcası.

factorx

Kayıtlı Üye
3. Gözünüzü açacağınızdan o kadar emin misiniz ki açılırsa korkmaktan bahsediyorsunuz? Önce açmanın nasıl olduğu incelenmeli bence. Hani bir yöntem var yapınca tak diye açılıyo diye bişey varsa bana da söyleyin ben de göz kapağını açar gibi açayım, yoksa 3. gözü açmak nihai amaçlarımızdan biri olmalı elbette dünyayı o gözle görmek gerek ama kolay olmasa gerek o kadar. Uygulayacağınız ve kesinliğine inandığınız şu yöntemi söyleyin, ben açayım haber vermeye çalışayım başka varlıklar görünüyor mu :) Yoksa ben korkmuyorum ama yöntemler genelde kısır kalıyor.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
3. göz bir perdedir. Perde boyut yahut boyutlardır. Buradan yola çıkarak sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Kaldı ki 3. göz diye tabir ettiğimiz çakra aktivasyonu öyle kolay bir iş değildir. Sadece ona çalışamazsınız açılmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...