3. Göz Bölgesinde Sürekli Ağrı Ve Rüyalarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AhmetMehmett

Kayıtlı Üye
2 kaşımın tam ortasında 3. göz bölgesinde gün içinde sürekli ağrılar oluyor ve tam nokta olarak ağrılar yaşıyorum.

Ve herhangi bişey düşündükçe daha da artıyor

Hatırladığım rüyalarım sürekli bulunduğum mekan içinde 2-3 katlı oluyor yani hep aynı mekanda uykumda uyanıyorum sanki bedenimden kaçmaya çalışıyo gibi oluyorum. Bazen katlar arasında bişey beni elektrikle tutmuş gibi kitliyor bunu hissediyorum.(Ayda 2-3 kez oluyor bu rüyalar)

Bu neden olabilir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eğer hep aynı rüyaları görüyorsanız,rüyalarınızda size bir şey anlatılmaya çalışılıyordur.Bunu da siz anlayabilirsiniz. Rüyalarınıza anlam vermeye çalışın. Rüyalarınız da bazı işaretler,semboller vardır onları çözdüğünüz zaman ne anlatıldığını bulursunuz. :)
Rüya gördüğünüz gün uyandığınız zaman hemen rüyanızı defter gibi bir şeye yazın ve sonradan okuyun rüyalarınıza anlam vermeniz daha da kolaylaşacaktır. :)
Ek olarak o 3 göz bölgesinde ki ağrı enerji,çakra ile alakalı olabilir. 3.Göz bölgenizde çakra blokaj oluşmuş olabilir.
Forumda enerji teknikleri,Çakra dengeleme,temizleme teknikleri var onlara bakabilirsiniz. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ek olarak ajna çakranız aktife olmuştur,her zamankinden daha fazla hisleriniz kuvvetlenmiştir.Demekki duymanız bilmeniz gereken bir gerçek var karşınızda.Gözünüz kulağınız kalbiniz insanlara karşı ve olayları değerlendirirken açık olsun.Hayatınızla ilgili önemli kararlar verirken buna dikkat edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...