3 çocuk

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
arkadaşla parktaydık 3 tane çocuk geldi 2 erkek 1 kız birisi keldi kel olan 10 değilde 50 yaşında bir adam gibi konusuyodu salıncakta sallanıyoduk kel olan dediki koca kazık kadar herif olmussunuz salıncaktamı sallanıyosunuz dedi arkadaş şaşırdı dedesimi acaba felan diye şakalaştık öyle konuşurken dalmışız bi baktık çocuklar yok gözümüzün önündeydiler sonra bakkala gitmişler bakkaldan çıkıp yanımıza geldiler yine oynadılar besmele çekiyorum çocuk saldırıyo dedim neoluyo arkadaş dua okudu cocuk bizden uzaklastı kel ile diğer çocuk sokağın sonundan kayboldular kız olan yavas yavas kosuyodu bı ara parkta gözümüzün önndeydi bi baktık yok bir açıklama yapabilirmi birisi

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Çocuklar öyledirler, bir bakarsınız mahallenin başındayken, yarım dakikaya mahallenin sonundadır. Paranormal bir durum değil sizin ki. Yazınızı yazarken virgül kullanırsanız bizim için daha iyi olur. Biraz anlamakta zorlandım. Sevgilerle.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim fakat soylediğiniz yarım dakika bile yoktu çocugu kaydıraga cıkarken kendim gördüm arkadaşa bişiler soyledim 10 sn bile yoktu yaklasık 25 mt. ötedeki bakkaldan çıktılar

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Olayı birebir gözlemlemeden bir şey söylemek zor ama dediğim gibi söylediğiniz kadarıyla ortada anormal bir durum yok. Olmaması da daha iyi. Tavsiyem bu tür konulara çok takılmayın :) Sevgiler.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
anormal bir durum olmasını istemem zaten arkadaş hadi kaçalım felan demeye başladı baya korktuk

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
O Değilde koca kazık herif olmuşsun salıncakta sallanıyon adam haklı :sifone:

AJA

Elit Üye
Canları sıkılmış varlıklar olabilir , boyut değişerek parka oynamaya gelimişlerdir :D

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Çocuğun büyük gibi konuşması bence çocuğun büyüdüğü ortama göre normal bir davranış. Bu konuda uzman değilim çok da bilgim yok ama çevremde yaptığım gözlemlere dayanarak şunu söyleyebilirim; çoğu zaman büyükleriyle vakit geçiren çocukların konuşmaları da aynı büyükmüş gibi oluyor. Bunu pek çok akrabamda gözlemledim :)