11 adım duası

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
Daha çok sevgili için okunuyordu birde fotoğrafa besmele var en etkili bu iki yöntem 11adım duası ve fotoğrafa besmele...

saat

Kayıtlı Üye
Cuma gecesi 2 rekat namaz kılınır her rekatta Fatihadan sonra 11 ihlas okunur namazdan sonra güneşin doğdugu tarafa (doguya doğru) 11 adım veya 11 ayak yürür orada 11 Fatiha ve 11 ihlas okunur ve oldugun yerde sağ elini sağ yüzüne koyarak (mede yaa seyyid abdul kadir geylaanii) veya (medet yaa zel eşeb) denilerek bu vasıta ile C.Hakka iltica edilir. Tam ve eksiksiz olarak yazıyorum bu duayı. Gereksiz yere kullanılmamalıdır. Enerjisi büyük bir duadır.
cuma gecesi perşembeyi cumaya bağlayan gece değil mi?

crayzottoman

Kayıtlı Üye
bu iki okuma ile ilgili daha ayrıntılı bir bilgi verebilirmisiniz konuya vakıf arkadaşlardan bir rica etsem.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

saat

Kayıtlı Üye
forumda 21 besmele diye aratırsanız bulabılırsınız sanırım...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben 21 besmele duasını resime okunan bu duayı bildiğim kadar yazayım. Kişinin fotoğrafını elinize alıyorsunuz. 21 kez besmele çekip üflüyorsunuz. Sonra Allah'ım x(baba adı) kişiden olma, y (anne adı) kişiden doğma z(kişinin adı) kulun sendne sonra hayrı ile bana geri dönsün diyorsunuz ve 61 gün bu işlem yapılıyor.

kara_hudayi@

Kayıtlı Üye
sayın hocam ben yaklasık eşimden 14 aydır ayrıyım
bana yapılan büyü ile işlerim bozuldu şimdi eşim beni gördümü domuz görmüş gibi oluyo ben dönmesi için ne gerekiyosa yaptım olmuyo neden se bunu okuyan sayın hocamız bana allah rızası için yardımcı olurmu

origanum

Yönetici
sayın hocam ben yaklasık eşimden 14 aydır ayrıyım
bana yapılan büyü ile işlerim bozuldu şimdi eşim beni gördümü domuz görmüş gibi oluyo ben dönmesi için ne gerekiyosa yaptım olmuyo neden se bunu okuyan sayın hocamız bana allah rızası için yardımcı olurmu

Bu sitede büyü çözme işlemi yapılmıyor. Ayrıca büyü yapmak da çözmek de Allah rızasıyla olmaz, büyü de Allah'ın işi ne bir düşünün önce. Büyü kişiye iradesi dışında iş yaptırmaktır, çözmek de yeni duruma bir değişiklik yapmak yani bir nevi başka büyüdür. İkinizin de üzerindeki büyü çözülmeden, yaptıranın kullandığı varlık etkisiz hale getirilmeden ve negatif etkileri temizlenmeden herhangi bir okuma ya da başka bir işlem yapmanız etkili olmayacaktır. Önce arının sonra bu duaları okuyun.

fikret genç

Kayıtlı Üye
hayırlı geceler
sizler içinde dua ederiz ancak bizim gibi bilgisiz cahil duası sizinki kadar etkili olmaz sanırım ALLAHIM cc inayet buyurda sizin gibi bilgiyi nasip eder inşallah. ben bu11 adım duasını ALLAHIM cc aşık olmak ruhumu temizlemek için uygulamak istiyorum tesiri mutlak olur ama sakıncası olurmu bunu öğrenmek istiyorum
saygılarımla

snoopy

Kayıtlı Üye
geylani hz lerinin cemaatine bağlı insanlardan el alınarak yapılmasının daha etkili olduğunu ve sonuca daha çabuk götürdüğünü duymuştum......

Cem

Kayıtlı Üye
allah razı olsun kermit ben bu dua yı ilim için istimeyi düsünüyorum gaybın sırlarına ulaşmak için ne dersin yanlış bir şey yapmış olurmuyum