1 Aylık Dönem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.. Belki beni göremiyorsunuz fazla ama mesaj atmıyorum son zamanlarda. Biraz bakıp çıkıyorum sitedeyim yani.
Direkt konuya geçeceğim. Son 1 ayda bütün hırsım kaybolmuş şekildeydi. Hiçbirşey yapasım yoktu. Ne eskisi kadar gizlimabet'e giriyordum ne mediyasyon yapıyordum yani hiçbir isteğim yoktu. Bütün gün bilgisayar başında oturuyordum. Geçen haftada üst üste kabus şeklinde rüyalar görmeye başladım,geçti şimdi. Ama şu sıralar bütün etkileri üzerimden attığımı hissetmeye başladım.Eski halime dönüyorum,galiba.
Bu sorun sadece bendemiydi yoksa genel olarak size de olan bir sorun muydu son zamanlardaki üşengeçlik ? Bunların sebebi ne olabilir ? Nasıl bundan cabukca kurtulabilirim ?
Teşekkürler ^_^

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sizin konunuzu sizden önce burada konuştuk, şaşırmayın, GMPP'ye girin habersiz kalmayın. Tüm galaktik, astral ve Dünya enerji haberleri için doğru adresiniz GMPP. :) (Ana haber bülteni gibi oldu)

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=44025

madasin

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşım; sadece sizde değil bu durum. Maalesef ben de bu rüyalarla boğuşan biriyim. Tam geçti derken dün yine bir rüya gördüm. Bunlar normal rüyalar değil, anlatmak isterdim fakat anlatamam. Şu anda rüyanın etkisi ile babamı bile arayamıyorum. Kötü bir şey duymaktan korkuyorum. Geçen haftadan beri babamı, vefat eden yakınlarımı , kendimi gördüm sürekli. Ama yataktan kalp çarpıntıları ile en azından fırlayarak uyanmıyorum. Şu kadarını söyleyeyim çok özür dileyerek, cinsel organını yemeye çalışan babanızı rüyanızda görmek sizi etkilerdi değil mi? ben eline vurarak engel olmaya çalışıyorum. İnsan etkilenmez mi ?. Sn Chillout'un bu konuda bazı önerileri var. Onu uygulayınız. Kan ter içinde uyanmazsınız ve etkisi hafifler. Sağlıcakla kalınız.

yiğda

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşım; sadece sizde değil bu durum. Maalesef ben de bu rüyalarla boğuşan biriyim. Tam geçti derken dün yine bir rüya gördüm. Bunlar normal rüyalar değil, anlatmak isterdim fakat anlatamam. Şu anda rüyanın etkisi ile babamı bile arayamıyorum. Kötü bir şey duymaktan korkuyorum. Geçen haftadan beri babamı, vefat eden yakınlarımı , kendimi gördüm sürekli. Ama yataktan kalp çarpıntıları ile en azından fırlayarak uyanmıyorum. Şu kadarını söyleyeyim çok özür dileyerek, cinsel organını yemeye çalışan babanızı rüyanızda görmek sizi etkilerdi değil mi? ben eline vurarak engel olmaya çalışıyorum. İnsan etkilenmez mi ?. Sn Chillout'un bu konuda bazı önerileri var. Onu uygulayınız. Kan ter içinde uyanmazsınız ve etkisi hafifler. Sağlıcakla kalınız.
Bende sadece kendimde sanıyordum bu garip ve korkunç rüyaları. Açıkçası yalnız olmadığımı bilmek biraz rahatlattı diyebilirim. Bol meditasyon ve dua ile hayırlı enerjileri çekmek lazım.

madasin

Kayıtlı Üye
Bakınız, Sn Chillout bir link vermişler benzer konu ve orada daha geniş tartışıldı ve sayfa aktif o sayfadan da takip ediniz. İki gündür garip rüyalar sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...