Eski bir şansızlık def etme ritüeli

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Bir mum alın ve bir portakal suyu. Muma portakal suyu serpin. Akabinde de mumu yakın. Mumun üzerinden atlamak için yere koyun, üzerinden atlamadan önce yunan kader tanriçaları olan moiren’i çağırın ve şunları tekrarlayın:

"Siz ki 3 Moiren, bana acil yardım edin
Üzerimdeki talihsizliği alın ve bana hayatın akışkanlığını verin"

Not: Mum rengini önemi yok, ancak renk belirtilmeyen durumlarda genelde beyazı tercih edin.

Mioren: Yunan mitolojisindeki zeus ve themis’in 3 kızıdır (3’lemedir ve bunların ortak adıdır) ve bunlar kaderden sorumludur.

Çeviren: rinniel/rinda

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
uygulama def etme uygulaması olduğundan azalan ay döneminde ay doğumundan itibaren yapılabilir.

selene7777

Banlı Kullanıcı
yanlız bir sorunum var ben bu ay zamanlarından pek anlamıyorum :( saat olarak ne zamana takabül eder?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ay zamanının saati yoktur. Ay zamanı bir gündür. Sitemizdede ay takvimi vardır. Ayrıca arama motorlarına ay takvimi yazarsanız direk bulabilirsiniz.

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Ya bir şey soracağım. Ayın küçüldüğü (karardığı) zamanlarda kötü şans, negativite gibi şeyler yapılmıyor muydu? Büyüyen (Artan-Işıldayan) ay döneminde de büyü bozma, iyi şans, pozitif şeyler yapılıyordu. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa?