Beyin dalgaları Frekans Değiştirme Alphaya geçiş (benim metodum)

Reelalien

Kayıtlı Üye
Selam Dostlar .Sizlerle paylaşacağım bilgi Alpha frekansına geçmek için benim kullandığım yöntem.Bu yöntemi aslına bağlı kalarak geşiltirdim .
Ve açıkcası aslından daha hızlı geçildiğini görüyorum.
Öncelikle Alpha frekansında neler yapabileceğinizi anlatayım;
- Okuduğunuz kitabı,öğrenmeye çalıştığınız dersi Alpha frekansında bilinçaltınız hızla öğrenir ve bidaha unutmaz.
- Müzik yapıyorsanız muhteşem bir melodi kulaklarınızda çınlar ve onu geliştirir harika bir parça yapabilirsiniz.
(Bir rivayete göre Süper Star Tarkan Bestelerini Alpha frekansına geçip yapıyor)
- Müzik resim sanatsal faaliyetler bu frekans da yapıldığında farklı ve harika yeteneklerinizin olduğunu fark edersiniz
Şimdi daha farklı şeylerden bahsedeyim ;
- bu mod ile düşünce gücünüz Normal halinizden yani (beta) kat be kat fazla verimlidir.
-Düşünce gücüyle eşyaları hareket ettirebilirsiniz.
- İmgelemeyi yada zihin kontrolunu,telepatik iletişimi en rahat Alpha da yaparsınız.
- Astral seyahat da zaten Alpha da yapılır
- geleceğinizi görmek için odaklanırsanız geleceği imgesel olarak görür yaşarsınız
- ve daha bir çok yapabilecekleriniz var .
-Ayrıca rahatlamak ve kendinizi dinlendirmek için de mutlaka Alphaya geçiniz.

Evet Şimdi yazıyorum..

Her zaman uyuduğunuz ya da oturduğunuz koltuğunuza geçin.Başınız yatağın yada koltuğun üzerinde rahat bir şekilde durmalı
Ellerinizi iki yana bırakın ancak sarkmasın yanlarda Dursun (başlangıç seviyesi ile yazıyorum ilerde bunlara gerek kalmadan geçeceksiniz)
Gözleriniz açık tam karşıda bir yere odaklanın ve içinizden 50 den 0 a kadar yavaş yavaş sayın Sıfıra geldiğinizde Gözlerinizi kapatın
Ve 100 den 1 e kadar geriye saymaya başlayın bu sefer sayıları siz saymayacaksınız
Buraya dikkat ! 100 Deyip gözleriniz kapalı olduğu halde zihninizde 99u görmeden siz doksandokuza geçmeyeceksiniz.Kısacası görsel imitasyonunuzda
Sayıları görmeden siz söylemeyeceksiniz Onlar geriye doğru tek tek imgelendiğinde siz gördüğünüz sayıyı söyleyeceksiniz Acele Etmeyin ...
Bekleyin ne zaman zihinsel ekranda görürseniz o zaman sayın Ve zihinsel ekranda gördüğünüzden emin olun çünkü bu görüş naklen olduğu gibi
Hissel görüş de oluyor.
Sayma işlemi bittiğinde zaten hiç bir şey düşünmüyor olacaksınız Önceden ne yapacagınızı iyi belirleyip geçin Yoksa geçtiğiniz an ne yapsam derken
Moddan yarı çıkma hâli yasarsınız Alphaya girip dış etkenlerle çıkmayın o yüzden rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere geçin Hatta sonra uyuyun .

Şimdi Alphadan çıkışı yazıyorum

Çikmak için aynı yöntem kullanılır .
Alpha frekansı ile işiniz bittiğinde 100 deyin ama içinizden ,tekrar sayıları gördüğünüz an geri saymaya başlıyorsunuz ve çıkıyorsunuz ..
Daha sonra sizlere Alpha hakkında yazacaklarım var şimdilik bu kadar Sevgiyle Hoşcakalın

nikotin-34

Kayıtlı Üye
alphadan çıkarken direkt toparlansak hiç saymasak sıkıntı mı oluyor bilinçaltında?

Reelalien

Kayıtlı Üye
Evet sıkıntı olur .Bir düşünün rahatça uzanmıştınız hafif müzik ile kitap okuyorsunuz böyleyken yan komşu yada evinizde aile bireyiniz matkapla ses yapmaya başladı ozaman birden sinirlenir mevcut haliniz taciz edilir hissedersiniz Bunun gibi aynı Birden frekans değiştirmek gün içinde de bizlere asabilik dikkat bozukluğu konsantrasyon bozukluğu yada bunun gb negatif etkiler getiriyor Farkında olmadan Alpha frekansına geçtiğimiz gün içinde çok fazla sürekli birinden diğerine geçiyoruz bunu en aza indirgersek emin olun çok sağlıklı olurduk

Reelalien

Kayıtlı Üye
Birde ilk kez yapıyorsanız yada bir kaç kez yaptıysanız kesinlikle çıkmadan uyumayın Çünkü kabus görürsünüz Her ne kadar alakasız olsa da Bunun nedeni bilinçaltında kalacak olmanızdır Ertesi gün uyandığınızda Betaya geçersiniz otomatik ama o gece kabus görürsünüz muhtemelen

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Astral için Theta frekansını öneririm. Başta mide bulantısı yapabilir, çok kötü olursa biraz ara verilmelidir.

horrorist

Kayıtlı Üye
Teknik için çok teşekkürler.Daha yeni denedim sanırım şu an alphadayım. Kafamdan bir şeyler çekiliyormuş gibi hissediyorum ve de nedense huzurluyum.Bir şey soracağım dış etkenlerle bu moddan nasıl çıkılabilir ki yani uyuyana kadar hep alphada kalmıyor muyuz?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ani sesler yahut durumlar diyeyim, beyin dalgalarını değiştirir. Mantıken bir düşünün, örneğin meditasyon yaparken üzerinize aniden kedi zıplarsa, kalbiniz hızlı çarpmaya ve kafanız zonklamaya başlar. Enerjiniz bozulur. Aynı şey tüm sistem gibi beyin için de geçerlidir.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Alpha frenkansına geçiş zaten bizim size hafif meditatif duruma geçmenizi önerimizle aynı anlam taşımaktadır. Yani beynin frekansını değiştirmektir. Alpha frekansına geçmek daha bilimsel ifade şeklidir. Teknik işe yarar. Çünkü her türlü frekans değişikliklerinde aktarım için odaklanmak gerekir. Ama yatmanız şart değil. Oturduğunuz yerde de bu şekilde meditatif duruma alabilirsiniz kendinizi. Siz kendi bilinçaltınızı bu şekilde çapaladığınız için bahsettiğiniz şekilde geçiş yapmak da işe yarar. Yeni alışacak arkadaşlar için her ortamda yatmak sıkıntı oluşturacağı için bu tekniği oturarak alıştırırlarsa kendilerine daha kolay frekans değişikliklerini yapabilirler ve istedikleri zamanda ortaya çıkartabilir.

Teta sadece derin trans halinde kullanılmalıdır. Çünkü algı çok açıldığı için teta aşırı bilgi alır. Evet yeşil çingenenin söylediği gibi astral çalışmalarında theta frekansına geçiş şarttır. Ama arkadaşın ifade ettiği işler ve olgular için alpha yeterlidir.

horrorist

Kayıtlı Üye
Dün başım çok ağrıyordu sonra bu tekniği uyguladım ve geçti başka bir arkadaşımın da bacakları çok ağrıyormuş bu tekniği uygulamış ve sabah uyandığında hiç ağrısı kalmamış

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Teknik gerçekten çok iyi, hem işe yarıyor hem de pratik. Alpha dayken daha kolay ezber yapıp daha kolay öğrenebiliyorsunuz :)

semkundak26

Kayıtlı Üye
Basta gercekten inanasim gelmemisti fakat ben dun uyguladim yatmadan once uyguladim ciktim ve yattim ise gittigimde sankibdinc bir sekilde basladigimi hissettim ve gercekten ise yaradigina inandim metodunuz icin tesekkur ederim bu gunde ayni sekilde deneyip uyuyacagim

dugukann

Kayıtlı Üye
Daha derin konsantrasyonlar için 200 den geri 3'er 3'er de deneyebilirsiniz.

guneş4

Kayıtlı Üye
Reelalien hissel görüş demişsiniz ben bunu yaşıyorum yani gözüm kapalıyken bir şeyler gördüğümü hissediyorum o an betimleyerek anlatadabilirim ama aslında bir şey yok dediğiniz gibi hissel bir görüş oluşuyor durugörüyü doğru düzgün bir kez yaşıyabildim dediğiniz gibi o gün çok yorgundum direkt eve gelir gelmez uzandım hiçbir şey düşünmüyordum sadece dinlenmekle meşgulken oluştu.Çok mutlu oldum şaşırdım belki abarttım ama tekrarı bir daha olmadı çünkü artık bir beklentiye girdim o gün beklentim olmadan yapmıştımAsıl sorum o hissel görüşte de alfa da olmuyor mu beyin bu da ufakta olsa bir mesaj sayılmaz mı?

erdeniz

Kayıtlı Üye
dün gece yatarken denedim,başlangıçta 100 den geriye sayarken 66 da film koptu,kalakaldım çok kötü bir başağrısı başladı aniden ne yapacağımıda bilemedim ve bir sür sonra uyudum.bugün hep başım ağrıdı haalada öyle.ne yapmalıyım?

dugukann

Kayıtlı Üye
dün gece yatarken denedim,başlangıçta 100 den geriye sayarken 66 da film koptu,kalakaldım çok kötü bir başağrısı başladı aniden ne yapacağımıda bilemedim ve bir sür sonra uyudum.bugün hep başım ağrıdı haalada öyle.ne yapmalıyım?

66 dan yukarı tekrar 100 doğru say.Yani bi nevi daha önce saydığını geri iade etmiş gibi oluyosun.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Beyin dalgaları sabit bir frekansta değil ki zaten kişinin ruh yapısına ve olayların gelişmesi karşısında kendisi zaten o frekansa otomatik geçiş yapacaktır her zaman...