Artık Kafama Cinleri vs. takmak İSTEMİYORUM!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Yaşadığım http://www.gizlimabet.com/threads/34774-Cin-Vakası-Yaşadığım-Olay-Hakkında konudaki olay vardı... Bilmeyenler okuyabilirler %100 gerçek yaşanmış, değiştirilmemiş harfi harfinedir.

Sanırım ya ben bu cin leri kafaya çok takıyorum ya da gerçekten de psikolojimi bozdular bozmakla ilgileniyorlar. Ama ben artık İS TE Mİ YO RUM!
Artık o kadar çok kafaya takmışım ki siteye de daha önce yazmıştım bir arkadaşımın annesi cin daveti yapabiliyordu ve yapalım mı diye sorduğunda kabul etmiştim. Harfler vs. Fincan ters çevirdi vs. dua okudu geldi harflere gitti sorular soruldu cevapladı dua okundu gitti. Sitede mi başka yerde mi tam olarak hatırlamıyorum ama "cin daveti yapıldığı yerde onlarla olan perde açılır. göremezsiniz belki ama çok fena hissedersiniz. artık gelmiştir. soru sorarsınız muhabbet edersiniz. dua okursunuz ama o gitmez. perde kapanır. o artık sizin böyle işlerle ilgilendiğinizi bilir ve sizi bir alim ya da kurban ya da başka bir şey olarak görür."

Şimdi konuyu fazla uzatmadan şöyle başlıyım. Dün bir rüya gördüm. En yukarda vermiş olduğum linkin Cin Vakası Yaşadığım Olay Hakkında yazan konu başlığında anlatılan kızı ve onun sevgilisini gördüm. Yılbaşı gecesiydi. Kız ve sevgilisi geldi. Oturdular karşımda çok da mutlulardı. Eğlence falan başlamadan rüya değişti ve Bir evdeydim. Oturuyor sakindim birden kapı çarptı açıldı cin hissettim kaçtım. Bir yere girdim ordaki cam falan açıldı yani çarpan açılan korkutucu basit bir rüyaydı ama cinin işi olduğundan emindim. Korktum ve uyandım.

Rüyamda benimle dalga geçti resmen. Ben tabi böyle özetlemiyorum. Kızdan önce de filmlerden ve araştırmalarımdan işte kızla yaşadığım olaylardan daha çok kafaya takmaktan böyle meseleleri ve cin aveti yapılan ortamda bulunmaktan geceleri uyuyamamaktan kısaca kafayı sıyırmaktan onlara her geçen gün daha da yaklaştığımı hissediyorum ve açıkça söyleyim halimden endişe ediyorum. Psikyatriste çıkacağım. Kafayı dağıtacak birşeyler versin diye.. Biiliyorum basit bir insanım biliyorum ama başıma geliyor işte. Yine uzattım kusura bakmayın psikoloji yerinde değil :eek:fftopic: ben şöyle rüyamı özetliyorum; Kızdan seni böyle ayırırız. O kızın yeri o erkeğin yanıydı. Artık mutlular ya da kız bizde sen de bak işine ama seni unutmıycaz ha ha Haaa..

Ben artık böyle rüyalar görmek istemiyorum. Kabus görmek istemiyorum. Yahu ayda 1 kere mutlu rüya görüyorum 1 kere ya . Geri kalanı kabuslarla dolu.

Sizin görüşlerinizi alabilir miyim.. Bir hocaya da falcıya da Allah rızası için iyi dua okuyanlara da gideyim mi ya da bir evliyayı ziyaret edeyim mi durumları anlatıp beni ışığa götürsün vs..

Şunuda söyleyim ben iş bitti arkadaşlık bitti gibilerinden değilim. Ben herkese her yönden konuyu bilmesem de yardımcı olmaya calısırım. Geçmişte de böyle oldugum icin hani enerjiler vs of işte :/

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
bende de bir ara bu kötü ruya görme oldu yaklasik 5 gün ya da bir hafta hemen aklima senin gibi uc harfliler geldi sonradan kendiliginden bu rüyalar gecti birde biraz forumdan uzak kalmak iyi gelebilir sana aklina daha fazla gelmemesi icin

ghoul

Kayıtlı Üye
Psikolojik korkulardan kurtulmak için bildiğim bir yöntem var.İlk başta saçma gibi gelebilir ama bu tarz olaylar da mantık aramak hatadır. işe yarayan bir yöntem bizzat kendim denedim banada babam öğretti o da gençken bu tarz davet olaylarıyla uğraşmış ve içini korku kaplamış ve babannemin bu durumu öğremesiyle işe el atmış tabi eskiler gerçekten biliyo..
şimdi yapman gereken alaturka tuvalet bulmak ve tuvaletteki çeşmeden 3 defa sadece yüz yıkamak (abdest alır gibi). Her yıkayışta ''korkularım burda kalsın'' diceksin.Bu çok saçma ben bunu yapmam deme en azından denemekten zarar gelmez bak gör korkuların yarı yarıya inecek bu uygulamayı bir kaç kez yapmakla daha garanti olduğu bana söylendi ben birkez yaptım ve korkularım şuanda yarıyarıya azaldı..

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Siteden uzaklaşırsam sanmıyorum geçsin ama az da olsa hafifler ve bi kabus daha görsem yine sitelere girer bilgi edinmeye calısırım. Bu arada ghoul iyi senaryo yazarsın he :D

ghoul

Kayıtlı Üye
ne senaryosu be kardeşim koca karı ilacı bu denemesi bedava.. korkularım burada kalsın diye niyet ediceksin Allahın izniyle düzelirsin..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yaşam çiçeği sembolü, 11 defa elif yazılmış daha önce başka bir amaç için kullanılmamış tahta sağlı bıçak, oum sembolü, niyet ile programlanmış ametis taşı, kutsal labirent sembollerinde size uygun olanını seçin ve başınıza yakın bir yerde saklayın, bıçağı seçerseniz dikkat edin yastığınızın altına koymayın, yatak altı, komedin yatak başı gibi yerleri seçin.
Lavanta, adaçağı tütsüsü ile odanızı yatmadan önce tütsüleye bilirsiniz.

Dört meleğe ve dört yöne seslenebilir sizi korumasını isteyebilirsiniz. Doğunun batının güneyin ve kuzeyin melekleri, Cebrail, İsrafil, mikayil, Azrail bana yardım edin .......... Diye diye niyet edip yatabilirsiniz.

Kaya tuzu ile pencere önüne duvar örün ( niyet edin ve pencere pervazına tuzu dökün)

Hepsini yapmayın fazla gelir brini ayda ikisini seçip yapın. Bunlar etkili ve basit çözümlerde devamlı olması için çakra ve aura çalışmaları yaparak enerji alanınızı geliştirmeni gerekir. Sitede bu konuda fazlası ile bilgi mevcuttur.

ghoul

Kayıtlı Üye
bu arkadaşa yardım etmeyin tavsiye ettmeyin laubali bir şekilde seneryo yazmakla yaftalandım. Yaptığınız saygısızlığı görmezden gelip yardımcı olamaya çalşıtıkça aynı şımaran çocuklara benzediniz.. Gerçekten yardıma ihtiyacı olan birisinin tavırlarıylayla uzaktan yakından alakanız yok bu durumda yazdıklarınıza inanmamı bekleyemezsiniz kötü bir seneryocuya benziyorsunuz.

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
ben sana tesekkür ederim ghoul her yasin belli zamanlari vardir ben sahsen dediginizi denemeyi secerdim o durumdan kurtulmak icin baskasina ve bana zarar vermeyecek her yolu secerdim denemekle bisey kaybedilmez

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Yaşam çiçeği sembolü, 11 defa elif yazılmış daha önce başka bir amaç için kullanılmamış tahta sağlı bıçak, oum sembolü, niyet ile programlanmış ametis taşı, kutsal labirent sembollerinde size uygun olanını seçin ve başınıza yakın bir yerde saklayın, bıçağı seçerseniz dikkat edin yastığınızın altına koymayın, yatak altı, komedin yatak başı gibi yerleri seçin.
Lavanta, adaçağı tütsüsü ile odanızı yatmadan önce tütsüleye bilirsiniz.

Dört meleğe ve dört yöne seslenebilir sizi korumasını isteyebilirsiniz. Doğunun batının güneyin ve kuzeyin melekleri, Cebrail, İsrafil, mikayil, Azrail bana yardım edin .......... Diye diye niyet edip yatabilirsiniz.

Kaya tuzu ile pencere önüne duvar örün ( niyet edin ve pencere pervazına tuzu dökün)

Hepsini yapmayın fazla gelir brini ayda ikisini seçip yapın. Bunlar etkili ve basit çözümlerde devamlı olması için çakra ve aura çalışmaları yaparak enerji alanınızı geliştirmeni gerekir. Sitede bu konuda fazlası ile bilgi mevcuttur.

Çok teşekkür ederim.. deneyeceğim..

ghoul sana da teşekkür ederim ama davranışım psikolojiktir belki bir de bu açıdan bakmak gerek.. Tekrar teşekkürler :nopity:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...