Subliminal mp3 nasıl hazırlanır?

Hipnotik

Kayıtlı Üye
İş
askerim anam asker:D
Mrb arkadaslar...abiler...kardesler
sitede 2haftadır siteyle geciriyorum vaktimi daha óncedende bilgim olan konuları daha iyi ögrendm yada hatam olanları duzelttim simdi ise izin verirseniz kendi sorularimı size yóneltmek ve sizinle buyumek istiyorum.
sorum subliminal mp3 lermi kendim yapabilirmiyim. atıyorum bi tane rock parcası icine kendi sorunlarm yada isteklerm yada gelisimim icin telkinlermi olusturup kendi muzigmi yapmak istiyorum.
yada bu videoda olablr ne bilim cok sevdgm bi filmin icinde olan yada kız arkadasıma gónderdigim resmlerimizden olusan slaytta ózel mesajlar bunları yapmam mumkun mu

quide

Banlı Kullanıcı
merhaba sevgili hipnotik

Ben bu konularda (ipnotik veya trans dili egitimi, quantum olumlama egitimi v.s) hic bir egitim almadim.Okuyarak bulduklarindan derleme yapip olusturdugun bi birikimle de ne kadar yararli seyler yapilabilir ve bunlardan ne derece fayda saglanabilir emin degilim ama oncelikle zihni gevsetip rahatlatacak muzikler secmelisin ornegin senfoni eserleri olabilir ya da new age tarzi veya uzakdogu bambu flut muzikleri meditasyon icin ozel olarak hazirlanmis belirli frekanslarda muzikler v.s secebilirsin.

bundan ziyade ikinci olarak zihnin belirli dalga boyutlari vardir Alfa - Beta - Delta - Theta v.s bunlar gunluk hayatta surekli degistirdigimiz zihin dalga frekans seviyelerimiz ornegin alfa 9-12 hz. Arasindadir ve dusunurken bunu yayinlariz veya beta 14 hz. Civarindadir ve derin dusunme, dalginlik sirasinda da bu yayinlanir.Burdaki kilit nokta kendi sesinle kaydini yaptigin sub. Mesaj metninin kaydini bitirdikten sonra bir dalga boyunu secip kaydi o dalga boyunun frekansina ayarlamaktir.
tabi is burda bitmiyor, bir de olumlamalari dogru kullanma meselesi var : Ornegin : " ben yakisikliyim " demek yerine : " mukemmel bir gorunume sahibim " demek daha dogru olacaktir.Cumleleri simdiki zamanda secmelisin.Ayrica bir de ipnotik dil olayi var ki is iyice cigirindan cikiyor.Burdaki isin puf noktasi cumlede vurgulaman gereken can alici noktalari ses tonunla ayarlamak ki buna ipnotik trans dili deniyor.Aslinda burda da egitimi var ben Urum' a sormustum ve kendisi egitimler sitede mevcut demisti ama kimse detayli egitim vermez :) mesguliyet ya da usenme meselesi degil, kimse meslek sirri vermez. :) Hos bu zamanda meslek sirri mi kaldi ama herneyse.Uzun lafin kisasi bu biraz zor bi is aslinda ama istersen cevabin altina su subliminal recorder programindan sozedebilirim.Mikrofonla kaydi yapar frekansini ayarlarsin.arkaya binaural ses ve muzigi de ekledin mi tamamdir :) gerci program sitede var muhtemelen tanitimi da vardir ama genelde forumda onemli dosya paylasimlari link kiran upload sitelerinden yapiliyor ki en cok yakindigim durumlardan biri.Forum yetkili ve moderatorlerinden ricam : " Hotfile, rapidshare " sitelerinden upload yapmasinlar.Reklam amacinda degilim ama " turbotit, DosyaTc " sitelerini tavsiye ederim.Konuyu acan arkadasa tesekkurler umarim yardimci olabilmisimdir.İyi forumlar

sevgilerle