Karabüyü uygulaması

demonic

Kayıtlı Üye
Malzemeler:
6 adet kırmızı mum
Bir tepsi(metal)
Çıra
Zarar vermek istediğiniz kişinin fotoğrafı
Yapılış:
6 kırmızı mum pentagram olacak şekilde dizilir,zararı alacak kişinin fotoğrafını ortaya koy(pentagramın)çırayı yak ve fotoğrafa at.fotoğraf kararırken şu sözleri söyle:
Ey hislerin elementi ateş,büyüyü yaptığım kişinin içinde duygusal bir alevlenme yarat ve ona verebileceğim en büyük zararı ver.cehennemin karakütükleri gibi içindeki ateşin sönmesine izin verme.üçlemenin güçleri adına ol diyorum olsun!
NOTLAR(MUTLAKA OKUNMALI):
1.pentagramın ucu güneyi göstermeli,eğer güneyi göstermesse büyü tutmaz.
2.karabüyü tehlikeli bir büyü türüdür.büyüyü yapacağınız kişiye nefret duymanız gerekir
3.büyüyü yapmanız için bir sebep olmalı(sizi aldatmalı,paranızı çalmalı vb.vb.)
4.Karabüyücüler bilir ki bir karabüyü yapıldığında doğanın kurallarına karşı gelindiğinden kendilerine bir geri dönüş şoku gelir.(yani sizde mutlaka azda olsa bir zarar görürsünüz.
5.eğer büyüyü yapacağınız kişiye haksız yere karabüyü yaparsanız büyü size 3 KATI İLE GERİ TEPER ki buda sizin için çoğu zaman ölüm yada çok büyük acı demektir.

Daryana

Kayıtlı Üye
çok sağol bu aralar zarar verme için zarar verme büyülerini araştırıyordum. bu basit olduğu için cok kolay yaparım. ama bir şey diyeceğim dün bir büyü yaptım. taşlarla yapılan bir büyü. 2 kişinin(kardeşlerimin) arasına husumet sokmak icin yapmıştım bunu ama dün onu yaptıktan 1 saat sonra babamla çok kötü tartıştım. acaba gerimi tepti? birde ben o 2 kişiye nefret duymuyordum ama büyüyü yapma sebebim, babamın ayrımcılık yapmasıydı. beni o 2 kardeşimden ayırıyordu uzak durduruyordu. bende o 2 kardeşimin iyi anlaşmalarına gıcık oluyordum 2sini küstürmek istedim. acaba gerimi tepmiştir yoksa tesadüfmüdür? ben kardeşlerimden ayrı yaşıyorum zaten. yaptığım gün kavga etmediler. büyüyü dışarıda yapmıştım eve geldiğimde 2si durgundu sadece. kavga ettiklerini görmedim. geri tepmiş olma ihtimali varmı? veya ben doğaya karşı geldiğimden bendemi etkilendim?

demonic

Kayıtlı Üye
Benim kanaatim size geri tepmiş olabilir,yada babanız ayrım yapmıyor size öyle geliyor olabilir.birde sözleri arapça söylerseniz daha etkili olacaktır.(benim arapçam çok iyi olmadığı için türkçe yazdım.)

Daryana

Kayıtlı Üye
Benim kanaatim size geri tepmiş olabilir,yada babanız ayrım yapmıyor size öyle geliyor olabilir.birde sözleri arapça söylerseniz daha etkili olacaktır.(benim arapçam çok iyi olmadığı için türkçe yazdım.)

yok ben kendimi bildim bileli ayrımcılık yapıyor babam. geri tepme ihtimali de var. çünkü büyüyü yaptıktan 2 - 3 dk sonra hafif başım ağrıdı.

janet

Kayıtlı Üye
aslında konu dışı olacak ama, anne babalar aslı ayrım yapmaz, siz bunu anca evlenip çocuk sahibi olduktan sonra anlayabilirsiniz...

demonic

Kayıtlı Üye
Yinede kesin konuşmamak lazım nice babalar varki babalık vazifesini yapamıyor.sonuçta insan özgür iradeli bir varlık,kendi yolunu kendi çizmeli.

kıvep

Banlı Kullanıcı
yok ben kendimi bildim bileli ayrımcılık yapıyor babam. geri tepme ihtimali de var. çünkü büyüyü yaptıktan 2 - 3 dk sonra hafif başım ağrıdı.

Aslında sevmek zorunda değil ki ayrımcılık yapsın,zarar vermediğine dua et.
Ne babalar var farkında değilsiniz, yanlış anlama senin ne düşündüğünü bilemem tabi ki.

Daryana

Kayıtlı Üye
Yinede kesin konuşmamak lazım nice babalar varki babalık vazifesini yapamıyor.sonuçta insan özgür iradeli bir varlık,kendi yolunu kendi çizmeli.
benim ki yapamıyor değil yapmıyor. kardeşlerimden beni uzaklaştırıp ayrı tutuyor her şeyin en iyisini onlara yapıyor.

aslında konu dışı olacak ama, anne babalar aslı ayrım yapmaz, siz bunu anca evlenip çocuk sahibi olduktan sonra anlayabilirsiniz...
sen benim yaşadıklarımı yaşasaydın daha iyi anlardın. babamın en büyük ayrımcılığı ben doğduktan 7 sene sonra beni görmesi. o 7 sene içersinde babalık vazifesini o 2 kardeşime yapıyodu. bana değil.

ekirek24

Kayıtlı Üye
çok sağol arayıpta bulamadığım büyüyü buldum teşekkürler

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
çok sağol bu aralar zarar verme için zarar verme büyülerini araştırıyordum. bu basit olduğu için cok kolay yaparım. ama bir şey diyeceğim dün bir büyü yaptım. taşlarla yapılan bir büyü. 2 kişinin(kardeşlerimin) arasına husumet sokmak icin yapmıştım bunu ama dün onu yaptıktan 1 saat sonra babamla çok kötü tartıştım. acaba gerimi tepti? birde ben o 2 kişiye nefret duymuyordum ama büyüyü yapma sebebim, babamın ayrımcılık yapmasıydı. beni o 2 kardeşimden ayırıyordu uzak durduruyordu. bende o 2 kardeşimin iyi anlaşmalarına gıcık oluyordum 2sini küstürmek istedim. acaba gerimi tepmiştir yoksa tesadüfmüdür? ben kardeşlerimden ayrı yaşıyorum zaten. yaptığım gün kavga etmediler. büyüyü dışarıda yapmıştım eve geldiğimde 2si durgundu sadece. kavga ettiklerini görmedim. geri tepmiş olma ihtimali varmı? veya ben doğaya karşı geldiğimden bendemi etkilendim?

Sizi siddetle kiniyorum.Baska da birsey soylemek istemiyorum.

Simdi konuyu acan kisiye ;
Oncelikle paylasiminiz icin tesekkurler."Pentagramin ucu guney'i gosterecek" demissiniz.
O pentagrami mum ile olusturacagiz ve hangi ucunun oldugu onemli mi?
Tekrardan tesekkurler,iyi forumlar...

Daryana

Kayıtlı Üye
Sizi siddetle kiniyorum.Baska da birsey soylemek istemiyorum.

Simdi konuyu acan kisiye ;
Oncelikle paylasiminiz icin tesekkurler."Pentagramin ucu guney'i gosterecek" demissiniz.
O pentagrami mum ile olusturacagiz ve hangi ucunun oldugu onemli mi?
Tekrardan tesekkurler,iyi forumlar...

benim yaptığım kötü bir şey olduğu içinmi şiddetle kınıyorsunuz? sizinde ilginizi çekmişki konuya açan kişiye bu konu hakkında soru soruyorsunuz. demekki sizinde bir ilginiz var. o zaman benimde sizi şiddetle kınamam gerek...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
benim yaptığım kötü bir şey olduğu içinmi şiddetle kınıyorsunuz? sizinde ilginizi çekmişki konuya açan kişiye bu konu hakkında soru soruyorsunuz. demekki sizinde bir ilginiz var. o zaman benimde sizi şiddetle kınamam gerek...

Demek anlayamadiniz!
Benim sizi kinamamin sebebi sudur ; bu evlat nasil olurda kardesleri arasina husumet sokmak ister,bu ise bir de babasini karistirir.
Ki; burada kara buyuden bahsediyoruz birde.Cogu kisi dusmanina bile yapmakta tereddut ederken siz kardesleriniz arasina husumet sokmak icin ve ayni zamanda babaniza da yapmak istemissiniz.

Ben konuyu merak ettim ve soru sordum.Neden mi? Ben buraya birseyler ogrenmek icin geldim.Hani olaki birgun bu da gerekli olur.
(Ama emin ol cok zorda kalmadikca dusmanima dahi uygulamazdim.Kaldiki ana,baba,kardes'e uygulanmasi cok ilginc ve kotu)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye

Ikincisi ; bunca mesajim var bu forumda.Isterseniz bir goz atin.Ben kimse ile kolay kolay diyaloga girmem.Gelirim foruma,goz atarim,bisiyler ogrenirim,yardim alirim yada bisiyler paylasirim efendi efendi.
Ama boyle birsey karsisinda sessiz kalamadim.
Cunku maalesef benim kardesimde babamizin ayrimcilik yaptigini dusunuyor.Bu benim icin cok sinir bozucu,uzucu bir durum.Bundan dolayi sizin "on yargili" oldugunuzu dusundum ve kinadim.Bir nevi benimde yarama tuz bastiniz gibi hissettim bir an.
Umarim ayni hatayi bir daha yapmazsiniz.

demonic

Kayıtlı Üye
@thedarkpower
pentagram çizildiğinde altta kalan ucu (ayrı olan köşe)güneyi göstermeli,mumlarda pentagram şeklinde dizilecek.

skype33

Kayıtlı Üye
Merhaba demonic.Sana bir sorum olacak bu aşk için yapılabilir mi? Ancak ben nefret etmiyorum :)

demonic

Kayıtlı Üye
Sn skype33:karabüyü hasar verir aşık etmez :)

cracken23

Kayıtlı Üye
Artık bana kötü davranacak kişiler korksun benden. :D İlk fırsatta deneyeceğim...