Düşmanı Sindiren Büyüler

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Düşmanı sindirmenin en iyi yolu renkleri uyumlu kullanmaktan geçer. Her gün üzerinizde dikkat çekici bir şekilde yerleştirilmiş, ilk bakıldığında hemen görülen bir yerde olan GECE MAVİSİ bir aksesuar takmanız gerekmektedir. Gece mavisi aksesuar düşman üzerinde etkil olur ve sizin düşmanın farkında olduğunuzu, düşmanın kafasına, bilinçaltına sokar. Düşman kendisinin belli olduğunu düşünerek geri çekilir ve siner. GECE MAVİSİ bir kravat, mendil gibi aksesuarlar işinizi görecektir.

Sarı renkli takılar da aynı etkiyi yaratır. Ama bu altın olmamalıdır. Başka bir metal ya da sarı renkli taşlarla bezeli takılar da düşman üzerinde aynı etkiyi yaratır. Bunun etkili olması için, sarı rengin takı üzerinde yoğun ve bakın olarak kullanılmış olması gerekmektedir.

Kaynak : Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler Kitabı

BattleFury

Kayıtlı Üye
Benim giydigim elbise turu kıyafetlerin tamamı , gece mavisidir mesela. :D

gümüş

Kayıtlı Üye
Düşmanı sindirmenin en iyi yolu renkleri uyumlu kullanmaktan geçer. Her gün üzerinizde dikkat çekici bir şekilde yerleştirilmiş, ilk bakıldığında hemen görülen bir yerde olan GECE MAVİSİ bir aksesuar takmanız gerekmektedir. Gece mavisi aksesuar düşman üzerinde etkil olur ve sizin düşmanın farkında olduğunuzu, düşmanın kafasına, bilinçaltına sokar. Düşman kendisinin belli olduğunu düşünerek geri çekilir ve siner. GECE MAVİSİ bir kravat, mendil gibi aksesuarlar işinizi görecektir.

Kaynak : Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler Kitabı

Emin değilim
Ben mavi ve tonları çok giyerim
Ayakkabı bile mavi
Ama hatun beni gördüğü anda kırmızı görmüş boğaya dönüşüyor :(