Zihin Kontrolü

SoldierO

Kayıtlı Üye
Her şeyin belirli kuralları ve düzeni mevcuttur.
Evet güçlü olan zayıf olanı ezer.
Her şeyin bir bedeli vardır o yüzden ödeyebileceğiniz bedeller çerçevesinde bir şeyler yapın. Yoksa sizden sonraki nesillerden bile bu ödemeyi almadan bırakmazlar.
Kitaplar sizi fikir sahibi yapar teorik bazı bilgilere erişebilirsiniz. Pratik yapmazsanız ilerleyemezsiniz ve size verilen damlacık kadar bilgi sahibi olursunuz.
Acemilerin yapması uygun değildir denmesinin sebebi iki dakika gözleri kapalı bir elini bile imajine edemeyen insanların boyundan büyük işlere bulaşmaya çalışmasından kaynaklı.
Urumun demonolojiyle ilgili bir yazısı vardı. Bir çizginin milimetrik hatasının bile çok pahalıya patlayacağından söz ediyordu.
Bir şeyler yapmak ve öğrenmek istiyorsanız önce kendinizi korumayı öğrenmekle başlayın.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben direkt beddua etmesem bile kötü niyetim tutar ama bende de negatif etki oluşturur. Burda da bir kalkandan söz edebilir miyiz? Yoksa geçen söylediğiniz varlık durumu ile mi alakalı ya da her ikisiyle mi alakalı?
Kalkan derken, savunmadan bahsediyordum. Kişinin kendi doğal korunma var. Soyundan verilen korunma var. Egregor, varlık... Bütün bunlardan bahsediyordum.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Kalkan derken, savunmadan bahsediyordum. Kişinin kendi doğal korunma var. Soyundan verilen korunma var. Egregor, varlık... Bütün bunlardan bahsediyordum.
Yok onu anladım. Ben daha önce size beddua etmesem bile cidden üzülünce içimden geçen kötü niyetin gerçekleştiğini söylemiştim. Siz de varlık ile alakalı demiştiniz. Ondan sordum. Yine tabi cevabı almış oldum.

Ogun

Banlı Kullanıcı
Türkiye'de de denekleri var.Hala da aktifler.İlaç veya maddeyi de zaten gençler piyasada kullanıyor.Extacy ve türevleri CIA tarafından geliştirilip piyasaya sürülerek bütün nüfusa dağıtılmaya çalışıldı.Bunun yanında bazı ilaç firmalarının da birtakım devlet kuruluşları tarafından aldıkları direktifler doğrultusunda,yasal olarak herhangi bir sakıncası olmayan ilaçlarla da bunu sağlıyorlar.Size ya uyuşturucu ya da hastalandığınızda yutturulan haplar da yeni nesil askeri uydular tarafından gönderilen sinyallere beyninizi açık hale getiriyor.Biraz da paranormal aktiviteniz varsa etkileri azalıp artabiliyor.Geçmiş olsun.Hala tankla tüfekle uğraşalım biz.Onlar sivil üniversitelerinde bile bu konuları araştırırken bizde safsata ve delilik olarak algılanıyor böyle şeyler.Ne ekonomisinden,ne ordusundan bahsediyoruz?Türban,ergenekon,terör,petrol,kriz,mortgage gibi başkalarının kafamıza göre dikip bize taktırdığı şeylerle uğraşıyoruz.Dünya bu değil,dünya değişiyor,onların dediği gibi New World Order/Yeni Dünya Düzeni geliyor.Ve onların dışındakilerin bu düzende,düzen içinde olacağını hiç sanmıyorum.Baksanıza kendi düzenini yaratmak için düzensizliği her yolla sağlayan kimseler sizce düzenini kurduktan sonra ne yapacak?Birileri birşey yapsın,aman dikkat edelim falan demeye gerek yok.Geç kaldık.
Tüm gelişme adına denekler olacağız; olsun varsın, biz gelişme adına sadece üreyip nüfuz artıralım. Nasılsa seks furyası da olduk, bilinçsiz seks ve damızlık yaşlarımız da düştü özgürlük adına.
Bilim adına iyi ki varız 😄