zengin olmak için

B.s

Kayıtlı Üye
Biizni'l-lah zengin olmak için sabah-akşam şu duayı üçer defa okumalıdır.

Ya hamide'l-fiali ze'l-menni ala cemi'ı halkıhi bilutfuhi

Manası : Ey işleri övülmüş,lütfuyla bütün mahlukatına ihsan edici olan Allah'ım..

Güvenilir bi dua kitabından yazdım arkadaşlar umarım işinize yarar

Kar

Elit Üye
Teşekkürler okuyorum.

Beltin

Kayıtlı Üye
ihtiyacım vardı teşşekürler. okuyacagım

bedeste

Kayıtlı Üye
başka dualarda varsa yazarsanız çok sevinirim..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
başka dualarda varsa yazarsanız çok sevinirim..
Mülk suresini okumayı alışkanlık haline getirin, kendinize YA GANİİ YA MUGNİ YA REZZAK YA FETTAH isimlerini vird edinin.. Sabah seher yelinin ev içerisinde girmesini saglayın, o saatte uyanık olun.. Sabah saatleri meleklerin nöbet degişim zamanlarıdır, bu zaman içerisinde dualar niyetler Allah'a bildirilir, o saatleri uyuyarak geçirmemek akıllıca olacaktır...

yohauns

Kayıtlı Üye
teşekkürler ama her okuyanda işe yarayacağını zannetmiyorum neden dersen insanların içini bilemessin binbir türlü okuma şekli var

Merakli81

Kayıtlı Üye
Zikir çekin arkadaşlar Ya Kâfi Ya Kâfi Ya Kâfi Alışkanlık Haline getirin. Rızık için

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bunu deneyip zengin olan arkadaşlar var mı arkadaşlar? birşey soracağım.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
zenginligi hep madde olarak algiliyoruz oysa manevi zenginlik cok daha degerlidir.( benim düsüncem tabiki )

Kontejyan vermis oldugun degerli tavsiyeler icin tesekkür ederim...
Elektrik para kira para kısacası dünyada biiiirrrrr çooookkkk şey hayatta kalmak için para dolayısıyla manevi zenginlikle bunlar ödenmiyor diye düşünüyorum lütfen kızmayın sadece dertli olduğum bir konuyu paylaştım

La-edri

Kayıtlı Üye
Elektrik para kira para kısacası dünyada biiiirrrrr çooookkkk şey hayatta kalmak için para dolayısıyla manevi zenginlikle bunlar ödenmiyor diye düşünüyorum lütfen kızmayın sadece dertli olduğum bir konuyu paylaştım

Niye kizayim :) Elbette haklisiniz
Umarim yakin zamanda dertelerinize care bulursunuz.

Bazi dualar vardir mesela rizik duasi adi altinda, bu dualarda ki rizik maddi degil, hic bir zaman maddi degildir. Esma cekmek ile kimse zengin olmaz mülk suresini okumakla icmekle yemekle yada ne yapiliyorsa artik yapmakla kimse zengin olmaz.Manevi zenginlik dedigim su madem zaman ve enerji harciyorsunuz bu uygulamalari yapiyorsunuz o halde Uygun/mümkün olani taleb edin ki karsilik bulsun.Yok manevi degil fakat maddi zenginlik istiyorum deniliyorsa onu kazanmak calismak tan geciyor.. Üzgünüm ama öyle.

Derman Baba

Kayıtlı Üye

Bazi dualar vardir mesela rizik duasi adi altinda, bu dualarda ki rizik maddi degil, hic bir zaman maddi degildir. Esma cekmek ile kimse zengin olmaz mülk suresini okumakla icmekle yemekle yada ne yapiliyorsa artik yapmakla kimse zengin olmaz.Manevi zenginlik dedigim su madem zaman ve enerji harciyorsunuz bu uygulamalari yapiyorsunuz o halde Uygun/mümkün olani taleb edin ki karsilik bulsun.Yok manevi degil fakat maddi zenginlik istiyorum deniliyorsa onu kazanmak calismak tan geciyor.. Üzgünüm ama öyle.
Anlayışınız ve hoşgörünız için teşekkür ediyorum ama maalesef günümüzde çalışarak da zengin olmak mümkün değil işte başka bir yol varsa onu arıyoruz sanırım ☺️

KarBahçesi

Kayıtlı Üye

manevi zenginlik bize neler kazandırabilir açıklarsanız sevinirim

dhardhar

Kayıtlı Üye
Mesela ben at yarisi iddaa loto hepsini oynuyorim. Hic de gocunnuyorum. Para icin olmem hedefim hayat amacim para da olmaz ancak para benim icin aractir ve onemli bir aractir. Egitimler icin para lazim. Meditasyona enerji calismalarina zaman harcamak icin para lazim neden cunki bunmar icin vakit lazim vakitt de calismadigim zaman ancak oluyor calismam lazim cunku para lazim. Para olursa calismayi ddevredisi birakabilirim.