zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Süper ötesi bir müzik.Dinlemekten büyük bir keyif aldım,teşekkürler URUMHAMATAHAYİL.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
65 yaş ve üstü dinlerse bir sorun olur mu peki ? bir de kesinlik istiyorum neden 18 yaş sınır ?

Bir kişi 18 yaş ve üstü olduğu zaman belirli bir bilinç seviyesine ulaşır.Zihni dengelenir.O yüzden 18 yaş ve üstü olan herkes dinleyebilir.
Dinlenmesi için 18 yaş üstü olunması yeter. Başka bir sınır yok. :)

maxcod

Banlı Kullanıcı
Peki bunu dinlerken yarıda bırakıp başka şarkı açıp bittikten sonra tekrar bunu açarsak etkili olur mu ? Bir de kaldığımız yerden devam etmemiz şart mı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yetişkin ve çocuk için sublimanller ayrıdır. Fizik ve beyin gelişimleri farklı olduğu için. Üst sınır yoktur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sayın Urum Üstteki soruya cevap alamadım

Tüm bu sorunların cevapları zaten var, lütfen ilgili bölümlerde araştırma yapınız. Hayır tabi ki olmaz. Terapilerde hangisinde siz yarım bırakılarak çözüm alındığını duydunuz.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Hoparlörden dinlersem yanımdaki küçük kardeşim sesten kötü yönde etkilenir mi ?

maxcod

Banlı Kullanıcı
18 yaş altı ve kilolu, zayıflar mı ya da bilinci zarar görür mü ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Cocuklar için ayrı subliminal olması lazım bu yetişkinler için

emirhankk

Kayıtlı Üye
Urumhamatahayil, gerçekten çok teşekkürler.Zayıflamak için yaptığın üç müzik türünü de dinledim.Vivaldi'yi zaten severim ama bu mükemmel olmuş.Bir de uyku sorunu çeken ben şarkı biter bitmez resmen sızıp kalıyorum.
Biraz hortlattım sanki ama yeni baktım konuya biraz gülünçüme geldi :) Asla dalga geçme amacım yok sadece espri amaçlı söylüyorum.
Müzik 10 dakika saten ben müzik dinlemesemde 10 dakika içinde uyuyorum :)) Eseri çok beğendim saten sadece espri amaçlı yazdım.

berylliuum

Kayıtlı Üye
yaz ayları olduğu için biraz üste çıksın dedim :) bir de normalde bu tarz müzik dinlemem ama bu şarkıya bayıldım geçen yaz sürekli dinliyordum sonra arada bir dinledim şimdi yeniden başlayacağım. Ben de iştah kapatıcı etkisi olmuştu diye hatırlıyorum yani normalde 1 buçuk iskender üstüne künefe yerken akşam yemeğinde tek bir şeftaliyle doyuyordum geçen yaz :)) gün içinde de şarkının melodisi, sözleri filan sürekli beynimde :) teşekkürler emeğiniz için :)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Emeğinize sağlık ben çok beğendim.. Gerçekten keyifli ?

inddomss

Kayıtlı Üye
Ben indirmek istedim ama müzik dışında bir sürü virüs ve saçma sapan program indi. Müziği indirmeden dinleme olanağı varsa biri link atabilir mi ?

berylliuum

Kayıtlı Üye
Ben indirmek istedim ama müzik dışında bir sürü virüs ve saçma sapan program indi. Müziği indirmeden dinleme olanağı varsa biri link atabilir mi ?
yeşil olan ''dosya indir'' butonuna değil alt kısımdaki indir'e basmalısınız. Ben tekrar denedim bir sorun çıkmadı.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
link e tıkladım virus bulaştı pc ye rar dosyasını arkadaşlar indirmeyin

whatdouwant

Kayıtlı Üye
Link artık geçersiz, esere yeniden ulaşma şansımız var mı?? Umarım vardır..