zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

sterne

Kayıtlı Üye
Sayın Moderatör ;
Daha önce siteden başka çalışmaları sorun yaşamadan indirmiştim fakat şuan buradaki link ve zayıflama klasik çalışmasının link inden indirme yapılamıyor. Ya link deforme olmuş yada site güncellemesi sırasında bir sorun olmuş galiba çünkü indirme işlemi sonrası sıfır bayt ve kayıt süresi sıfır olan bir dosya iniyor. Müsait olduğunuz da bu çalışmaların linklerini yinelerseniz tekrardan yararlanabiliriz çalışmalarınızdan. Teşekkürler..

Evet çok doğru aynı sorunu bende yaşadım. 0 kb yazıyor çünkü..

marla35

Kayıtlı Üye
bende indirmek istiyorum ama 0 bayt diyor.yani aynı sorun.sabırsızlıkla bekliyorum linklerin yenilenmesini:)

gülsüm_ahla2

Kayıtlı Üye
galiba linkler yenilenmiş indirebilirsiniz arkadaşlar site yönetimine bir sorum olacakti biraz çabuk cevaplarsanız sevinirim bu zayılama telkin müziklerinin içeriği hepsindede aynımı içerik yayınlamıyormusunuz ?neden?

gekommthier

Kayıtlı Üye
normal de bu müzik tarzını hiç sevmem (metal) ama new age ile birleşince güzel bir şey çıkıvermiş ortaya.

ben hiç zayıflayamadım. çünkü dinleyince hep uykum geliyor. günün çoğunu uykuyla geçirir olmuştum. dnlemeye ara verince düzeldim geri. ama zayıflama değilde uyku konusunda sıkıntısı olanlar dinlesin :)

yeniay

Kayıtlı Üye
indirdim çok hoşuma gitti müzik :) teşekkür ederim

gümüş

Kayıtlı Üye
Bununla ilgili sormak istiyorum; bu kayıt süresi ne kadar? Ben indirdim ihtiyacı olan bir arkadaşım için ama doğru yaptıysam bir kaç dakika sonra bitiyor. Bu olması gereken mi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
toplam kayıt 20 dakika kadar. bu arada linkte sorun yok. düzgün bir çeşilde çalışıyor.

gümüş

Kayıtlı Üye
Tekrar indirdim, teşekkür ederim.

Bunun işe yarayacağına ben çok inanıyorum ve umarım arkadaşım için de dilediğimiz etkiyi en kısa sürede yapar :)

sevmet

Kayıtlı Üye
ilk önce emeği geçen herkese binlerce teşekkürler benim bikaç sorum olacak bu telkini yatmadan önce ve sabah kalkınca bir kere dinlememiz yeterli mi yoksa gün içerisinde daha fazlamı dinlemem gerkir..
birde rüyalarım çok karmaşık ben hiç rüyalrımı hatırlamazdım ama özellikle sabaha karşı gördüğüm rüyalrı en ince detayına kadar hatırlıyorum sizce bunda telkinlerin etkisi varmıdır

Kont Drakula

Kayıtlı Üye
İş
Gündüzleri Voyvodalık, Geceleri Vampirlik
Defelarca dinledim, ancak şimdi fark edebildim. Mesajın başlangıcında ''gizlimabet.com'' diyor. :)

AJA

Elit Üye
Yeni üye oIdugumda bunu indirmiştim ve formattan sonra unutmuşum şimdi farkettim , müthiş bir şarkı bu bende ki etkisini tarıf edemiyorum.Şimdi düzenIi dinIemeye başIayacagım.Sayın Urum teşekkürler.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Gayet güzel bir paylaşım. Tek sorunu az önce tüm ışıklar kapalı yatağımda yatıyorken bunu açıp adamın brutal yapışından korkmuş olmam :D Bu sitede araştırma yaparken genellikle geceleri rahatsız oluyorum. Neden bilmiyorum ama bir şeyler korkutuyor beni. Belki araştırdığım şeylerdendir.. Neyse çok teşekkürler paylaşım için =)

yasmn26

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir şarkı. umarım etkisi olur teşekkürler :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Deneyen ve faydasını gören biri olarak etkisinin olduğunu söylemek istiyorum fakat tavsiyem nasıl zayıfladın diye soranlara müzikle demeyin. :D En azından bazı kişiler. Ayrıca şarkı zaten başka bir şey... iğne iplik gibi bile olsanız dinlemeye doyamıyorsunuz, bence. :)

yasmn26

Kayıtlı Üye
Bu mp3te kendini sevme, mutlu olma gibi telkinler de var mı acaba? Dinlediğim andan itibaren kendimi çok güzel hissediyorum ve şansım da döndü gibi :) Zayıflamaya etkisi olacak mı bilmiyorum fakat artık vücudum çok güzel geliyor bana :D Tekrar teşekkür ederim emeği geçenlere.

Little Tin Goddess

Kayıtlı Üye
İş
GSF
new age müzik derim insanın daha sağlıklı düşünebilmesini sağlıyor :) kitaro, enya, secret garden ve radyo voyage :))