zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası klasik

La-edri

Kayıtlı Üye
Subliminal mesajlar hakkinda hic bir fikrim yoktu,aydinlattiginiz icin tesekkürler...

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
tam benim için sayın Urum... biraz şişmanım ve bu gibi zayıflama metoduna ihtiyacım vardı doğrusu teşekkürler...

erica

Kayıtlı Üye
erica, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolu olabilir:
  1. Başka bir üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
aktivlestirmeme ragmen bu cikio :S

Ailuros

Banlı Kullanıcı
erica, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolu olabilir:
  1. Başka bir üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
aktivlestirmeme ragmen bu cikio :S

İlk mesajınız yayınlandı.Tekrar indirmeyi denediğiniz takdirde sorunla karşılaşmayacaksınız.

Naevia

Kayıtlı Üye
Zayıflayıp geri alan bir insanım. Paylaştığınız için teşekkür ederim, ben de yararlanmış olacağım böylece.

aress

Kayıtlı Üye
uzun zamandir aradigim birseydi boyle 3 farkli muzikle olmasida ayrica cok hos tesekkurler

watashi

Kayıtlı Üye
Ellerinz dert görmesn
faydalı olacağını umuyorum..=)

skyline

Kayıtlı Üye
hesabımı aktif hale getirdim ve mesajda yazdım ancak hala giriş yetkimin olmadığı söyleniyor. başka bir çözüm yolu var mı acaba ?

Mermaid

Kayıtlı Üye
hesabımı aktif hale getirdim ve mesajda yazdım ancak hala giriş yetkimin olmadığı söyleniyor. başka bir çözüm yolu var mı acaba ?

Üyeliğiniz forum yöneticileri tarafından aktif hale getirilecektir, lütfen bekleyiniz.

arzucan

Kayıtlı Üye
:Angel_anim: benimde kilo sorunum vardı bi 5 kilo kadar ne yapsam kurtulamıyordum.Sevgilim beni terkedince dua okumaya başladım ama çok okudum günün nerdeyse her saatini duayla geçiriyordum.Duaların insana etkisi de oluyormuş fiziksel bi etki tok tutar açıktırmaz bunu denedim .. ve 5 kilo verdim bu da farklı bi konu.

canmert196

Kayıtlı Üye
urum zahmet olmassa link i yenileyebilir misin link ölmüşte.:)

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum lütfen linki yenileyebilir misiniz? Teşekkür ederim ..

selviler

Banlı Kullanıcı
urum linki yenilermisin.. link ölmüş..

perilous

Kayıtlı Üye
bende aslında kilo vermek istiyorum ama genel anlamda değil sadece bel, karın bölgesi böyle bir çalışma var mı acaba?