zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası etnik

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Site yönetimine sorum olacak.Aynı zamanda bu müzik ile yorumum olacak.Ben bu müziği dinlediğim zaman arkasında ki telkin beni şahsen ürküttü .Bu ürkünç ve korkunç ses müziğin başında ne söylese bakalım GİZLİ MABET .COM DİYOR şimdi bu ne demek oluyor hem telkin içeriğini yayınlamıyorsunuz hemde yayınlarmısınız diyene tavrınız biraz tuhaf ayrıca üyelerinizin hiç bir sorusunu cevaplama tenezzülünde bulunmuyorsunuz

Bu müziğin içerisinde de telkinler var zaten. bilinçli halinize değil bilinç altınıza hazırlanmıştır bu mp3ler. Gizlimabet dememiz sizce de normal değil mi. Çünkü mp3leri bizler hazırlıyoruz. Hakkımızın yenilmemesi için bunu söylememiz gerekiyor. Bir çoğunda da söylemiyorz ama öyle bir tepki veriyorsunuz ki. Sanki sizi öldürmeye kastımız var gibi. Eğer güvenmiyorsanız ve emin olamıyorsanız size zorla dinletmiyoruz ki. Dinlemezsiniz olur biter. Üyelerimizin sorularını cevaplıyoruz ama malumunuz biz bilgisayara bağlı yaşamıyoruz. Yaşam ünitemiz bilgisayar değil. Bunun ayrımına varmanızı rica ediyorum. Elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince herkese cevap veriyoruz. İçeriğini trans durumuna sokarsanız tamamen duyarsınız subliminal mesajın içeriğini öyle öğrenebilirsiniz.

gülsüm_ahla2

Kayıtlı Üye
Peki beni aydınlattığınız ve soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim . Benim bu sese neden bukadar tepki gösterdiğime gelince ben insanların zaafından mı yararlanılıyor diye düşünmemden kaynaklıydı .Neyse ben yanlış düşünmüşüm biraz önyargılı ithamda bulunduğum için kusura bakmayın.

marla35

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim.sağolun.ama ben bu müziğe hasta oldum ve sanırım gün içinde evde sıkıldıkça dinliyorum bir sakıncası olmaz dimi

mameky

Banlı Kullanıcı
anamm müziği çokk hoşş tınısı süper hh neşeyle zayıflamak ne güzel ellerinize sağlık

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben kilolu değilim ama bu belli gölgeler için geçerli olabilirmi? Oraya yoğunlaşsak... Mesela göbek :D

Lilyan8

Kayıtlı Üye
ilkini indiremiyorum :( ikincisini indirdim, dinlerken bana birseyler oldu, pasta yapasim geldi :D nasil birsey bu böyle birden keyiflendirdi sanki :D

seng

Kayıtlı Üye
merhaba
yeni üye oldum ve merak ettiğim bir konu olduğu için sormak istedim
bu sübtiminal mesajla kilo problemine çözüm bulan arkadaşım var mı?
etkili olması için nasıl dinlenmeli....

angel293

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok çok çok teşekkür ederim :)) Hiç ummadığım bir yerde karşıma çıktı bu :))

l'esprit

Kayıtlı Üye
Lütfen link yenilenebilir mi? Ne yaptıysam başlatamadım :(

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Diyette eklenirse daha güzel kilo verilebilir :D

l'esprit

Kayıtlı Üye
Peki bunun mantığı nedir ? Yani merakımdan soruyorum beyindeki bir takım bölgeleri falan mı etkiliyor ? ya da ne ?

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Peki bunun mantığı nedir ? Yani merakımdan soruyorum beyindeki bir takım bölgeleri falan mı etkiliyor ? ya da ne ?

Sayın ruhukara-kırmızı sorularınızın cevaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?10779-Subliminal-mesaj-nedir

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?10955-müzik-değil-subliminal-mesaj

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?10780-Subliminal-mesajlar-nasıl-hazırlanır

Sevgiler... :)

görkem35

Kayıtlı Üye
Tamda şu sıralarda ihtiyaç duyduğum bir konuda yardım alıcam. Gerçekten zaman ve emek gerektiren bir çalışma çok teşekkür ediyorum bu çalışma için...

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
1 saattir mutemadiyen bu şarkıyı dinliyoruz iki arkadaş.ikimizin birden gözlerimizi açmakta zorlanıyoruz.zayıflatma etkisini bilemem ama uyku için yararlı olduğu kesin.teşekkürler sayın yöneticim.

nira

Kayıtlı Üye
bende şimdi dinlemeye başladım.. bende dehşet bir iştah var. uzun saatler boyu bilgisayarda oturarak çalışan bir insanım. spora vakit yok. diyet yapıyorum. bu güzel müziğin ve içindeki telkinlerin işe yarayacağını umuyorum. hazırlayanlara teşekkürler..

arkadaşlar, belli bir süredir dinliyorum sonuç aldım iştahımda değişmeler oldu diyen var mı merak ettim..
varsa yorumlarınızı bekliyorum..

mercan75

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum , sigarayı bıraktığım için biraz fazla yeme modundaydım ama bu müzüğin iyi geleceğini hissediyorum :)) teşekkürler paylaştığın için , ayrıca sigara içinde demişsin bence harika olur ...

ebayraktar

Kayıtlı Üye
önceki mesajlarda da var. sorulmuş ama cevap verilmemiş sanırım. Acaba bölgesel zayıflama için de etkili midir? Bi sorum daha var. İki bebeğim var evde. Onlar da etkilenir mi. Evde dinlemem ne kadar doğru? Şimdiden teşekkür ederim.