YouTube'a girmeyi düşünüyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere döndüğümde güzel bir bilgisayar toplatıp bu işe girerek denemeyi düşünüyorum. Kategori, stil veya video açısından (program vs.) kaliteli olacak şekilde çeşitli fikir ve önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Ori

Kayıtlı Üye
Ne tarz bir topluluğa hitap etmeyi düşünüyorsunuz?
Henüz bilemiyorum. O yüzden kategori olarak sizlerden fikir almak istedim. Kendimce bir değerlendirme aşamasındayım. Benim ilgimi çeken konular genelde gizem ve gerilim üzerinedir ama Instagram'da arkeoloji alanında ilerliyorum. Çoğunlukla araştırıp bilgileri sunan bir yapıdayım. Bu yüzden herhangi bir konu başlığı adı altında kısa sürede yer edinebilirim diye umuyorum. Programa bilgisayarı topladığımda bakacağım. Bulamazsam mesaj atarım. :) Teşekkür ederim.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Ses tonunuz nasıl bilmiyorum ama bilgi, hikaye vb. Olayları anlatan bir kanal olarak ilerleyeceksiniz gibi geliyor.
Bu 2 kanal benim gayet sevdiğim ve size fikir verebileceğine inanıyorum.

• Beğendim
Tepkiler: dgo

Ori

Kayıtlı Üye
Teşekkür ediyorum. İnternetten ötürü şuan göremiyorum yolladıklarınızı ama oraya döndüğümde inceleyeceğim.

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
Teknik açıdan yorum yapmaktan kaçınıyorum ancak ilk videonuzdan sonra iyi analiz yapabilirim diye düşünüyorum; eminim çoğu forum kullanıcısı da bu aşamada gelişiminize katkı sağlayabilir. Kusursuz bir giriş yapmaya çalışmaktansa makul bir giriş yapıp kervan yolda düzülür yöntemiyle geliştirme yapılmasını tavsiye ederim :)
Konu kısmı ise tamamen size kalmış ancak benim gördüğüm; gizem başlığı altında sıralanan her alt başlığın ilgi çektiği (yeterli olsun veya olmasın).

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Detaylı ve işine yarayacak fikirler verebilmem için biraz daha zaman lazım bana ama youtube hesabı açarsan ve buraya link atmazsan, küsülür haberin olsun sevgili Ori. ??

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Hasvili

Kayıtlı Üye
Para kazanmak istiyorsan cocuklara yonelik icerik yap. Dikkat ceken, ilginc seyler olsun.

• Beğendim

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Para kazanmak istiyorsan cocuklara yonelik icerik yap. Dikkat ceken, ilginc seyler olsun.
Buna katılıyorm youtube de 24-25 yaş üstüne hitap edenlerin takipçi sayısı ve yorumları daha az. Komedi, makyaj ve sınava yönelik olmayan hesaplar ortalamanjn üstüne çıkamıyor.
Makyaj yap?

Ü

Üye silindi 58480

Isin asli youtubta ne anlattiginizdan cok insanlara ne kadar iyi geldiginiz onemli.
Belki de bu yuzden kanallarin yuzde 80`inin icerigi daha 5. videoda tukenince magazinel vbloga donuyor is. Iste bu kacinilmaz format dallanmalarinin da etkilesimde kalmasi icin insanlara ne kadar iyi geldiginiz one cikiyor.

Zaten 5 seneye kadar herkesin Facebook`a girmesinin kacinizmaz hale gelmesi gibi youtuba uye olmalari da kacinilmaz olacak. Bir sonraki asama da zaten dijital hayat profili acip dijital simulasyonda yasamak olacak.

Aisling

Kayıtlı Üye
insanlar daha çok muhabbete geliyor birazda... Ama kamera önünde olmayacaksanız yine arkeoloji- tarih - medeniyetler anlatımı üzerinden gidebilirsiniz. Ya hikaye anlatıcısı gibi, ya da belgesel gibi gibi...

• Beğendim
Ü

Üye silindi 69724

İçeriği olmayan alanlara yönelmek daha mantıklı.Konu hakkında derin bilgim olmamasına rağmen farklı olanın şansı daha fazla diye düşünüyorum.Kimsenin bilmediğini bilmek önemli.Bilinen zaten yapılmıştır.Dikkat edilmesi gerekende arz talep meselesi.Türkiye de komedi filmleri fazla izlenirken dram filmleri daha az izleniyor.Dramı insanlar bulabiliyor.

• Beğendim