YORUMLARMISINIZ

Neclagen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ben 35 yasinda bayanim size bir kac ruyamdan bahsedeceğim. Ilk ruya şöyle gece bir mezarliğa gidiyorum bir mezarin önünde duruyorum tam arkamda 2 carsafli kadin iki mezara oturmus bana bakiyolar bende onlara. Digeri ise aksammis biri beni bi eve goturuyo direk karsima ayna cikiyo bakiyorum sol arkamda omuzumda bir adam beliriyo uzun boylu ciplak kel vucudu morarmis gibi bana diyo ki ben burdayim bu benim ben dua okumaya basliyorum fakat gitmiyo soyledikleri ise baska dilde ama ben beynimde onu anliyorum dua okuyunca etrafdan gormedigim varliklar ciglik atiyolar fakat mudamudahelmudahele etmiyolar

Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlar merhaba ben 35 yasinda bayanim size bir kac ruyamdan bahsedeceğim. Ilk ruya şöyle gece bir mezarliğa gidiyorum bir mezarin önünde duruyorum tam arkamda 2 carsafli kadin iki mezara oturmus bana bakiyolar bende onlara.

Ilk ruya bu heralde.
Ruyada mezarliga gitmek, islenilen bir gunahin bedelini odemeye veya onunla yuzlesmeniz gerektigine dair bir isarettir. Surecin oldu bittiye getirilemeyecegini ve sorun ya da takildiginiz yerin koklestigini gosterir.
Gece vakti olmasi, mahrem ve gizli bir yonunuzde bu ruyanin sifrelerini aramaniz gerektigini soyluyor.

Carsafli kadinlarin sifreleri ise artik toplumsal statunuzuze gore degisir. Misal, carsafa karsit dusunceleriniz varsa, ruyada carsafli kadinlar : ikiyuzlu, niyetini gizleyen kisilerin sizin yaptiginiz hatalari bildiklerine ve sizi zor durumda birakacaklarina isarettir. Kime nasil davranacaginizi bilemeyeceginiz hallere isaret ederler.

Carsafli kadinlara karsi dislayici bir tavriniz yoksa, hatta belki muhafazakar kesime yakinsaniz da, o zaman is bambaska oluyor : Arinacaginizi, destek ve yardimin size ulasacagini anlatir. Karamsarlik girdabindan kendinizi kurtaracaginizi sembolize ederler.

Ruyada birseyi iki adet gormek anlami kuvvetlendirmeye, dengeye, uzlasmaya ve hatta emniyette kalmaya isarettir.

Ü

Üye silindi 58480

Sitede şuanlık rüya yorumcusu bulunmamaktadır.

Aynen katiliyorum : )
Yeri geldigi icin soyleme ihtiyaci da hissettim :

Yaptigim butun yorumlar (5-6 tane oldular) evrenin insan fitratini ortak yakaladigi paydada, kisinin kisisel gelisimine katki saglamak niyetiyle, ve belki de kisisel gelisiminin onunde duruyor olabilecek (yine ortak) sebepleri, ruyanin kurgusu ile ve hatta kisinin gelistirdigi uslup ile hizalayabilme ugrasidir. Kuantum uzerinden benimkiler. Bu kadari icin herkez pratigini surdurmelidir.

Ruya yorumculugu degildir. O baska bisey.

Kisisel yorumdur.

Bir not daha

Ruyalara da secerek yorum yapiyorum :
MEsele @Neclagen in 2. ruyasi toplumsal bilinci ile degil de kendi kisisel zihin kodlari ile daha fazla orulmus olabilir gibime geldi ve es gectim. halbuki yoruma cok acik.

saklıkalsın

Kayıtlı Üye
Bu tarz rüyaların çok kişiye anlatılması iyi değildir dinen bilginize.

D

DAİMON

Sitede şuanlık rüya yorumcusu bulunmamaktadır.

Sitede yorumcu olsa bile bu durumu değiştirmeyecektir. Çünkü rüya, sahibine göre yorumlanmalıdır. Burada ise kimse kimseyi tanımıyor. Tek yapılan bazı görülen nesnelerden, mekanlardan, karanlık, soguk... vs. şeylerden tümevarım yoluyla anlam çıkarmak olur o da zaten rüyanın yorumu olmuyor.

Kuran da rüya yorumlamanın özel bir ilim oldugundan bahsedilir. Herkese bahşedilmediği gibi çalışarakta elde edilmez. Allah onu istedigine verir. Muhtemel ki öyle zatlarında burda işi olmaz. :)