Yorumlamama yardım eder misiniz ?

Almina_s

Kayıtlı Üye
20 gün önce erkek arkadaşımdan ayrıldım, aldatıldım.
Rüyamda iki kere onu gördüm.
İlkinde küçük bir köpek sahiplendim, sürekli benimle beraberdi. Besleyip, yanımda gezdiriyordum. Eski sevgilimde büyük bir pişmanlıkla yanımdaydı, ortasında pırıltılı taşı olan kırmızı bir karanfil verdi. Aynı rüyada çok güzel yeşillik bir yokuş çıkıyordum.
Dün akşam ise, Dağ orman benzeri bir yerde, eski erkek arkadaşıma çok benzeyen biri, ok atarak onu vurdu. Öldü sandım, yanına gidip kontrol ettim, ölmemiş yaşıyordu ancak çok az vaktı olduğunu anladım. Onu çok rahat bir şekilde kuçakladım ve hastaneye taşıdığımı hatırlıyorum. Aynı rüyanın devamında da ablamın erkek üçüz çocukları olduğunu gördüm, yere yatırmıştı onları ve onlara koyacak isim düşünüyorduk.

Normalde rüyalarımı yorumlayabilirim, ancak şu aralar objektif olamayıp istediğim yere çekebilecek psikolojideyim, o yüzden bilgili, ilgili biri var ise yardımı beni sevindirir :) teşekkür ederim.

Ramez

Kayıtlı Üye
Sadakat bu rüyada köpeği temsil etmiş, eski sevgiliniz başta size çok düşkündü, gördüğünüz yeşil ferah ortam yanılmıyorsam ilişkinizin ilk günlerini temsil ediyor. sonra size karanfil verdiğini söylemişsiniz. Karanfil yoğun duygusal döneme işaret ediyor burda ayrılık planlı gelişmiş sizden sıkılmış olabilir ve bu sizi derinden sarsacak buhranlı dönem yaşatabilecek bir yıkım ama kolayda toparlanabileceksiniz. Dağ evinde gördüğünüz olaylar sıkıntılara işaret ediyor Eski erkek arkadaşınız o sadakati yok etmiş olabilir planlı birşey değil bence kader kısmet meselesi benim içimden eski sevgilinizle aranızda tekrar bişey olabileceği geçti. Birde üçüz bebek görmüşsünüz ki bence bu da yeni bir sayfaya işaret :)
(Engin bilgim yok ama içimden yorumlamak geçti umarım bir faydası olur mutlu geceler..)

D

DAİMON

Daha evlenmemişken aldatıldıysanız, kurtulduğunuza şükredin. Rüyalarınızın önemsiz de olsa illaki bir anlamı vardır ama kaderi rüyalar degil sizin tercihleriniz belirler. Kafanızı hiçbir rüya karıştırmasın aklınıza uyunuz , kalbinize yenik düşmeyiniz. Zamanla her şey tazeleniyor.

Almina_s

Kayıtlı Üye
Sadakat bu rüyada köpeği temsil etmiş, eski sevgiliniz başta size çok düşkündü, gördüğünüz yeşil ferah ortam yanılmıyorsam ilişkinizin ilk günlerini temsil ediyor. sonra size karanfil verdiğini söylemişsiniz. Karanfil yoğun duygusal döneme işaret ediyor burda ayrılık planlı gelişmiş sizden sıkılmış olabilir ve bu sizi derinden sarsacak buhranlı dönem yaşatabilecek bir yıkım ama kolayda toparlanabileceksiniz. Dağ evinde gördüğünüz olaylar sıkıntılara işaret ediyor Eski erkek arkadaşınız o sadakati yok etmiş olabilir planlı birşey değil bence kader kısmet meselesi benim içimden eski sevgilinizle aranızda tekrar bişey olabileceği geçti. Birde üçüz bebek görmüşsünüz ki bence bu da yeni bir sayfaya işaret :)
(Engin bilgim yok ama içimden yorumlamak geçti umarım bir faydası olur mutlu geceler..)

Teşekkür ederim, ağzınıza sağlık. Bakalım, ayrıldığımız dan beri konusmadık, aldatıldığını görüp engelledim. Bir özür dahi almadim 3 senenin üzerine. Bunu ondan bekliyorum, ister istemez. O yüzden biraz rüyalara odaklandim. Umarim dediğiniz gibi olur ve çabuk toparlarım. Şuan tamda o buhran dönemindeyim

Almina_s

Kayıtlı Üye
Daha evlenmemişken aldatıldıysanız, kurtulduğunuza şükredin. Rüyalarınızın önemsiz de olsa illaki bir anlamı vardır ama kaderi rüyalar degil sizin tercihleriniz belirler. Kafanızı hiçbir rüya karıştırmasın aklınıza uyunuz , kalbinize yenik düşmeyiniz. Zamanla her şey tazeleniyor.

Evet, hayırlısı dedim. İnşallah bakalım :)