yolda giden bir kadını geri çevirmek

gizliii

Banlı Kullanıcı
bir kadını yolundan döndürmek için bir tılsım baş parmaga yazılır parmak avuç içne alınır ve dası 20 defa okunur:

azemtü aleyküm ya hebeke hebküne sebeke sebküne elkelü elkelüne summün bükmün umyün fe hüm la yarciun*felemma raethü hasibethü lücceten ve keşefet an sakayha hazıhi imretül ma*

kadını tekrar yoluna döndürmek için parmak avuç içinden çıkarılır ve tılsım yalandıktan sonra 7 defa :
Ve kadimna ila ma amilümin amelinfe cealnahü hebaen mensüra

(havas gizli imler hazinesi...)

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Çok değişikmiş peki gerçekten işe yarıyor mu?

gizliii

Banlı Kullanıcı
Denemedim ama deneyeceğim inşallah yarıyodur.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Mesajlarda işe yarıyormu gibi yaklaşımlar dogru bir soru şekli degildir,zira bir uygulamanın işe yarayıp yaramadıgı kendisinden ziyade uygulayacısı ve uygulatıcı ile yakından ilgilidir,sizde yaramaz diger bir kişide yarar bunu belirleyici bir katmanı söz konusu degildir.. Bu konuşmalara dikkat edelim...

sabahh

Kayıtlı Üye
ewet tamamen işe yarıyo ama tılsım yoq ve kadını geri döndürmekte biraz sorun olabilio yani en azından bende olmuştu gitmedi :Dzor bela gönderdim

Lütfen forum kuralları gereğince standart yazı rengi ve DOĞRU TÜRKÇE kullanın "W Q " bu harfler neden kullanılır aklım almıyor......

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı biliyordum ama tılsımı unutmuştum.Tılsımı bilen varsa yazabilir mi?

Meyra

Banlı Kullanıcı
yolda giden bir kadını niye yoldan geri çeviriliyor? açıklarmısınız?

Belladona

Banlı Kullanıcı
Bence çok saçma bir uygulama.. İnsanları kadın-erkek diye ayırmak baştan çirkin. Neden erkek döndürülmüyor da kadın döndürülüyor? Kadın inek- köpek falan gibi bir yaratık mıdır ki yoldan çevriliyor? Kendi aklı yok mudur?

sabahh

Kayıtlı Üye
Bence çok saçma bir uygulama.. İnsanları kadın-erkek diye ayırmak baştan çirkin. Neden erkek döndürülmüyor da kadın döndürülüyor? Kadın inek- köpek falan gibi bir yaratık mıdır ki yoldan çevriliyor? Kendi aklı yok mudur?

Saçma kısmını anlayamadım neyse sizin görüşünüz saygı duyarım. Ayrıca kadın-erkek diye ayrımda söz konusu değil bunu nasıl nerden çıkardınız erkeklerede yapılan majiler,tılsımlar var onlar hangi hayvan yada yaratık sınıfına giriyor peki,bu paylaşımda kadını aşşağlayıcı bir imada bulunmamış saptırmayalım lütfen.........iyi forumlar

Osiris

Kayıtlı Üye

Erkekler içinde uygulamalar var.Kadınlar ve erkekler için yapılan uygulamalar farklıdır.

Hatta daha çok erkekler için yapılan döndürme,aşk büyüleri yaygındır Anadoluda.

Belladona

Banlı Kullanıcı
Yolunda normal bir şekilde yürüyen bir kadını döndürmak bana saçma geliyor. Ama "yoldan sapmış" bir kadını döndürmek anlamında (yol mecazi olarak) söylenmişse bir derece mantıklı olabilr. Teşekkürler

mmaabbeet

Kayıtlı Üye
(Yolunda normal bir şekilde yürüyen bir kadını döndürmak bana saçma geliyor. Ama "yoldan sapmış" bir kadını döndürmek anlamında (yol mecazi olarak) söylenmişse bir derece mantıklı olabilr. Teşekkürler )

Bence gayet açık bir anlatımı var yoldan sapmış bir kadını döndürmek için olduğunu düşünmüyorum...

neriman

Kayıtlı Üye
benim kizimi geri yoldan cevire bilirmiyim allah rizasi icin yardim edin her aksam gidiyor eve gelmiyor zorla getiriyorum,bulursak ne yapmam gerek allah rizasi icin yardim edin bana

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
benim kizimi geri yoldan cevire bilirmiyim allah rizasi icin yardim edin her aksam gidiyor eve gelmiyor zorla getiriyorum,bulursak ne yapmam gerek allah rizasi icin yardim edin bana
Durumu özel mesajla biraz daha açınız.

sampiyoneyup

Kayıtlı Üye
ben denedim işe kadını düşündüğünüz yere kadar geliyor tılsımı düzgün yazmaya dikkat etmek lazımdır ama çünkü o tılsımı parmağa sığdırmak çok zor hele parmağınız küçükse çok daha zor. bu işler çok günah arkadaşlar ilgilenmeyelim..

magical24

Kayıtlı Üye
Ben de Bu tilsimi denemek istiyorum acaba Kadinin Musluman olmasi gerekli mi? Bir de Tilsimi normal murekkepli kalemle yazabilir miyiz? son bir soru daha niyet kismi nasil yapiliyor?

ben denedim işe kadını düşündüğünüz yere kadar geliyor tılsımı düzgün yazmaya dikkat etmek lazımdır ama çünkü o tılsımı parmağa sığdırmak çok zor hele parmağınız küçükse çok daha zor. bu işler çok günah arkadaşlar ilgilenmeyelim..

Peki bu uygulamayi denedikten sonra neler oluyor kadin sadece gittigi yoldan geri donup dusundugumuz yerde duruyor mu?

cear1976

Banlı Kullanıcı
İş
tekstil
yoldan çevirip bize gelmesi mi sağlanıyor.hadi geldi sonra? bide okunan sözlerdeki yıldızlı bölümün özelliği ne?