Yoğun Çınlama Ve Kalp Atışı Ne Durumdayım Lütfenn

SılaÖZ

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkes'e merhaba yazım yanlışlarım ve imla hatalarım olacaktır kusura bakmayınız.

Astral seyahati 1 hafta kadar denedim daha sonra başaramayınca bırakmış daha doğrusu uyuya kalmıştım lakin dün geceye kadar...

dün gece arrow diye bir dizi var yabancı dizi yatağıma uzanmış o diziyi izledim saat 1 olmuştu artık kapatıp yatmalıyım dedim yattım ilk başlarda tabii ki hemne uyuyamadım sırt üstü yatayım dedim belki astral olur diye bu 2.seferdi

ilk seferde sırt üstü yatınca kulağıma öyle bir çınlama geliyordu ki kafam patlayacak gibi oluyordu sürekli sağa sola dönerek Astral'den kaçmaya çalışıyor ama tekrar çınlama geliyordu

ikinci defa olduğunda yani dün gece çınlama öyle bir vurdu ki çıkmak la çıkmamak arasında kararsız kaldım ama kesinlikle kıpırdamıyordum kulağım çok şiddetli çınlıyordu daha sonra hatırladığım kadarıyla çınlama bi sağ kulağa bi sola geçiyordu kalbim güp güp güp güp atıyor sanki tansiyon aletiyle dinlermiş gibi duyabiliyordum daha sonra korktuğum için çıkma aşamasından vaz geçtim birazda uyku sersemi olduğum için düzgün düşünemedim sizce ne durumdayım

yardımcı olursanız sevinirim :)

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Çınlama astrala çıkış aşaması başaracaksın az kalmış fısıltı çığlıklar duyabilirsin ama korkma :) kalp atışı korkudandır. heryerin uyuşmaya başlar sonra başarırsın.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kalp atışının korkudan olduğunu düşünmüyorum, bedenin savunma mekanızması gibi bir şey ve anlatılan durumda astral seyahatla alakalı olabilir. Korksanda korkmasanda kalp atışları nedense hep yükselir astral seyahatı ruyadan ayıran farkta bu benim için.

4

43887

astralin çıkış evresini yaşamışsınız fakat korkularınızdan kaynaklı gerçekleşmemiş araştırdığınızı farzederek korkuların yada negatif düşüncelerin astaralde olumsuz duygular uyandırdığını bilmelisiniz özellikle başaramama endişeşi bilinçaltına bir şekilde yerleştiyse siz o gün hazır olduğunuzu düşünsenizde gerçekleşme ihtimali zayıftır...kendinizi uygun hissettiğinizde başaracağınızdan eminim...denemelere devam... sevgiler....