Yine bir durugörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahent

Kayıtlı Üye
Selamlar, geçen gece yine bir durugörü yaşadım, birinin nerde olduğunu gördüm, hotele ve hotelin etrafında neler olduğuna varana kadar, değişik bir tatil bölgesi olarak gördüm hoteller var yanyana yüksek olarak antalyadaki gibi. Yabancı biryer. Deniz veya nehir gibi biryerin yanında yüksek bir kat.Sabah uyanıp bu kişinin paylaştığı fotolara baktım, daha önce bakmamıştım bilinçaltı falan değil durum ilk defa bakıyorum profile. Hop ne göreyim bangkok da hotelin som katındam çekilmiş bir görüntü, nehire bakıyor. Sanırım durugöri yeteneğim baya gelişmeye başladı. Hatta yanında kiminle olduğunu bile gördüm foto da bu kişi de etiketlenmiş. Daha fazla geliştirmek için ne yapabilirim daha keskin öngörüler için? Teşekkürler

mr avci

Kayıtlı Üye
Oluruna birak. Elinede bisey gecerse iyi bişeyler için kullan. Bunu geliştirmek elinde değil.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Araştır ve çalış bizim sana burada teknik vermemize gerek yok forumda herşey var.mr avci'nın dediği doğru değil bunu geliştirmek asıl senin elinde çalışarak yapabilirsin.İnsanlar doğuştan yetenekleri açık doğar ve zamanla körelir.
İyi forumlar...

mr avci

Kayıtlı Üye
Ona bi şeyler bahsedilmeye devam ettikçe o da görebilir. Onunla alakaki bi durum soz konusu olamaz hawk

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Hayir yeni uyesiniz.Forumda biraz arastirma yapiniz. Ben ornegin durugoru sahibi olsam ve hic birsey yapmassam bu gelismez korelir. Daha fazla calismam lazim. Cogu insan fazla olmasada dogdugunda gucleri vardir ve zamanla insan bu dunyevi hayata baglandigi kendi sorunlari oldugu icin veya farkli sebeplerden korelir. fakat dediginiz gibi olsaydi bu dunyada cok gucleri olan insanlar olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...