Yıllardır rüyamda gördüğüm şeyi unutamıyorum

Kristina Zakharova

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Aslında çok uzun bir süreçte gerçekleşen pek çok ayrıntıya sahip bir konu, fakat çok kısa özetleyerek fikrinizi almak istiyorum çünkü yıllardır bunun içinde yaşamaktan yoruldum arkadaşlar. 15-16 yaşlarındayken çok ciddi vizyonlar alıyordum rüyalarımda ve gördüğüm hemen hemen herşey gerçekleşiyordu. Anlamını çözebildiklerime gerçek hayatta yardım ettim, peşinden koştum fakat rüyalarım gittikçe daha karanlık hale gelmeye başladı o dönemde ve çok fazla mesaj içerir oldu. Her biri geleceğimle, yapacaklarımla alakalı bir şeyler gösteriyordu o dönemde ortaokul öğrencisi falandım ve anlamını çözemediğim gibi bu durum psikolojimi de çok etkiledi. O kadar yüksek kalitede gerçekçi şeyler gördüm ki, bazen yeri geldi gerçek hayatın hangisi olduğunu karıştırır hale geldim ve o dönem üzerimde büyük bir yük oluşturdu. Devamlı beni tehdit eden, kovalayan, çeşitli simgeler mesajlar gösteren kişiler vardı rüyalarımda ve yeteneğim artmaya başladıkça üzerimdeki karanlık da arttı.

Tam olarak bu süreçte rüyalarıma hala ne olduğunu tanımlayamadığım bir şey dahil oldu. Hiçbir zaman tam olarak yüzünü göremedim, sadece bedenini gördüm bir insan, erkek bedeni fakat etrafına ışık saçan ve bir kadın teni kadar parlak ve bembeyaz bir şey. Onu gördüğüm her rüyanın etkisinden çıkmam günler alır hale geldi çünkü hayatımda görüp görebileceğim en güzel şeydi ve her uyandığımda manevi olarak hiçbir zaman tanımlayamayacağım şeyler hissettim. Bu kişi benim sonraki süreçte rüyalarıma dahil olup, bana bir şeyler göstermeye ve bahsettiğim şahıslardan, karanlıktan kurtarmaya başladı. Zaman zaman dua ederken gördüm, bazen ölmekten kurtardığını. Bir rüyamda da bir kağıtta ismini ve soyisimini gördüm. Yabancı dilde bir erkek ismiydi. Soyismi hala tam hatırlayamıyorum ama yıllardır ismiyle kazındı hafızama. Uzun bir süre bu böyle devam etti, bu süreçte gerçek hayatta da gösterdiği mesajlarla pek çok kez karşılaştım. Belki çocuksu bir içgüdü bilemiyorum fakat zamanla ona olan inancım ve bağlılığım, sevgim o kadar arttı ki gördüğüm şeyin güzelliğini asla unutamaz hale geldim.

Onu son gördüğüm gece tam olarak uyumuyordum, lucid gibi bir durum yaşıyordum bilincim yerindeydi zaman yerindeydi. Ve gelip eliyle yanağıma dokundu, uyandım ve bir daha o şeyi asla göremedim. Ama asla gördüğüm şeyin güzelliğini, yanımda olduğunda hissettiğim güven duygusunu da hissedemedim. Fazlasıyla mantıksal ve realist biri olarak bunun beynimin yalnızlıktan uydurduğu bir şey olduğuna inandırmaya çalıştım kendimi. Ama bazen gerçek hayatta öyle işaretler çıktı ki karşıma kabul etmek istemedim. Ki sonraki zamanlarda eğer beynimin bir oyunuysa gerçekten, yeterince kendimi inandırırsam tekrar görebilirim onu dedim. Ama bir daha ne asla onu görebildim, ne o dönemde gördüğüm gibi rüyaları.

Sonraki süreçte hayatımın en berbat günlerini yaşadım, vurulabilecek en dip seviyeye geldim fakat bırakın onun yardımını rüyamda görmeyi, o günlerde rüya bile göremedim. Dolayısıyla gördüklerime inancım iyice sarsıldı. Aradan uzun bir zaman geçti, şuan üniversite öğrencisiyim ve yalnız yaşıyorum. Sorun şu ki, o dönemde gördüğüm rüyalarda nasıl öleceğimi, daha doğrusu öldürüleceğimi dahi gördüm. Güncel hayatımda da bu tarz risklerin fazlasıyla olacağı bir mesleğin mensubu olacağım ve açıkçası bunları düşündükçe gördüklerim anlam buluyor gibi geliyor ve bu psikolojik olarak çok rahatsız ediyor beni.

Bir de şuan ben geçmişteki gibi vizyonlar almasam bile, 2 gün ailemin yanına gittiğimde evdeki herkes fazlasıyla ölüm içeren rüyalar görmeye başlıyor, evde bardaklar kırılıyor, bir şeylere zarar geliyor, ailem de endişeleniyor bunları kötüye yoruyorlar doğal olarak. Bir şeyler ters gidiyor yanlış gidiyor fakat ben çözemiyorum bu durumu. Sizden fikirlerinizi rica ediyorum, hayalperest düşüncelere kapılmak istemeyen biriyim fakat gördüklerimin etkisinden de yıllardır çıkamadım, kendi üzerimde olmasa bile başkalarını hala etkiliyor bir şekilde varlığım. Ve o gördüğüm şeyin ne ismini, ne güzelliğini unutamıyorum. İnsanlara hissettiğim tüm güven ve sevgi duyguları onunkinin yanında anlamsız geliyor. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

magics21

Kayıtlı Üye
Dini inancınız var ise kesinlikle maneviyata yönelmenizi tavsiye ederim. Dua edin. Zikir çekin. Müslümansanız eğer namaza yönelin.
Selam ve dua ile ..

Kristina Zakharova

Kayıtlı Üye
Dini inancınız var ise kesinlikle maneviyata yönelmenizi tavsiye ederim. Dua edin. Zikir çekin. Müslümansanız eğer namaza yönelin.
Selam ve dua ile ..

Cevabınız için teşekkürler. Gördüğüm varlığın ne olduğu/olabileceği hakkında bir fikriniz var mı?

satanıcperson

Kayıtlı Üye
aynı olayları bende yaşadım ama hiç kimseyi görmedim daha çok küçüktüm sanırım okula dahi gitmiyordum rüyamda gördüğüm her şeyi bir bir yaşardım babamın öleceğini de görmüştüm ama uyandığımda hala hayattaydı gerçeklerle rüyalarımı vizyonları mı karıştırdığım için babamın bir şekilde geri geleceğini sanırdım ama gelmedi :) birebir birinin bana gelip bir şeyler söylediğini hatırlamıyorum ama o sıralar birilerinin beni gözettiğinin farkındaydım hala daha o zamana dair farklı duygular anımsarım

marshi

Kayıtlı Üye
Bu konularda ne kadar gerçeğe yakın bir fikir sunarım bilemiyorum.Bu tarz konularda çok da araştırmış bir insan değilim fakat; belki sizde araştırmış araştırırken bir ruhsal rehber inanışının olduğunu,çoğu insanın kendi ruhsal rehberiyle bağlantı kurmaya çabalamasını görmüş olabilirsiniz.
Nedense sen anlattığın zaman,onun yanında mutluluk ve huzur dolman gibi belirttiğin detaylardan ötürü aklıma ilk olarak bu geldi.
İkinci olarak da aile büyüklerinden vefat etmiş biri olabilir.Senin onu tanıman önemli değil.Geçmişten büyük büyük anne ve dede gibi biri olabilir.Gerçekten iyi olan ve sevgiyle dolu olan insanların,soy bağı olan insanlara kol kanat germeye çalıştığına inanıyorum. Ki ben kendi ailemde de bu durumun olduğuna inanıyorum.
Kendi hayatımda ve özellikle 2 kardeşimle de tecrübe ettiğimiz ve hem fikir olduğumuz şey şu ki,
biz insanlar çocuklukta çok farklı şeylerle karşılaşıyoruz algı dünyamız çok farklı,daha açık.Bu durum ilginç bir şekilde senin de belirttiğin yaş aralığında bitiyor.Bende ve kardeşlerimde de 17 yaşlarında bitti.

Tüm bu paranormal ve algısal boyut kısımlarını da bir kenara bırakarak kötü rüyalarla ilgili diyeceğim şey hayatının odak noktası haline getirme.Tam olarak ne gördüğünü bilemem tabi fakat;
Daha çarpıcı,daha korkutucu ve uzun süre etkisinden çıkamadığmız rüyalar,yine nedense çocukluk döneminde çok fazla oluyor.Bu rüyalarla bende karşılaştım.Yıllarca etkisinden çıkamayacak derece de yıkıcı rüyalar.Bunu,hayatının ve yaşamının analizini yapabilen insanlara sorarsan birçoğundan benzer cevaplar alacağına eminim.

marshi

Kayıtlı Üye
Son kısımda belirttiğin detaylara gelince belki hoşuna gitmeyecek fakat;yine bundan tecrübe ettiğim örneklerden ötürü gideceğim yol ise şu ki çekim yasasına benzer bir durum yaşıyor olabilirsin.
İnan gerçekten hayattan ne bekliyorsak bize onu veriyor.Kapıldığımız duygu veya inanış ne ise hayat onu hep karşımıza çıkarıyor.
Üniversite eğitimim Türkiye dışında bir ülkede geçti.Orda çok ilginç şeyler yaşadım.İlk başta sallamadığım olaylar ben onun üzerine düşünmeye ve ciddiye almaya başladıktan sonra ciddi boyutlara vardı.Hayatında hiç karabasan bile görmemiş ben,bir seri rahatsız edici olay ile karşılaştım.

Bir önceki yorumumda belirttiğim gibi bunları hayatının odak noktası haline getirme.Hayat ne bekliyorsan onu veriyor derken gerçekten.Kimine göre saçma bir inanış falan ama değil.Örneğin; gündemini geçmişten beri zihnini meşgul eden bir kişinin ismi,bu eski sevgilin olabilir veya bir başkası
Kafanı ne yana çevirsen hep onun ismini görürsün,tabelalalarda tv de herhangi bir kişinin isminde,mümkün olan coğrafi koşullarında ise gereğinden fazla karşılaşmak gibi.Normalden fazla ve şaşırtıcıdır.Kimi algıda seçicilik der,bence yine evrenden ne bekliyorsan, ya da evrene ne sinyal veriyorsan evren senin karşına onu çıkarıyor.
Bence ailende olan durum da bardakların kırılması gibi olağan şeyleri, diğer düşüncelerle birleştirdiğin için sana daha çarpıcı geliyor.Halbuki çok olağan.
Rüya kısmında da yine evren enerji falan diyeceğim.Ailene verdiğin enerjiden kaynaklanıyor olabilir.
Kendi olumsuz enerjin artı ,aile içi konuşmalarınız vs hepsi toplu olarak düşünülmeli.

Kendine uygun bir enerji temizliği yapabileceğin meditasyon yöntemi bul ve bunu aksatmadan yap.İnan farklılıkları göreceksin.

ceyda

Kayıtlı Üye
Anladım kadırıyla kehanet gerçekleşiyor sanırım bir zamanlar bende vardı kehanet şimdi hiç görmiyorum

İbisu

Kayıtlı Üye
belki de bir mesaj vermek için gelmiş olabilir hayatına böyle şeyler geleceği için endişelenme hata yapmaktan sakın ya da başka bir şey demek için gelmiş olabilir