Yıldız düşüklüğü

Hnd

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar araştırma yaparken boyle bsy buldum denemedim ama denicem sizinle paylaşmak istedim umarim faydası olur mantıklı geldi cunku okunacak olan dualar ve yapilacak olan seyler bildiğimiz seyler. Sevgiler ⚘

Yıldız Düşüklügü İnsan; yaşam süreci içerisinde, dünyaya gözünü açtığı mekanın enerjisinden başlayıp, çocukluk gençlik ve ileri yaş dönemlerine kadar birçok enerjietkisi altına girmektedir.. Bu enerjiler zaman zaman pozitif enerjiler olabilecegi gibi genelde eksi enerjilerdir.. Nazar, şua, büyü, metafizik varlıkların enerjileri vb gibi.. Zamanla bu enerjiler aurayı çevreler ve ruhu negatif hissiyatla sarar. Sadece bununlada kalmayıp karşımıza çıkan olay ve oluşumlarıda etkiler. Fiziksel, zihinsel ve spirituel birçok emare ortaya koyar. Bunlara kısaca örnek verecek olursak;

Fiziksel olarak; yorgunluk, sıksık esneme hali, uyku düzensizlikleri, baş ağrıları vb..
Zihinsel olarak; mutsuzluk, hoşnutsuzluk, kalabalıktan sıkılma, yalnız kalma isteği, olumsuz düşünceler, umutsuzluk, bezmişlik vb.
Sprituel olarak; Kesin olması beklenen işlerin son anda olmaması, aşk-arkadaşlık-aile gibi ilişkilerde sıksık ortaya çıkan sorunlar, maddi ve manevi kayıpların ardı ardına yaşanması vb..

Yıldız Yükseltme Formülü
Perşembeyi Cuma'ya bağlayan gece saat 12 civarında;

1-Abdest alınır,
2-Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır,
3-Niyet edilir.

Ya Erhamerrahimyn - 3 kez

sonra
(baba adı) olma
(anne adı) doğma
benim (isim) yıldızımı dişiye çevir şansı ve bahtı açık olan kullarından eyle.

Ya Erhamerrahimyn - 3 kez

4-71 Ayetel Kursi , 71 Nas, 71 Felak
oku tüm bedenine üfle

sonra sağına, soluna önüne, arkana, yukarı ve aşağıya 6 yöne
Ya Selam deyip,

7 seferde etrafına 360 derece dönerek Ya Selam denir.

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Ben bunu denedim ve o ara iş değiştirmek istiyordum şap aldım bir tutam onun üzerine okudum ve ufak naylona sarıp cebimde taşıdım 1 hafta olmadan iş ayağıma geldi

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ben de yıldızı düşük diye hep duymuşumdur, uygulama ilginç geldi

Hnd

Kayıtlı Üye
Ben bunu denedim ve o ara iş değiştirmek istiyordum şap aldım bir tutam onun üzerine okudum ve ufak naylona sarıp cebimde taşıdım 1 hafta olmadan iş ayağıma geldi
Şap nasıl okudunuZ yani yukarıda yazdiklarima göre mi okudunuz sureleri falan. Yukarı da yazdıklarımı tam olarak denediniz mi .

Hnd

Kayıtlı Üye
Benm yıldızım cok düşük aslında bilmiyrm boyle
bana da ilginç geldi bu paylaştığım şey yorumları falan okudum. Araştırdım yorumlarda hep olumlu seyler yazıyordu şu acıdan mantıklı geldi sureler bildiğimiz süre ve uygulama olarakta aslında hepimizin yaptığı bildiğim seyler olduğu icin ekleme olarak yapılması mantıklı geldi. Umarim faydası olur.

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Ayni şekilde yaptim hatta perşembe gecesi abdest aldim bir sürahi sirkeli su bir kavanoz tuz ve bir poşet şap kıbleye dönüp saydıklarimi önüme gelecek şekilde yerleştirdim hepsine okudum üfledim sonra suyu içtim tuz yemeklere salatalara şapı da bir kısmını cebime koydum cep olmadıginda kıyafetime iğneledim

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Benm yıldızım cok düşük aslında bilmiyrm boyle
bana da ilginç geldi bu paylaştığım şey yorumları falan okudum. Araştırdım yorumlarda hep olumlu seyler yazıyordu şu acıdan mantıklı geldi sureler bildiğimiz süre ve uygulama olarakta aslında hepimizin yaptığı bildiğim seyler olduğu icin ekleme olarak yapılması mantıklı geldi. Umarim faydası olur.

Aynen hem bu uygulamayı başka bilip yapanlar varsa yol da gösterir
Faydalı bir paylaşın olmuş kendi adıma tesekkurler

Hnd

Kayıtlı Üye
Kaynak belirtmeniz iyi olurdu.
Internette bir siteydi ama inanın bida baktim bulamadım eğer bulursam linkini atarim buraya. bir tanıdığıma sordum dediği şuydu namaz var ayet-el kursu var felak nas var zikir var tabi ki faydası var dedi. Yine kaynağını bulursam yazarim mutlaka.

Hnd

Kayıtlı Üye
Ayni şekilde yaptim hatta perşembe gecesi abdest aldim bir sürahi sirkeli su bir kavanoz tuz ve bir poşet şap kıbleye dönüp saydıklarimi önüme gelecek şekilde yerleştirdim hepsine okudum üfledim sonra suyu içtim tuz yemeklere salatalara şapı da bir kısmını cebime koydum cep olmadıginda kıyafetime iğneledim
Tamamdır tesekkrler acikladiginiz icin. ⚘

Ü

Üye silindi 58480

Uygulama yildiz yukseltir mi ? Evet Yukseltir. Niye yukseltmesin ?

71 tane Ayetel Kursinin her okumada %80 i ezberden yapilirsa yildiz yukselmez.
Kusura bakmayin da Ayetel Kursi, anlami ile her okumada zihne biraz daha ve biraz daha canlilik katabilmelidir. Bir civiyi cakarken her darbeniz civiyi daha derine itmelidir cunku. Sirasini savmasi icin yapilan okumalar, zikirler civiyi oksamak olur.

71 adet Ayetel kursi okumaya baslaninca akliniza ev isleri, randevular, soylemek isteyip te soyleyemediginiz sozler geliyorsa yildiziniz yerinde sayiyor demektir. Yuksek yildiz oyle olmaz. Beyin ise yapisi geregi inanc yasasina yaslanmadiysa, teslimiyet gosterip akista olmayi ogrenemediyse, 71 adet tam konsantrasyon tam idrak ile yaptigi okumaya karsi cildirir. Istidadi yetmez. Vallahi %80 i sira savma okumasi olur. Yildiz da yukselmez.

Insan inanabilip, inandigi hakikatlere teslimiyet ve tevekkul gostermeden ne yaparsa yapsin kasarak yapar cunku. KAsmak ise yildizi cok fena dusurur. Isin asli ve sirri ne yazik ki bu

nikılıs

Kayıtlı Üye
Tarifte tüm bedene üflecek deniyor.Siz sirkeye,tuza,şapa mı üflediniz sadece?
Peki neden sirke,tuz,şap? Bunların özelliği nedir?

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Şap nazara ve negatif enerjiye iyi geliyor diye biliyorum tuz ve sirkede öyle negatifliği temizlemek için tuz ya da sirke banyosu heryerde yazılıyor ben de bu şekilde kullanmayı tercih ettim dıştan değil içten etki etsin diye düşündüm gerçekten de iyi geldi

Ü

Üye silindi 58480

müslüman değilse ne yapacak ?

Muslumanlikla alakasi bile yoktur. Muslumanlik bir orftur. Adettir. Her toplumun orfunden birseyler alarak gunumuze gelmistir.
Kuranda Kanunlarin sahibi olan oyunkurucu Allah EY Muslumanlar demiyor, ey iman edenler, ey muminler, ey salihler diyor.
Yani ihlas sahibi olmak gerek ! Guc ve iktidar da, cazibe ve heybet te ihlasin sirrindan uzanip gelir. Aksinde taklidi olur. Tesir etmez. Kalplere gecmez. Ozenti oldugunu anlarsiniz muhattabinizin.

Bilinc bir bahcedeki bir bitki gibidir. Zamanla yaban otlari onun gucunu azaltir ve tekamulunu yavaslatir. Bahcivan duzenli olarak yaban otlarini temizlemekle yukumludur, Bunun usulu budur. Insan gun icinde zihnini bozacak, karistiracak, yavaslatacak cok fazla tesire maruz kalir. Bunlar yildizinizinn yaban otlaridir. Bunlari temizlemelidir. Yildiz yukseltmek biraz da yanlistir. Yildizi dusuren faktorlerle savasmak daha isabetlidir.
Subliminal mesajlar, nazar, hased, kul hakkina girmek, iftira atmak, minnet altinda birakmak, zulmetmek, dedikodu yapmak, yanlis beslenmek vs vs bunlarin hepsi bilincin gucunu azaltan yaban otlarini olustururlar.

Yildizlar zaten kesintisiz enerji akisi garanti eder. Siz ne yildizlarin konumunda bir oynatma yapabilirsiniz, ne de dogumunuzu degistirebilirsiniz.
Harcanacak caba isterseniz haramdan sakinmak en isabetlidir. Yildizi direk yukseltmek icin delik olan cuvalinizin altinin dikili olmasi gerekir. Yoksa butun yukleme yaptiginiz enerjiler, kainatin nihayetsiz latifelerinden aldiginiz feyzler kacak verir. Sizde karar kilmaz.

• Beğendim
Tepkiler: Hnd

quanttum

Kayıtlı Üye
Muslumanlikla alakasi bile yoktur. Muslumanlik bir orftur. Adettir. Her toplumun orfunden birseyler alarak gunumuze gelmistir.
Kuranda Kanunlarin sahibi olan oyunkurucu Allah EY Muslumanlar demiyor, ey iman edenler, ey muminler, ey salihler diyor.
Yani ihlas sahibi olmak gerek ! Guc ve iktidar da, cazibe ve heybet te ihlasin sirrindan uzanip gelir. Aksinde taklidi olur. Tesir etmez. Kalplere gecmez. Ozenti oldugunu anlarsiniz muhattabinizin.

Bilinc bir bahcedeki bir bitki gibidir. Zamanla yaban otlari onun gucunu azaltir ve tekamulunu yavaslatir. Bahcivan duzenli olarak yaban otlarini temizlemekle yukumludur, Bunun usulu budur. Insan gun icinde zihnini bozacak, karistiracak, yavaslatacak cok fazla tesire maruz kalir. Bunlar yildizinizinn yaban otlaridir. Bunlari temizlemelidir. Yildiz yukseltmek biraz da yanlistir. Yildizi dusuren faktorlerle savasmak daha isabetlidir.
Subliminal mesajlar, nazar, hased, kul hakkina girmek, iftira atmak, minnet altinda birakmak, zulmetmek, dedikodu yapmak, yanlis beslenmek vs vs bunlarin hepsi bilincin gucunu azaltan yaban otlarini olustururlar.

Yildizlar zaten kesintisiz enerji akisi garanti eder. Siz ne yildizlarin konumunda bir oynatma yapabilirsiniz, ne de dogumunuzu degistirebilirsiniz.
Harcanacak caba isterseniz haramdan sakinmak en isabetlidir. Yildizi direk yukseltmek icin delik olan cuvalinizin altinin dikili olmasi gerekir. Yoksa butun yukleme yaptiginiz enerjiler, kainatin nihayetsiz latifelerinden aldiginiz feyzler kacak verir. Sizde karar kilmaz.
Müslüman değilse ne olacak yazmış adam. Sen de diyorsun ki müslümanlar demiyor kuranda iman edenler , müminler diyor diyorsun. Saçmaladığını detaylı olarak anlatmaya yeltenmeyeceğim. Dön bir daha oku yazdıklarını diyeceğim sadece. Birde mümin nedir nasıl olunur araştır biraz.