Yıldız düşüklüğü ve nazara dair hasbihal

İbisu

Kayıtlı Üye
Rukye dinlemek etkili olur mu varlığı bedenden çıkarmak için ?
mya bence uğradıklarımızı güçlenmek için kullanmak daha doğru geldi sanki çok ağır değilse yani 4nqelanın dediği gibi dennise in eski yazılarını oku bilinç için yazdıklarını benim diğer konuda dediğim uyumak sayesinde bilinçaltına girmeyi de dene

Ü

Üye silindi 58480

O zaman hocalik birsey yok ki.
Onlar ilk gunden ayak bagi zaten,

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
mya bence uğradıklarımızı güçlenmek için kullanmak daha doğru geldi sanki çok ağır değilse yani 4nqelanın dediği gibi dennise in eski yazılarını oku bilinç için yazdıklarını benim diğer konuda dediğim uyumak sayesinde bilinçaltına girmeyi de dene

Yeterince güçlendim gitsinler artık lütfen :D

İbisu

Kayıtlı Üye
Yeterince güçlendim gitsinler artık lütfen :D
çıkaracak kadar güçlenmekten bahsediyorum ben ama güç gerçi doğru tabir olmadı ama mertebeni yükseltmek desek daha doğru olur sanki güç daha çok bilinçaltını yönetmek konusu için kullanılabilir

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
çıkaracak kadar güçlenmekten bahsediyorum ben ama güç gerçi doğru tabir olmadı ama mertebeni yükseltmek desek daha doğru olur sanki güç daha çok bilinçaltını yönetmek konusu için kullanılabilir

Yükseklerde gözüm yok azıcık aşım kaygısız başım evliya da olacak değilim gitsinler artık :D

İbisu

Kayıtlı Üye
Yükseklerde gözüm yok azıcık aşım kaygısız başım evliya da olacak değilim gitsinler artık :D
bir yerde eksiğimiz veya hatamız var da o yüzden yeniliyormuşuz gibi geliyor bana madem doğru yoldayız o zaman neden biz onlara üstünlük sağlayamıyoruz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@xax2 okumamız gereken sureleri ayetleri versen de kendimiz okusak.. Fenalaşmayız böylesi daha fena :)

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim :) Gelişmeleri yazarım, bunu yazarken bile sanki taze hava solumaya başladım.
Rica ederim sizden ricam bir bardak su içine 1 çay kaşığı tuz atıp içerimiziniz içtikten sonra balkonunuz varsa balkona çıkıp tahmini ayın bulunduğu yere bakarak gözlerinizi kapatıp üçüncü gözünüze odaklanıp ay'dan size doğru mavi renkteki enerjinin akışını gözlemlemeye çalışın sonrası huzur inşallah..

Seuta

Kayıtlı Üye
Yildiz dusuklugunun apacik orneklerinden biriyim , belki ismimden belkide dogum saatimden kaynakli hic bir fikrim yok ama yildizim dusuk diyede ah vah etmem hic bir zaman planladigim birseyi gerceklestiremem mesela yada yaptigim seyler mutlaka insanlarin dikkatini ceker ve hasetlik ederler bilmem belkide auram boyledir hic devlet kapisinda isim duzgun gitmez mesela 2.ye pasaport çıkarma islemlerim yine olmayacakti yaradanim el uzatmasaydi, ve emin olun ki boyle bir olgu var enerji dusuklugu diyede biliyorum yalnisim olabililir tabiki.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
İsra suresini ayrı bi suya okuyun tes seferde yarısını için diğer yarısınıda tasın içine dökün çoğaltın banyodan sonra kafanızdan aşşağı dökün . Sakın isra suresinin içine nas felak okuyup duşta baştan aşşağı dökmeyin
Sevgili @xax2 ayet okunan suyun banyoda baştan aşağı boca edilmesini kim tavsiye etti, benimle paylaşır mısınız?

burasu parapsikoloji forumu değil mi kendimiz alim olamaz mıyız ilim paylaşılan bir yer burası sonuçta
Alim, ilim sahibi kişiye deniyor @İbisu
Bizler de okudukça ilim sahibi oluruz evet ama bedene yerleşen bir cini çıkarmak için ilim yalnız başına yeterli olamıyor.

Rukye dinlemek etkili olur mu varlığı bedenden çıkarmak için ?
Herhangi birimizin okuduğu Kuran ı Kerim bile bir süre sonra cinni rahatsız etmeye başlayabilir. Bazı sure ve ayetlerden daha çok rahatsız oluyorlar.

Rukye ise çeşit çeşit hastalıklar için ve yahut cin çıkarmak için ayrı bir icazet gerektirebiliyor. Birde geçici izin yolu ile vekiller temsilen yapıyorlar. Dolayısıyla her rukye ile daha doğrusu her rukyeci ile cin bedeni terk etmiyor malesef.

Ama içten bir yakarış bazen arşı titretir. Duada ısrarcı olanı Yaradan sever.
Kuran dan ve namazdan her ne olursa olsun uzak kalmamak elzem.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Rica ederim sizden ricam bir bardak su içine 1 çay kaşığı tuz atıp içerimiziniz içtikten sonra balkonunuz varsa balkona çıkıp tahmini ayın bulunduğu yere bakarak gözlerinizi kapatıp üçüncü gözünüze odaklanıp ay'dan size doğru mavi renkteki enerjinin akışını gözlemlemeye çalışın sonrası huzur inşallah..
Merhaba,
Bunu biz de yapabilir miyiz yoksa ona okuduğunuz için mi yapacak?