Yasin Suresinin Hüddamını Elde Etme

ibis73

Kayıtlı Üye
Önemlı olan hızdır çunku huddamlar bır uygulamayı 21 gun ıle 6 ay arasında gerçekleştırıler.Ben bahsetdiginiz cinler,huddamlar kısmını çok gerıde bıraktım bunlar aşama aşamadır.Daha üstte ve daha hızlı varlıklarla çalışıyorum ,saygılar!...
Calistiginiz ruhanilerin neye benzedigi hakkinda bilgi verebilirmisiniz mesala hüddamlar insan gibi sekli olur boylari uzun olur insanlara göre örnegin o varlikllar neye benziyor aslana yada kartala;tabii sakincasi yoksa................

Havascı

Kayıtlı Üye
Calistiginiz ruhanilerin neye benzedigi hakkinda bilgi verebilirmisiniz mesala hüddamlar insan gibi sekli olur boylari uzun olur insanlara göre örnegin o varlikllar neye benziyor aslana yada kartala;tabii sakincasi yoksa................
Hüddamların boyları oldukça uzun,renkleri sis rengine benzer ruhani varlıkların herhangı bır yuz,el kol,bacak goruntulerı yoktur.Hayvan şeklınde gorulenler kotu nıyetlı olan varlıklardır.

ibis73

Kayıtlı Üye
yanliz bir üst boyuttaki ulvi varliklarin aslan gibi sekilleri var oldugunu duydum ,bu varlilar degerli insanlarin yaninda bulunan hüddamlardan kat kat güclü oldugu seklinde duymustum . tabi dogrusunu Allah bilir

Havascı

Kayıtlı Üye
yanliz bir üst boyuttaki ulvi varliklarin aslan gibi sekilleri var oldugunu duydum ,bu varlilar degerli insanlarin yaninda bulunan hüddamlardan kat kat güclü oldugu seklinde duymustum . tabi dogrusunu Allah bilir
Ulvi varlıklarla goruşmeden once kişinin tum korkularından arınmış olması gereklıdır.Bazen ulvi varlıklar kışı korkuyorsa kendılerını degışık şekıllerde gorunebılırler.

webmanx

Kayıtlı Üye
Havascı hoca;Hüddam elde etmek kolay bir iş değildir.Tabiki hüddamlar çok güçlüler.ALLAH onlara o gücü ihsan etmiş.Fakat başka varlıklar da küçümsenmemelidir.Cinlerinde ALLAH yolunda çalışanları,havascıları hafızları hocaları nefesi kuvvetli olanları vardır.ALLAH dilediğine hikmet ve ilim verendir,Bu bir cinde olur insanda,Cinlerin de meleklerle görüşenleri onlardan yardım alanları vardır.Küçümsediğiniz bir cinin ilmi ve ameli ile neler yapabileceğini bilmek gerekir.Davet yapıldığında ALLAH hangi varlığı yada kimi uygun görmüş ise o varlık yardımına verilir.Bunun da bazı şartları vardır.Şartlar yerine getirilmelidir.Şartlar yerine getirilmez ise o kişi için zor günler başlar,hüddam elinden alınır.Sufli olanlar başına bela olabilirler.Ama hiçbir zaman başkalarını küçümsemeyiniz.

Havascı

Kayıtlı Üye
Havascı hoca;Hüddam elde etmek kolay bir iş değildir.Tabiki hüddamlar çok güçlüler.ALLAH onlara o gücü ihsan etmiş.Fakat başka varlıklar da küçümsenmemelidir.Cinlerinde ALLAH yolunda çalışanları,havascıları hafızları hocaları nefesi kuvvetli olanları vardır.ALLAH dilediğine hikmet ve ilim verendir,Bu bir cinde olur insanda,Cinlerin de meleklerle görüşenleri onlardan yardım alanları vardır.Küçümsediğiniz bir cinin ilmi ve ameli ile neler yapabileceğini bilmek gerekir.Davet yapıldığında ALLAH hangi varlığı yada kimi uygun görmüş ise o varlık yardımına verilir.Bunun da bazı şartları vardır.Şartlar yerine getirilmelidir.Şartlar yerine getirilmez ise o kişi için zor günler başlar,hüddam elinden alınır.Sufli olanlar başına bela olabilirler.Ama hiçbir zaman başkalarını küçümsemeyiniz.
Ben herhangı küçümseyıci bır cumle sarf etmedım.Bakınız ben eger bılmedıgım bır konuysa karsımdakı kişi tecrubelı ıse yorum yapmamayı tercıh ederım.Bu ilimle ugrasan kışıler kademe kademedır ve ben egıtımımı bızzat bır şıh dan aldıgım için net olarak soyliebılırım kı havas ılmını bılen profsyonel bır kışı cinler boyutuyla calışmayı tercıh etmez.Bu konuyu arastırmanızı tavsıye ederım saygılar!....

thales

Kayıtlı Üye
Sizleri tenzih ediyorum ama ben havas-ı esrar kitabına hiç itibar etmiyorum. Çok ulvi bir insanın çok semavi bilgilerini barındırıyordur mutlaka. Ama internet sitelerinde çok fazla manipule edildiğini düşünüyorum ben bu kitabın. Evde ,kütüphanede yada herhangi bir yerde karşıma çıksa ve içine baksaydım kesinlikle etkilenirdim ve denemek istediğim pekçok şey bulabilirdim..
Ama her paylaşımının altına Havas-ı Esrar yazılması bu kitaba karşı inancımı zedeledi. Bence esrarını saklamalıydı bu kitap.
Başlarken dediğim gibi sizleri tenkit etmiyorum ,yanlış anlaşılmasın.
Davetlerinizde başarılar.

webmanx

Kayıtlı Üye
Havası Esrar kitabının içeriğinin %70 i muhabbet uygulamaları ile doludur.İçeriğindeki bütün uygulamaların hepsi çalışıyor sayılmaz.Bazı seçkin uygulamalar dışında,yarım uygulamalar ve çoğunluğu çalışmayan uygulamalar fazlaca yazılmış bir kitaptır.

Havascı

Kayıtlı Üye
Havası Esrar kitabının içeriğinin %70 i muhabbet uygulamaları ile doludur.İçeriğindeki bütün uygulamaların hepsi çalışıyor sayılmaz.Bazı seçkin uygulamalar dışında,yarım uygulamalar ve çoğunluğu çalışmayan uygulamalar fazlaca yazılmış bir kitaptır.
Kıtapların ıçerıklerı basım yıllarına gore farklılıklar gostermektedır.Elınızde ılk basılan varsa tabıkı farklı uygulama tarıflerıde bulunur.

webmanx

Kayıtlı Üye
Tabiki doğru söylüyorsunuz havası esrar sadece bir tane değildir.Çeşitli konularla yazılmış ve başka kitaplardan seçme uygulamalar düzenlenerek hazırlanmış kitaplarda vardır.Alimlerin farklı şekilde ve aynı isim altında kitapları bulunmaktadır.

Havascı

Kayıtlı Üye
Tabiki doğru söylüyorsunuz havası esrar sadece bir tane değildir.Çeşitli konularla yazılmış ve başka kitaplardan seçme uygulamalar düzenlenerek hazırlanmış kitaplarda vardır.Alimlerin farklı şekilde ve aynı isim altında kitapları bulunmaktadır.
Kesınlıkle bu yuzden çok fazla kaynak okumak en ıyısıdır.Saygılar!...

Harut

Kayıtlı Üye
Vallahi de Billahi de böyle bır havas yoktur ! Bilir bilinmek içın aldatma insanları ! İhlas huddamı dahi halvet ile en geç 7 gecede gelir. Kaldı ki Yasin !

Vallahi de Billahi de böyle bır havas yoktur ! Bilir bilinmek içın aldatma insanları ! İhlas huddamı dahi halvet ile en geç 7 gecede gelir. Kaldı ki Yasin !
Terbiye sınırlarını aşmayalım ınanıp ınanmamak size kalmış.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Hüddam elde etmek son derece özverili bir çalışma gerektiren bir iş çok sabır ister ve bunuda kötüye kullanmamk gereklidir sonra zarar verirler insana..

AJA

Elit Üye
Burada hemen şunu belirtmek isterim ki cinler bundan hiç hoşnut olmazlar. Çünkü birinin hizmetine giren cin artık sure yada ayetin hadimi değildir. Fakat Müslüman oldukları için, sürekli o sure yada ayetin okunmasına hürmeten insana zarar vermez ve isteklerini yerine getirir.
Bir kimse hüddam için riyazata girip evrad ve ezkara başladığı vakit melek ve cinlerin bundan hemen haberi olur ve maksadını bilirler.
Bir müddet kişinin riyazatı kesmesini beklerler. Eğer kesmez ve devam ederse bıraktırmak için çeşitli şekillerde korkuturlar. Daha bırakmazsa hadim taifesinden bir cin gelir. Eğer riyazat yapan bu gelenin gerçek hadim olduğu düşüncesine kapılır ve riyazatı bırakırsa (ki yüzde 90 ı bırakır) o cinle ömür boyu görüşür. Yok bırakmaz devam eder ve usulü tamamlarsa artık o cin taifesi surenin hüddamlığından azledilip o kişinin hizmetine verilir. O surenin hadimliğine de başka bir taife geçer.
Her sure ve ayetin hüddamının bir unvan ve mertebesi vardır. Surenin hadimliği görevi onlara geçince artık asıl isimleri ne olursa olsun o unvan ve ismi kullanırlar.
Peki cinler kendilerine zarar verilmesine ve ulvi hizmetlerinin son bulmasına sebep olan insanlara zarar verirlermi?
Cinler Müslüman olduğu için, okunan sure ve ayetinde hürmetine riyazat yapana zarar vermezler ama buğzederler. Çünkü onun yüzünden ulvi bir vazifeden alınmışlardır. Velevki riyazat yapan kişi islamı hakkıyla yaşayan kişi olmasa bile.
Fakat bazen aile efradı eğer uygunsuz yaşayan insanlarsa onlara zarar verebilir yada korkutabilirler.

Tavsiye !
Hüddamcı yada cincilerin bu güne kadar iflah oldukları nerdeyse hiç görülmemiştir. Cinler sayesinde bir takım dünyalık edinen insanlar belli bir süre sonra sefalete düşmüşlerdir. Zira cinler o kişiye gece gündüz durmadan beddua etmektedirler. Yine hüddamcı ve cincilerin ölüm anlarıda çok zor geçer. Dünyadayken ibadetlerinden zevk ve tat alamazlar. Yanlarına ne melek nede ruhaniyetler yaklaşmaz. Çünkü onlar zalim durumuna düşerler. Allah’ın rahmetide zalimlere tecelli etmez. Ölüm zamanları gelince başlarında hiçbir melek (bedenlerinde vazifeli olanlar hariç), hiçbir ruhaniyet bulunmaz. O cinlerde artık onu terk etmişlerdir. Dolayısıyla şeytanla baş başa kalırlar. Şeytan onların imanını (bulundukları zor durumdan istifade ederek onu kandırıp ki ölüm anı insanın en zor zamanlarından biridir) ellerinden alırlar. Azrail a.s de onların canını bir kafir ve zalimin canı nasıl alınıyorsa öyle alır.

İyi forumlar.

undead

Kayıtlı Üye
yasin suresini okuyoruz neden kendi kendine hüddam geliyor..tamam oruç tuttum vede gel dedim bu kadar kolaymı..ya dayanamazsam kalp krizi geçirirsem...birde şunu sormak istiyorum...ayetleri okuduğumuzda hüddam geliyor...hüddamda yardımcı anlamında geliyor sanırsam bu ne kadar doğrudur ..ayrıca günahmıdır hüddam edinmek..peygamber efendimizin şefaatinden ahrum kalacakları söyleniyor..ve hüddam o kişiye beddua edermiş...açıklarsanız ....sağlıcakla

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu çalışma yanlış değildir ama çok fazla eksiği vardır. Yani sadece çok küçük bir parçasını anlatıyor arkadaşımız burada. Havvas ilimi ile alakalı günah olduğuyla ilgili birçok tartışma yapılmış ve konuşuldu. Kimine göre günah kimine göre değil. Siz hangisine inanmayı tercih ederseniz ona göre davranınız. Bu konuda kuran-ı Kerim'de bulunan bir ayet ya da sure bulunmamaktadır. O yüzden de günah sevap olayına hiç girmiyorum kişisel yorumdur. Davetler tehlikeli olduğu için de hiçbir daveti mabet yönetimi olarak vermiyoruz ve eksiklerini de tamamlamıyoruz. Uzman bir eğitmen tarafından uzun süre eğitim alınması gerekir çünkü. İnternetten öğrenilecek bir konu değil çünkü.

Bütün hüddamlar beddua eder gibi birşey söyleyemeyiz. İyi duada edebilirler beddua da edebilirler. Bunun kesin bir durumu yoktur. Tüm varlıkların da kendi alemlerinde bir hayatları yaşayışları ve aileleri,çevreleri vardır. Siz bir hüddam davetinde birçok işi olan ailesi olan kendi boyutunda görevleri olan bir varlığı çekersiniz. Varlık da size beddua edebilir ve de hayatınızı negatifleştirebilir. Ya da yalnız bir varlığı çekersiniz ve de o varlığa bir amaç verirsiniz bu sefer de varlık dua edebilir. Yani kesin bir durum söz konusu değildir varlıksal boyutta.

undead

Kayıtlı Üye
Bu çalışma yanlış değildir ama çok fazla eksiği vardır. Yani sadece çok küçük bir parçasını anlatıyor arkadaşımız burada. Havvas ilimi ile alakalı günah olduğuyla ilgili birçok tartışma yapılmış ve konuşuldu. Kimine göre günah kimine göre değil. Siz hangisine inanmayı tercih ederseniz ona göre davranınız. Bu konuda kuran-ı Kerim'de bulunan bir ayet ya da sure bulunmamaktadır. O yüzden de günah sevap olayına hiç girmiyorum kişisel yorumdur. Davetler tehlikeli olduğu için de hiçbir daveti mabet yönetimi olarak vermiyoruz ve eksiklerini de tamamlamıyoruz. Uzman bir eğitmen tarafından uzun süre eğitim alınması gerekir çünkü. İnternetten öğrenilecek bir konu değil çünkü.

Bütün hüddamlar beddua eder gibi birşey söyleyemeyiz. İyi duada edebilirler beddua da edebilirler. Bunun kesin bir durumu yoktur. Tüm varlıkların da kendi alemlerinde bir hayatları yaşayışları ve aileleri,çevreleri vardır. Siz bir hüddam davetinde birçok işi olan ailesi olan kendi boyutunda görevleri olan bir varlığı çekersiniz. Varlık da size beddua edebilir ve de hayatınızı negatifleştirebilir. Ya da yalnız bir varlığı çekersiniz ve de o varlığa bir amaç verirsiniz bu sefer de varlık dua edebilir. Yani kesin bir durum söz konusu değildir varlıksal boyutta.
döğru söylüyorsunuzda ..biliyorsunuz bu uygulamalr uzun bir dönem istiyoe ve geri dönüşü olmuyor..yarıda bırakıldığında olumsuz sonuçlar doğuruyor..inannçlı kişiler nerede olursalar olsunlar bilgilerini paylaşırlar ve hata yapılan bir durum gördüklerinde bir nebzede olsun uyarırlar..sormamım amacı bunu gerçekten öğrenmek istemem..ve hatta bizzat uygulamak istemem..o yüzden tecrübelerinizi alacaktım...cevabınız için teşekkür ederim

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İnançlı kişiler nerede olursa olsun bilgilerini paylaşırlar demek ne demek anlatırmısınız bana lütfen. Yani biz bilgiyi kişileri düşündüğümüz için vermediğimizi söyleyince inançsız mı olduk. Sizin inancınız bu doğrultuda olabilir. Ama bizim hem ahlaki hem de insani inançlarımızda böyle bir durum yok. Size vereceğim bilgiyi sizin hak edip hak etmediğiniz doğrusunu ne yapacağız. Size göre evet siz harika bir insansınız ve ya tam bilgi ve tecrübeye sahipsiniz. Ama bunu bize göstermelisiniz ki o zaman biz de bunu kendi doğrularımıza göre ölçüp tartalım değil mi. Hak ise bu hak sadece size özel olmamalı. Sitemizde bu bilgileri kullanabileceğine inandığım ve sizden daha ilim sahibi olduğunu düşündüğüm kişiler var iken bu bilgiyi neden sizinle paylaşmalıyım. Sizi kırmak gibi bir düşüncem yok ama lütfen bir konuya mesaj yazarken önce ölçüp tartın. Ve mesajın nereye gittiğini bir düşünün. Sevgi ve Işıkla...

undead

Kayıtlı Üye
İnançlı kişiler nerede olursa olsun bilgilerini paylaşırlar demek ne demek anlatırmısınız bana lütfen. Yani biz bilgiyi kişileri düşündüğümüz için vermediğimizi söyleyince inançsız mı olduk. Sizin inancınız bu doğrultuda olabilir. Ama bizim hem ahlaki hem de insani inançlarımızda böyle bir durum yok. Size vereceğim bilgiyi sizin hak edip hak etmediğiniz doğrusunu ne yapacağız. Size göre evet siz harika bir insansınız ve ya tam bilgi ve tecrübeye sahipsiniz. Ama bunu bize göstermelisiniz ki o zaman biz de bunu kendi doğrularımıza göre ölçüp tartalım değil mi. Hak ise bu hak sadece size özel olmamalı. Sitemizde bu bilgileri kullanabileceğine inandığım ve sizden daha ilim sahibi olduğunu düşündüğüm kişiler var iken bu bilgiyi neden sizinle paylaşmalıyım. Sizi kırmak gibi bir düşüncem yok ama lütfen bir konuya mesaj yazarken önce ölçüp tartın. Ve mesajın nereye gittiğini bir düşünün. Sevgi ve Işıkla...
hayatımda en üzen durum yanlış anlaşılmak...ben inançlı insanlar bilg,lerini paylaşır dediğimde sizin bu yapmış olduğunuz platformu beğendiğim için ve buradaki herkesin bir şeyler paylaşmasından ötürü sevindiğim için bunu söyledim..fakat siz ise sözün değerini öznel olarak algıladınız...ve size karşı söylediğim hakaret cümlesi sandınız..birde şunu söylemek isterimki inanç dediğimizde sadece ALLAH değildir.....çok inançlı biri derken onun açısından bir megoya veya farklı açıdan bir şeytana inanmasıda onu inançlı gösterir...bu yüzden hepimiz inançlıyızdır..önemli olan dallarıdır...bu dal kimine göre ağacı oluşturur...kimine göre o ağacın çürümüş meyvesinin yere düşecek olan bir yaprağını tutan güçtür...anlatabildim sanırsam...SEVGİ VE IŞIKLA.....

thomas

Kayıtlı Üye
havascı kardeşim tüm samimiyetimle sana şunu sormak istiyorum bu hüddamı elde ettikten sonra bu varlıklar bizi uçurabilirlermi
yani onlara levitasyon yaptırabilirmiyiz? bana detaylı bilgi verebilirmisin. teşekkürler