Yardımmm

Zeng

Kayıtlı Üye
Zor durumdayım.. haksızlığa uğradım haketmediğim şeyler duydum darp edildim. Çıkmazdayım. Nolursunuz bana yardım edin en azından bi dua öneriniz varsa... şimdiden teşekkürler..

Furking

Kayıtlı Üye
Zorluklar imtihan sisteminin gerekliliğidir.
Sabretme dönemindesiniz. Sabredin ve güzel düşünüp güzel davranın. Herkes hak ettiğini alacaktır, bundan şüpheniz olmasın.

Ü

Üye silindi 58480

Zor durumdayım.. haksızlığa uğradım haketmediğim şeyler duydum darp edildim. Çıkmazdayım. Nolursunuz bana yardım edin en azından bi dua öneriniz varsa... şimdiden teşekkürler..

Cok gecmis olsun. Allah Hasib`tir. Hesabi cok seri gorendir. Allah katinda ya bir hesabiniz kapatildi ya da bu olay bir baska olaya baglanacak ve hayriniza bir surec baslayacak. Bundan baska bir enerji patekasi yoktur. Bu panikle dua okumayiniz duaya hurmetsizlik olur. Belki Allahi yok sayip dua textinden medet umarsiniz sirk olur. Inancinizda farketmeyeceginiz agirliklar olusur. Kabule gecin. Kabule gecemezseniz devami hayirla gelsin diye gereken dongu tekerine comak sokmus olursunuz.

Allaha aranizda hic perde yokmus gibi yonelebileceginiz tek bir an vardir. O da zulme ugrayip algilarinizin yuksek titresim yakaladigi bu gibi olaylardir. Allaha icinizden geldigi gibi yonelerek inanciniza sahip cikin. Dua edecekseniz ezberci olmayin, duanin kendisine kapilmayin, duanin her harfinde Allahi birleyin.