Yardıma ihtiyacı olan bir insancık...

Elpyks

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Sitede ilk konu açışım yanlış bir yere açtıysam ya da yanlış bir şeyler yaptıysam şimdiden çook özür diliyorum.Direkt konuya gireceğim.
19 yaşındayım çook inançlı bir insan olduğumu da söyleyemem. O yüzden yazdıklarımı dini açıdan yorumlamamamınızı rica ediyorum. Hem anne hem baba tarafında aile büyüklerinin zamanında garip işlerle uğraştığını biliyorum.Her zaman hisleri çok kuvvetli olan bir insandım. Kötü olaylar öncesi hissederdim ya da rüyamda görürdüm bu özelliğin aile büyüklerinden geldiğini düşünüyorum bilmiyorum belkide sırf öyle olduğuma inanmak istedim. Bir süre kendimi geliştirmek adına çeşitli ritüeller denedim sonrasında başıma hiçbir şey gelmemesine rağmen korkup bıraktım. Son 1 senedir ise eskisi gibi ne bir şeyleri hissedebiliyorum ne rüyamda görebiliyorum hepsi gitmiş gibi. Üstelik şu son 2 gündür belkide sorgulamamam gereken şeyleri sorguladığım için kendimi bedenimde sıkışmış hissediyorum. Çok kötü hissediyorum. Sanki yavaş yavaş deliriyomuşum gibi özellikle bu olasılığı düşünüğüm zaman çok büyük bir paniğe kapılıyorum şu an olduğu gibi. Arafta kalmış hissediyorum kendimi. Ben ne yapacağım ? Kendimi nasıl bulacağım ? Bir yandan kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum diğer yandan korktuğum bir şeyler var ne olduğunu tam anlayamıyorum. Dini inancı olanlar buna cin vs bir şeyler diyebilirler ya da kötü enerji. Ne yapacağımı bilemedim ve burada bilgili olan insanlar olduğunu bildiğim için birilerine danışmak istedim. Umarım yanlış bir şey söylememiş ya da yapmamışımdır. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Enogh

Kayıtlı Üye
Merhabalar özelden yardımcı olmak isterim size aynı durumdayız çünkü

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Said Nursi hz.lerinin bu konuda sözü aklıma geldi karşınızdaki problemi büyütürseniz kafaya takarsanız o problem OLDUĞUNDAN DAHADA BÜYÜK HALE GELİR küçük görün basit görün ki OLDUĞUNDAN DAHADA KÜÇÜK HALE GELSİN
Ben en azından öyle yapıyorum ve yaşamaya çalışıyorum ?

xax2

Kayıtlı Üye
Elinde kaynak varmı aşle büyüklerinin bu işlerle uğraştığına dair ? Nerden biliyorsun neye dayanıyorsun ? Birincil ağızdanmı duydun 3. Şahıs ağzındanmı duydun ? Hurafe uydurmada olabilir ? Belkide gerçek ve sizin sülalede ocak olabilir . Boşver temiz bi hayat yaşa herkes hacı hoca büyücü olmak istiyor kimse düsgün rahar bir hayat yaşamak istemiyor :) ne kadar çekici geliyor size uzaktan herkese çekici gelir içine girmeyen bilemez . Boşver düşünme böyle şeyler he illaki öğrenmek istiyorsan ilk başta aile büyüklerini sorgula bu işlerle uğraşan insanlar geride bi parça dahi olsa yazılı kağıt bırakırlar :) kimse aklından okuyup üfürüp püfürmez :)) hayatında başarılar

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
yeteneğinizi bu konularla ilgilenmeyen kişilere söylediniz mi ulu orta yerde söylediyseniz kaybolabilir ama geri gele de bilir sorgulamak için bilgi gereklidir araştırma yapın yoksa yanlışa düşebilirsiniz

Derman Baba

Kayıtlı Üye
yeteneğinizi bu konularla ilgilenmeyen kişilere söylediniz mi ulu orta yerde söylediyseniz kaybolabilir ama geri gele de bilir sorgulamak için bilgi gereklidir araştırma yapın yoksa yanlışa düşebilirsiniz
çok özür dilerim ben bilmiyorumda şunu sormak istiyorum gerçekten hayatta bazı şeyler vardır sizinde söylediğiniz gibi gerçekten bazı özelliklerin gitmesi veya olacak işlerin olmaması gibi bir durum olurmu ve hangi sebeble olur bilginiz varsa cevaplarsanız veya bilgisi olan arkadaşlar da cevaplarsa gerçekten sevinirim şimdiden teşekkürler

Derman Baba

Kayıtlı Üye
çok özür dilerim ben bilmiyorumda şunu sormak istiyorum gerçekten hayatta bazı şeyler vardır sizinde söylediğiniz gibi gerçekten bazı özelliklerin gitmesi veya olacak işlerin olmaması gibi bir durum olurmu ve hangi sebeble olur bilginiz varsa cevaplarsanız veya bilgisi olan arkadaşlar da cevaplarsa gerçekten sevinirim şimdiden teşekkürler
yani söylediğiniz zaman dile getirdiğiniz zaman demek istedim

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
işiniz bir türlü olmuyorsa bunun çok fazla sebebi olabilir kasıtlı engelleyen biri büyü nazar büyük konuşmak veya çıkarmanız gereken bir ders fazla övünmek böbürlenmek kibir veya yaratıcının iyiliğin için böyle olmasını uygun görmüş olması denk gelmesi gereken bazı şeyler olabilir mesela o gün olan bir şey sayesinde hayatınızda çok önemli bir olay yaşanabilir çok fazla var dediğim gibi düşünün bir nerde hata yaptınız veya hata yapmamış da olabilirsiniz bundan öğrenmeniz gereken ne belki bir şey yapmanız isteniyordur yani tüm olasılıkları uzunca bir düşünün bir anda aklınıza gelmeyebilir sabah gelmeyebilir belki ama akşam gelebilir bugün gelmeyebilir ama yarın da gelebilir bir türlü tam karara içinizde bunu çözme niyetiyle olmayan işinize gidin işaretler görebilirsiniz farkedişler yaşayabilirsiniz hala daha bulamazsanız da söyleyin size birkaç yöntem önereyim