Yardım edin-gören herkes baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Enerjim bitti tükendi...
İçimde hiçbir şey yok ve ne bileyim boş ya boş ya yazarken ki duygularımı anlıyorsunuzdur eminim
Lütfen yardım edin enerjimi nasıl toplarım artık düşünemiyorum bile duygusuzlaştım artık...

cathrine

Kayıtlı Üye
Lütfen yardım edin enerjimi nasıl toplarım artık düşünemiyorum bile duygusuzlaştım artık...
Doğayla ,insanlarla daha fazla vakit geçirirseniz iyi olur...Kitap okurken ya da bir filmi izlerken kendinizi kaptırabiliyorsanız onlar da duygularınızı canlandırabilir...Hayvanlarla,bitkilerle daha fazla ilgilenerek bazı duygularınızı uyandırabileceğinizi düşünüyorum...Tamamen duygusuz olsanız buraya yazma gereği bile duymazsınız...Bu durumun farkında olduğunuza göre endişelenmenize gerek yok bence,sevgiler:)

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Doğayla ,insanlarla daha fazla vakit geçirirseniz iyi olur...Kitap okurken ya da bir filmi izlerken kendinizi kaptırabiliyorsanız onlar da duygularınızı canlandırabilir...Hayvanlarla,bitkilerle daha fazla ilgilenerek bazı duygularınızı uyandırabileceğinizi düşünüyorum...Tamamen duygusuz olsanız buraya yazma gereği bile duymazsınız...Bu durumun farkında olduğunuza göre endişelenmenize gerek yok bence,sevgiler:)
Sağolun çok teşekkür ediyorum düşünceleriniz için

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Zaman zaman herkesin başına gelebilecek durumlar bunlar. Belirli bir süre bu şekilde gidebilir. Yaşadığınız olaylara bağlı. İnsanı bitiren eylemsizlik olur genelde. Uğraşacak bir iş bulun.

Seuta

Kayıtlı Üye
Insanlardan uzak durun doğaya sarılın

Psikite

Kayıtlı Üye
Enerjim bitti tükendi...
İçimde hiçbir şey yok ve ne bileyim boş ya boş ya yazarken ki duygularımı anlıyorsunuzdur eminim
Bu şekilde devam et. Bir yerlerde kırılma noktasına ulaşacaksın. Eğer ki bu durumda iyileşmeye çabalarsan daha çok batacaksın. Bazen akıntıya kendini vermek, akıntıya karşı kürek çekmekten bin kat daha iyidir..

SiriusB

Kayıtlı Üye
Meditasyon yap. Yaparken ellerin yukarı doğru baksın avuçlarından vücuduna enerji akıyomuş gibi düşün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...