Yalvartma duası varmı dalga geçmeyin

Hopemore

Kayıtlı Üye
Varsada foruma bak demeyin baktım ben göremedim
Yüzde yüz haklı olduğum ilişkimde erkek arkadaşımın yaptığı haksızlıklara katlanamayıp onu terk ettim daha öncede ayrılmıştım geldi soğukkanlı bi şekilde yalvarma olmadan barışalım demişti kabul etmiştim (ayrıyız şuan) bu sefer pişmanlıktan ölsün gelsin yalvarsın istiyorum uygulama önerin arkadaşlar çok rica ediyorum

Elam

Kayıtlı Üye
Hahahah bulursan bana da yaz :))) saka bir yana da bence bu isteğiniz sevgilinize karşı duyduğunuz ofkeden. Seven adam gitmez öyle düşün. Benimki gitti. Cocugumuz da var. Geldi mi hayır.. Gelmiyorsa vardır bir sebebi ve vardır bir hayır emin ol

La-edri

Kayıtlı Üye
Öyle bir DUA yok kaldi ki sizin aradiginiz yöntemin adi büyü. Dua farkli bir sey dir.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Düşünsenize birinin yaratana el açıp yaratanım şu kişi bana yalvarsın noolur dediğini. Durum vahim

albus

Kayıtlı Üye
Sitedeki çoğunluk korkulası bayanlar, çoğu yerde olduğu gibi..
Eski sevgiliniz şanslıymış, eski olarak kaldığı için.

Sorunuza gelirsek, onun cevabını size kızlar verir, erkekleri o seviyeye getirmek çok kolay, ne kaybettiğini farketmesi yeterli :p Eğer kendinizi yeterli görmüyorsanız, korkmayın, klasik söz; çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kendinize güvenin. Falan filan.
Mutlu son diye bir şey yoktur, eğer mutlu son olduğunu zannediyorsanız o hikaye daha bitmemiştir. Birbirini seven iki kişiye mutlu son yoktur.
Ben demedim meşhur kitaplarda yazıyor.

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Geri döndürme büyüsü desen anlarım da, yalvartma nedir :D

unbroken

Kayıtlı Üye
Adamlar geri döndü bir tek yalvarması eksik kaldı sanki. Biz diyoruz dönse saçımızı süpürge etsek siz diyorsunuz yalvarsın. Sevgi ego savaşına dönünce kaç. Aranızda ne geçti bilemeyiz tabi ki ama dediğiniz şekilde 100% haklı iseniz o haksızken hala ayrı iseniz zaten ayrılığı kabul etmiş dönmesi bile zor. Siz dönmesini istiyorsanız dönmesi için uygulama arayın bence yalvarması eksik kalsın. Bir de büyü ile geri gelmesini kabullenmek bir derece çaresizlik , ama büyü etkisi altındayken yalvarması nasıl bir haz verecek nasıl tatmin edecek sizi bilemedim.

asterix

Kayıtlı Üye
Gidene güle güle demek lazım milyonlarca var,gitmişse zaten durmasıbu istemek saçma bence.Kendi öz değeriniz üzerinde çalışın.

AğLan

Kayıtlı Üye
Öyle bir DUA yok kaldi ki sizin aradiginiz yöntemin adi büyü. Dua farkli bir sey dir.

Doğru söze ne hacet büyü arıyorsunuz bi çok büyü mevcuttur ha ben direk yapcam tutcak diyorsanız öyle olmuyor o işlerde size sıkıntı olur kaldıki internette bulcaklarınızda sizi huzursuz etmekten başka bişeye yaramıcak Allah u teala kabul etmezse imtihan olarak o da kabul olmaz bu işler çok derin kademe kademe kalkıp ben netten bulup illa yapcam diyosanız sizin tercihiniz günah girmekte sizin tercihiniz

NaBe

Kayıtlı Üye
Dogrudan bir insanın iradesine müdahile etmeye çalışıyorsun unutma büyüde dualardan olusur...

Benim dikkatimi cekti psikolojik etken içerisinde kalmışsınız unutamıyorsunuz ? Buda sizi yanlış kararlar almaya teşvik ediyor dikkat edin derim..

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
hep yanlış kişilerde arıyoruz mutlulugu ben kendı okuzluklerımden( kesınlıkle aldatma vs yok) ayrıldım kapısının onunde yattım (gerçekten) çok yalvardım ama dönmüyor...

Ü

Üye silindi 58480

Dua dediniz madem e var. Duada sinir yok ki.Kendinin icin zararli bir dua dua dahi etseniz Allah o duayi alir size en uygun hale getirerek, kabul buyurdugu rahmani bakis acisindan bir tezahur verir bir canlanagelme yaratabilir.

Diger arkadaslar biraz fazla korumaci moda girerek yazmislar. Ama bence suclu olan herkesin yalvar yakar olacagi ahirete birakin olayi. Hakliysaniz Arkanizda Allah onunuzde zelalet bilincine kilitlendirilmis sizin zarar gordugunuz kisler ile son kez yolunuzun kesismesi olacak. tasarruf edin biraz da orasi icin biriktirin. Hem gonlunuz rahatlar. Insanlar her yas gununde zamanin ne cabuk gectiginden dem bururlar da ahireti cok uzak gorurler ...

Hem o mu hakli siz mi hakli oldugunuz hala belli degil. Taraflardan biri iseniz size hakem gerekir. Hem taraflardan biri hem kendi hakeminiz olamazsiniz. Onun bakis acisindan olan hikayesi hala muallakta bizim icin. O da kendi hakemidir buyuk ihtimalle ve belki de az bile ettigini iddia ediyordur.

Duanizi turkce edin. Allah ile ahitlesin. Allahin en sevdigi anlasma bicimidir. Hakli iseniz sizin zelil olmanizi haksizliga ugratildiysaniz onun zelalete ugramasini isteyin ve pesin riza gosterin ve gorun : ))