Ya Şedidel Batşi okuyanlar yardım?

kkoray

Kayıtlı Üye
İş
Su Falı ve Bakım
610 defa ya şedidel batşi okumalısın. Bunu yaparken o kişinin bir fotoğrafı önunde olmali. Koruma yapmalisin. 610 defa okuduktan sonra duasi var. Ozelden gelin veriyim. Okudugunuz kisinin hayatini mahvedersiniz.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
610 defa ya şedidel batşi okumalısın. Bunu yaparken o kişinin bir fotoğrafı önunde olmali. Koruma yapmalisin. 610 defa okuduktan sonra duasi var. Ozelden gelin veriyim. Okudugunuz kisinin hayatini mahvedersiniz.
Su bahsettiginiz duayi bende ogrenmek isterim ? Bir de 610 mu 660 mi rakamlar her yerde degisiyor

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Ben bunu denedim ve haklı olmamın ötesinde bir konuydu bana göredir falan yoktu yani uğradığım kötülüğün bütün hayatım kaymıştı...neyse ben bunu denedim hiç bişey olmadı. Çok haklı olmama rağmen . Belki zamanı değildir.

Ayrıca da yukarda bir yerlerde yazmışlar bir tane ağaç dikip karma borcumu ödedim demek çok saçma ne kadar güzel yaaaa herkesin hayatını kaydır kaydır sonra ağaç dikecek bitecek öyle mı. Yok artık.

bolçi41

Kayıtlı Üye
şer saatlerde açık günlerde gece oku.ama tane tane yanlişsiz.ben okumuştum sonuç almiştim.ama haksizsan emin ol sana döner başın beladan kurtulmaz.

bolçi41

Kayıtlı Üye
Ben bunu denedim ve haklı olmamın ötesinde bir konuydu bana göredir falan yoktu yani uğradığım kötülüğün bütün hayatım kaymıştı...neyse ben bunu denedim hiç bişey olmadı. Çok haklı olmama rağmen . Belki zamanı değildir.

Ayrıca da yukarda bir yerlerde yazmışlar bir tane ağaç dikip karma borcumu ödedim demek çok saçma ne kadar güzel yaaaa herkesin hayatını kaydır kaydır sonra ağaç dikecek bitecek

bolçi41

Kayıtlı Üye
zamanini yanliş yapmissindir bide bir defa okumakla olmaz sonuç alana kadar her gece devam

D

DAİMON

Allah her şeyi hakkıyla bilen hakkıyla gören arkadaşlar. Bana soracak olursanız 'araya kaynak yapmayın' derim.:)
İkili ilişkilerimizde, eş dost akraba çevre... Hatasız kul yok. Dolayısıyla okuduğunuz duaların tesiri haksızlık yapan taraflara hak ettiklerince dönecektir. Haliyle mutlak surette tek bir taraf %100 haksız olamayacağı için kendinize de okumuş oluyorsunuz.
Biraz sabırlı olun sadece. Allah ın MÜNTAKİM ismi de var. Sizden daha güzel intikam alır. Rahat olun.
Sevgiye.

bolçi41

Kayıtlı Üye
müntakimü çok tehlikeli bir esmadir haksiz yere okursan hayatin mahvolur kimse kurtaramaz hiç okumamak gerek

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba. Bana da verebilir misiniz lütfen.

[XTR] Similar Threads