Ya Kahhar okursam ne olur?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bir kadın ve kızları bizim ailemize hastalık derecesinde takıntılı. Kendileri falcılık büyücülükle çok ilgililer. Ablam evlendi, onun evinde de bizim evimizde de huzur yok. Yaşadıklarımızdan onları sorumlu tutuyorum daha önce küçükken de rüyamda görüyordum onlarla ilgili tuhaf şeyler. Artık dayanılacak gibi değil, Ya Kahhar okursam ve küçük bir olasılıkla onlar sorumlu değilse, başımıza gelebilecek şeyler nedir veya illa ki yüzde yüz emin olunan bir şey için mi okunur yüzde yüz emin olmak mümkün olmadığı halde? Teşekkürler

hopefull06

Kayıtlı Üye
Celal kutb esmalar keskin bıçak gibidir. O şahısların bedel ödemesini isterken siz zorda kalabilirsiniz. Kaldı ki onları sorumlu tutuyorum demişsiniz ama galiba onlar olduğundan emin değilsiniz bile. Şayet düşüncelerinizde haklı bile olsanız yine de riske girmeye değmez, çünkü o tip uygulamaların bazı özel diyetleri vardır. Yaşam tarzınıza, dilinize vs sahip olunması gerekir. Ayrıca konular ile ilgili iyi ve derin bilgiye sahip olmanız lazım. Tavsiyem, Allah rızası için vs diye bu tip esma terkibi verenlere kulak asmayın çünkü intikamın da geri dönüşü olur o esmanın enerjisi ile.
Kısacası, onların kötülüğünü isteyeceğinize kendi iyiliğinizi isteyin ;)
En masum esma terkibini bile kullanırken, dikkat edin çünkü bilinçli yapılmazsa, bir yeri yaparken diğer tarafı yıkarsınız.. Konuya hakim okült tabanlı çalışan insanlar dan bilgi almadan önermem nacizane fikrim..

Ü

Üye silindi 58480

Kahir bazen Allahin oyle cirkin kullarinin elinden gelir ki insan Kahir olmayi bile o kullarin vesilesi ile edinmekten ayri bir izdiraba girer.

Ya-Kahhar Allahtan kahrolmayi bizzat talep etmektir.
Baskalarina kahir vermek icin degil de, Allahtan gelecek olan kahri once ustunuze giymek sonra da ayni oranda baskasina da bulastirma kolayligi elde etmek gibidir.

Bazen oyle duruma gelir ki insan olumeyi ve hic dogmamis olmayi ister. Iste boyle durumlara gelinirse Allahin azabini, gazabini, kahrini talep edebilir. O once size dokunur. Yakar. Size bir bilinc tekini de yukler. Siz ondan sonra baskasina sektirerek dokundurursunuz.

Size de agir cereme cektirecek olan bu esma, ona savunmasiz ve gafil olarak yakalanan hak sahiplerini vallahi perperisan eder.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Kahir bazen Allahin oyle cirkin kullarinin elinden gelir ki insan Kahir olmayi bile o kullarin vesilesi ile edinmekten ayri bir izdiraba girer.

Baskalarina kahir vermek icin degil de, Allahtan gelecek olan kahri once ustunuze giymek sonra da ayni oranda baskasina da bulastirma kolayligi elde etmek gibidir.

Bazen oyle duruma gelir ki insan olumeyi ve hic dogmamis olmayi ister. Iste boyle durumlara gelinirse Allahin azabini, gazabini, kahrini talep edebilir. O once size dokunur. Yakar. Size bir bilinc tekini de yukler. Siz ondan sonra baskasina sektirerek dokundurursunuz.

Size de agir cereme cektirecek olan bu esma, ona savunmasiz ve gafil olarak yakalanan hak sahiplerini vallahi perperisan eder.

Aradığım bilgi buydu. Objektif olarak cevap verdiğiniz için saolun. Değer mi değmez mi düşünmem lazım büyük ihtimalle de yapmam sanırım:/

KarBahçesi

Kayıtlı Üye

ya korunması varsa savunmasız değilse ne olur

Ü

Üye silindi 58480

Aradığım bilgi buydu. Objektif olarak cevap verdiğiniz için saolun. Değer mi değmez mi düşünmem lazım büyük ihtimalle de yapmam sanırım:/

Siz ebcedi kadar yine okuyun. Allahin mubarek bir esmasidir esasinda. Olaylar belli yerlere kayarsa Allahin nasil bir karsilik vereceginin anahtari elinizde olsun. Once kendi icinizde bir urperti olussun ki hal ve hareketlerinizde heybet ve caydiricilik sezinlenmeye baslansin.

LAftan anlamayani perisan etmek en son is.

ya korunması varsa savunmasız değilse ne olur

Hakettiyse konumasi da duser. Mazlumun ahi cizirti gibidir. Allahin Kahhar esmasi ise barut ficisi gibidir. Kucucuk bir cizirti bir Barut ficisini patlatmak icin yeterlidir. MAzlumun ahi korumayi deler. Hatta Konstantiniye surlarini patlatir gibi patlatir. Allahin celali sifatlari dukunulmayi bekleyen barut ficilaridir.

Isin asli kotuluk yapanlarin korumasi olmaz genelde. Onlar cezalarini kendileri olarak cektikleri icin seytanin psisigini kullanirlar.
Seytani sistem ise ilahi sisteme karsi her yonden direncsizdir. Allahtan kim koruyabilir ? Gerci bu Allahin safinda olup olmamayla alakalidir. ISlamiyette Allah bazi seyleri kendi uzerine almistir. MEsela intikam gibi. Kul sikisinca Allah intikamini alir.

gökay1

Kayıtlı Üye
Ya sedidel batşi hakedenler için etkili bir kahır uygulamasıdır. Forumda araştırabilirsiniz.

cagatay98

Kayıtlı Üye
İlahi kudret yaşayış biçiminizi dua olarak alacaktır.
Tevhid bilinci ile sürülen bir yaşam sizi Allahın ipine sarılmaya götürür.

Yaptığını bulacak olan zaten cehennemdedir dünyada,size düşecek tevhidi kalbinize yerleştirmek olur.
Farklı bir bakış açısı getirmeye çalışıyorum.

Dolu kaba esma dolmaz,tevhidle boşaltmak lazım...

taroh

Kayıtlı Üye
Bende hala çözemedim.ya kahhar dahil bazi esmalar ile karsimizdaki icin talep ettik lerimizi önce biz cekiyoruz hemde karşısı haketmisken

Ü

Üye silindi 58480

Bende hala çözemedim.ya kahhar dahil bazi esmalar ile karsimizdaki icin talep ettik lerimizi önce biz cekiyoruz hemde karşısı haketmisken

Orasi belli olmaz hangi tarafin ne kadar cekecegi.

KArsi tarafin hakedip haketmedigini siz kendi zanlariniz uzerinden hukme baglarsiniz. Allah katinda bunun gecerliliginin olup olmadigini bilemezsiniz.

Belkide siz keyfinizi bozan bir kisiyi perisan etmek istiyorsunuz. Ama o kisi zaten gecmiste cok kayiplar vermis, cok aci cekmis cok yanmis bir kisi olabilir. Kotu davranislari Allah katinda belli gizlenmis sebepler ile makul tutulacak ta olabilir.

Siz ise kendi konfor alaninizdasinizdir. Imtihandan gerekli nasibinizi belki hala almamissinizdir. Allah katinda ham ve dokunulmayi bekleyen bir halde de olabilirsiniz. Nazli bir bebek gibi.

Allah kimin ne halde oldugunu daha iyi bilir. Birini kahretmek icin Ya Kahhar okunursa , ruhsal boyutta bu kahir frekansina kimin ne kadar direncli karsilik verecegini bilemezsiniz. Belki baskasini yakayim derken siz yanacaksiniz. Belki TEk bir ic cekisiniz ile karsi taraf komple perisan olacak !

Zorlamayin. Allah zaten el- Adl dir. Adaleti surekli dengelenen bir enerjiye baglamistir. Hatta hapsetmistir. Kahhar esmasi kisisel geliminiz icin faydalidir ama. Icinize husu denen bir urperti ceker. KArizmatik ve derinden bakan bir hale gelirsiniz. Insanlar icinizdeki o latif frekansa saygi duyarlar.

hasan06

Kayıtlı Üye
Bir kadın ve kızları bizim ailemize hastalık derecesinde takıntılı. Kendileri falcılık büyücülükle çok ilgililer. Ablam evlendi, onun evinde de bizim evimizde de huzur yok. Yaşadıklarımızdan onları sorumlu tutuyorum daha önce küçükken de rüyamda görüyordum onlarla ilgili tuhaf şeyler. Artık dayanılacak gibi değil, Ya Kahhar okursam ve küçük bir olasılıkla onlar sorumlu değilse, başımıza gelebilecek şeyler nedir veya illa ki yüzde yüz emin olunan bir şey için mi okunur yüzde yüz emin olmak mümkün olmadığı halde? Teşekkürler
kendini halkaya alamazsan koruma halkası ki alamazsın uzman değilsin ya kahhar kelimesi belki yerine ulaşır ama döner illaki seni bulur...

Hopemore

Kayıtlı Üye
kendini halkaya alamazsan koruma halkası ki alamazsın uzman değilsin ya kahhar kelimesi belki yerine ulaşır ama döner illaki seni bulur...

Onların yaptığı kötülük neden dönüp dolaşıp kendilerini bulmuyor diye düşündüm ama karmaya inanıyorum

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Ben ya sedidel batsi okumuştum hiçbir şey olmadı üstelik çok icten ve canım yanarak.... Haklılığa gelirsek %999999999999999.9 haklı olduğum bir konuydu. Bana yapılan korkunç hayatımda ciddi bir kırılma noktasıydı. Eden hala bulmadi ama yine de hakkımı helal etmiyorum

taroh

Kayıtlı Üye
Orasi belli olmaz hangi tarafin ne kadar cekecegi.

KArsi tarafin hakedip haketmedigini siz kendi zanlariniz uzerinden hukme baglarsiniz. Allah katinda bunun gecerliliginin olup olmadigini bilemezsiniz.

Belkide siz keyfinizi bozan bir kisiyi perisan etmek istiyorsunuz. Ama o kisi zaten gecmiste cok kayiplar vermis, cok aci cekmis cok yanmis bir kisi olabilir. Kotu davranislari Allah katinda belli gizlenmis sebepler ile makul tutulacak ta olabilir.

Siz ise kendi konfor alaninizdasinizdir. Imtihandan gerekli nasibinizi belki hala almamissinizdir. Allah katinda ham ve dokunulmayi bekleyen bir halde de olabilirsiniz. Nazli bir bebek gibi.

Allah kimin ne halde oldugunu daha iyi bilir. Birini kahretmek icin Ya Kahhar okunursa , ruhsal boyutta bu kahir frekansina kimin ne kadar direncli karsilik verecegini bilemezsiniz. Belki baskasini yakayim derken siz yanacaksiniz. Belki TEk bir ic cekisiniz ile karsi taraf komple perisan olacak !

Zorlamayin. Allah zaten el- Adl dir. Adaleti surekli dengelenen bir enerjiye baglamistir. Hatta hapsetmistir. Kahhar esmasi kisisel geliminiz icin faydalidir ama. Icinize husu denen bir urperti ceker. KArizmatik ve derinden bakan bir hale gelirsiniz. Insanlar icinizdeki o latif frekansa saygi duyarlar.
Bildiğim bisey varsa zikirler konusunda arastiran kendini gelistiren eğitim gorenlerin bunu yapabilecegi.benim gibi 5 vakit namazi eksik orucu eksik en ufak bi seyde hala öfke ve affedilmezlik krizine giren insanlar icin biraz zor o işler.he bunu yapabilen olgunluğa erisebilenler bu özelliklerini kullanıp ya kahhar zikrine devam ediyor mu tartışılır

omr

Kayıtlı Üye
Hiçbir şey olmaz.

Ü

Üye silindi 58480

Bildiğim bisey varsa zikirler konusunda arastiran kendini gelistiren eğitim gorenlerin bunu yapabilecegi.

Aslinda hem oyle hem degil, beyin bir gun icinde 1000 kere guzel-guzel-guzel... derse hayata guzel tarafindan bakar. Elinde olmaz aksi. Kotu ve kizacagi bir sey olsa bile farkina varnamadan iyi bir neticeye ilistirir onu. Hatta kendi evren modelini surekli hayirli netice almaya kanalize eder.
Bu egitimden ziyade sadece bir farkedis meselesidir. Beynin on hafizasinda asili duran bir yargilama modeli vardir. Instagram filtresi gibi degistirilebilir. Egitimi yok bunun. Camdan disari bakan manzara da gorebilir, camin pisligini de. Bu tamamen bakan kisinin elindedir. ic sesin farkedisine bakar is. ISlama sonradan uyarlanmistir zikir meselesi ve en guzel halini almistir o kadar. Dinin bir geregi degildir kesinlikle.

benim gibi 5 vakit namazi eksik orucu eksik en ufak bi seyde hala öfke ve affedilmezlik krizine giren insanlar icin biraz zor o işler.

En ufak biseyde kizmak yuksek duyarlilik demektir. Atiklik demektir. Yuksek manevra kabiliyeti demektir.
Enerjinizin akim kuvvetinde sorun olamaz. Keske ben de oyle olsam ))))

he bunu yapabilen olgunluğa erisebilenler bu özelliklerini kullanıp ya kahhar zikrine devam ediyor mu tartışılır

Isin asli ederler. Zitti olmayan sifatlar tanimsiz kalir. Tesir kuvveti olusmaz.
Allahi sadece sevmesi gerektigini zanneden insan Onu herdefasinda terketmeye mahkumdur. Kendisini o sevgi dusuncesi ile cehennemden kayirilmis gorur. Allahi kendi zanlari ile tarif eder. Halbuki ayette o sizin zannettiginizden cok otededir der.

Yani Allahin butun esmalarinin olusturdugu bir butunluge ihtiyac vardir. Belli nefsani esmalar takinti haline getirilirse oranti asimetrik olur ve bela da illa o ihmal edilen yeri doldurmak icin gelir. Tekamul esastir cunku.

hasan06

Kayıtlı Üye
Onların yaptığı kötülük neden dönüp dolaşıp kendilerini bulmuyor diye düşündüm ama karmaya inanıyorum
çünkü sende onların kötülüklerine kötülükle karşılık veriyorsun hali ile onlardan davranış olarak bir farkın kalmıyor sana haksızlık yapa sen büyü ile karslık verirsen ve işin içinde bir gram senin de haksızlığın varsa ( var diye demiyorum misal olarak anlatıyorum ) yaptığın büyü döner seni bulur.

hasan06

Kayıtlı Üye
Ben ya sedidel batsi okumuştum hiçbir şey olmadı üstelik çok icten ve canım yanarak.... Haklılığa gelirsek %999999999999999.9 haklı olduğum bir konuydu. Bana yapılan korkunç hayatımda ciddi bir kırılma noktasıydı. Eden hala bulmadi ama yine de hakkımı helal etmiyorum
hakkı ile yapmamışsındır. özür dilerek söylüyorum her işi ustasına bırakmak gerek değil mi bir hocadan medyumdan yada büyücüden destek almanız gerek. ben kendim için yaptım ben türkiyenin bir ucu o türkiyenin bir ucu 7 günde psikolojisini bozdum 10. gnde depresan ilaç almaya başladı. 13 günde kendine zarar verme aşamasına geldiğinde bıraktım. ( bir ameliyat geriyorsa bırakın doktor yapsın neşteri alıp girmek hastaya da sizede zarar verir )

Seraphine

Kayıtlı Üye
Nedense herkes bir yıkım yaratmak istiyor. Eğer birisi size zarar veriyorsa bunun çözümü o kişinin kahrolmasını dilemek değildir. O kişiye karşı yaratılan negatif enerji doğal olarak ilk önce sizi etkileyecek. Negatif enerjinin hiç bir formu yarar sağlamaz ve siz buna kaynaklık etmek istiyorsunuz. O kişiye bir zarar gelirse siizn yaşadığınız sorunlar birden bire yok olacak mı? O kişinin de bir ailesi var. Aynı olumsuzluğun siizn ailenizden birisine yönlendirilmesini ister miydiniz?

Bırkın o kişi ne yapıyorsa yapmaya devam etsin. Eğer kendinizi korumak istiyorsanız yapacağınız en mantıklı şey Tanrı'nın kendisine sığınmaktır. O yardım isteyenleri asla geri çevirmez ve Işığı ile kararmış köşeleri aydınlatır. Yıkım yerine yapım dileyin.

Ayrıca genelde başkalarının yorumuna karışmayı pek sevmiyorum ama bu yorum için bir ekleme yapmak istiyorum:

En ufak biseyde kizmak yuksek duyarlilik demektir. Atiklik demektir. Yuksek manevra kabiliyeti demektir.
Enerjinizin akim kuvvetinde sorun olamaz. Keske ben de oyle olsam ))))

En ufak bir şeye kızmak, yüksek duyarlılık demek değildir. Kişinin titreşiminin düşük olduğuna, çevresini tolere edemediğine ve aura/çakra sisteminde bir şeylerin ters gittiğine işaret eder. İnsanlığın Tanrısal doğası için düşük titeşimli duygular sadece parazit görevi görür ve ilahisel iletişimi tıkar. Zaten ana yorumda bahsedilen tavır dünyeviliğe karşı olan bağlantının bir yansıması. Kişi yoğun ego ve içsel savaşlar yaşadığı için etrafa böyle bakıyor, bu hiç bir şekilde olumlu bir özellik taşıyamaz.